Rytterranking

Rytterranking er basert på en ganske løs algoritme. Den starter med grunnpoeng på 3.14 (ja, hvorfor ikke), legger til gjennomsnittlig tid bak raskeste av samme kjønn i rittet, i prosent, av rittene fra de siste 3 årene. Har man mindre enn fem ritt de tre siste årene, får man 5 poeng ekstra per ritt under fem. Har man bare ett tellende ritt siste 3 år, får man 100 poeng til, og har man ingen tellende ritt siste 3 år, får man score på 1000. Sist oppdatert 2019-10-12
# Navn Klubb Score
1 Hilde Sangesland Strædet Kristiansand Cykleklubb 4.46
2 Alice Grindheim Team Ibis 5.92
3 Vera Leivsdottir Bergen Mtb Klubb 6.04
4 Anette Røssum Bastnes Sk Rye Og Team Ibis Norge 8.64
5 Anne Melbø Molde Ck 8.95
6 Ida Håkonsson Sk Rye Sykkel 10.02
7 Elin Berg Molde Ck 11.94
8 Lene Snerk Pettersen Eidanger Groms 12.13
9 Anna Littorin-Sandbu Lillehammer Ck 12.77
10 Else Bratteland Sk Rye/atomic Speed Goats 14.7
11 Marte Lund Ck Nittedal 15.96
12 Berit Nordsæter Resell Tvk 17.04
13 Martine Stenbro Team Milslukern 18.38
14 Elinborg Ólafsdóttir Bergen Mtb Klubb 18.87
15 Hedda Brenningen Bjørklund Lillehammer Ck 23.66
16 Stine Torgersbråten Team Letth 23.79
17 Silje Katarina Holmsen Aron Skiklubb 24.19
18 Helene Thon Moland Hemsedal Il Sykkel 25.63
19 Linda Lønmo Aron Sk 27.12
20 Emily Nerland Rakkestad Sykkelklubb 28.27
21 Ida Rydland Nærum Ck Nittedal 31.6
22 Eline Moen Voss Mtb Klubb 33.53
23 Lene Pedersen Bodø Terrengsykkelklubb 33.9
24 Julie E. H. Appelkvist I.l Stjørdals Blink 34.71
25 Mari Guton Olsen Aron SK 37.76
26 Sunniva Dring Sagene If 40.05
27 Iselin Silja Kaspersen 42.15
28 Gry Svantesvold Nesbyen Il 42.75
29 Stina Bondehagen Aron Skiklubb 43.48
30 Josefine Björkman Team Francotyp Göteborgs Stigcyklister 44.22
31 Sigrid Stjernvang Oslo 44.25
32 Margrethe Alm 49.02
33 Marit Skjelbred-Knudsen Tnv 49.76
34 Anne Trahaug 51.21
35 Louise Engan Bodø Terrengsykkelklubb 51.59
36 Kine Lidsheim Ck Nittedal 52.29
37 Maria Bergli Aron Sk Sykkel 52.61
38 Emily Benham-Kvåle 53.33
39 Silje Nedland Molnes Sk Rye 53.61
40 Berglind Adalsteinsdottir 54.9
41 June Jansson Tnv 55.09
42 Elise Marie Bugge 55.41
43 Tone Løk Ck Nittedal 56.22
44 Kari Gulden Olstad Hadeland Ck 57.19
45 Sanna Bostad Kvaal Team Skibotn 57.57
46 Elin Katrine Morgan Team Letth 59.43
47 Tonje Sameien Biff 60.97
48 Cecilie Bergli Aron Sk 64.25
49 Kristine Skeie Ck Nittedal 64.56
50 Marita Damry Gresvik If 66.17
51 Silje Gjerde Team Ibis Norway 68.16
52 Beate Akselsen Oslo 72.46
53 Solveig Mostad 75.61
54 Ingrid Mork Nygård 79.56
55 Ann Kristin Eriksen Ik Hero 95.28
56 Helene Gismervik Tverlandet 121.36
57 Tonje Mari Amundsen Harstad Ck 143.01
58 Kajsa Uttakleiv Harstad Ck 143.14
59 Ida Kristine Sletta Narvik 143.14
60 Emily Dring Soon Ck 143.14
61 Line Tjetland Harstad 147.44
62 Marie Wisborg 148.45
63 Lise Pettersen 148.56
64 Marianne Hage 149.87
65 May Kristin Vespestad Harstad Ck 153.64
66 Andrea Coucheron 155.29
67 Ida Haugsmark Harstad Ck 155.35
68 Julia Hamre Lågen Ck 156.57
69 Ingeborg Øvreeide Rye 156.72
70 Siv Kristoffersen Il Norodd 157.31
71 Kamilla Sporsheim 157.85
72 Christine Haug 158.16
73 Susanne Beijer Hemsedal Il Sykkel 159.16
74 Liv Keiser Richter 159.49
75 Marie Petterson 160.68
76 Anne Bergesen 165.93
77 Mille Johnset 166.95
78 Hildegunn Gjertrud Hovdenak 167.03
79 Marte Østenfor Myre 167.34
80 Hanne Hedenstad 168.61
81 Hanna Möykkynen 168.87
82 Embla Stol Øyan 169.49
83 Kristine Størmer Lied 169.62
84 Kristel Karlsen-Mulelid If Frøy 171.09
85 Eline Eide Bye 171.63
86 Eveliina Kallioniemi 173.99
87 Aina Prestholdt 174.5
88 Sofia Ahlback 175.21
89 Vilde Veum 175.56
90 Hanne Emilie Tannun Rye 175.72
91 Janniche Ødegård 175.95
92 Oda Smestu Holm Trill&grill 176.81
93 Sinimarja Vainio 179.14
94 Anne Jorun Gudmestad 180.26
95 Elin Eng 180.95
96 Kirstin Leiren 181.14
97 Sofie Thomassen Hammerfest Sykkelklubb 181.64
98 Leyla Kutlu Tea & Biscuits 183.26
99 Nicole Portheim 183.64
100 Mari Langehaug 185.06
101 Katarina Jorsback 187.22
102 Vigdis Hove 187.66
103 Annikken Grieg Sæthre 187.82
104 Hildegunn Heggøy 188.17
105 Jeanette Louise Bryng 190.61
106 Marie Sundheim 191.07
107 Siv Elisabeth Nygaard Gresvik If Stisyklister 191.61
108 Ingun Ståhl 191.91
109 Charlotte Rapp Saltsjöbaden Ck 192.91
110 Nina Margrethe Isaksen 194.66
111 Jennifer Jones Arnesen Sk Rye Sykkel 195.29
112 Nina Strand Ølnes 195.72
113 Gunhild Misje 196.25
114 Eleonora Dabizzi 196.74
115 Marna Omre 197.3
116 Klara Gunnarson 198.43
117 Mari Sannes Innerdal 198.71
118 Mari Moltu 199.74
119 Hanne Hansen 199.75
120 Anna Hård 201.81
121 Torunn Engen Røse Multiconsult Bil Oslo 202.27
122 Mai-Britt Hostvedt 204.09
123 Ragnhild Kleppan Bodø Terrengsykkelklubb 209.19
124 Sara-Petrine Solli 211.15
125 Synne Hoggen Nybø 211.77
126 Maria Leganger Hemsedal Il 216.27
127 Nicolina Svenfelt 223.82
128 Iselin Osdal 224.01
129 Therese Vågen 224.06
130 Ida Elisabeth Nilsen 225.38
131 Mariama Jammeh 276.86
132 Inga Helene Bovim 290.18
133 Vanja Bråten Sørvik 324.98
134 Ida Kjær 354.14
135 Aina Edvinsen 1000
136 Hilde S. Strædet 1000
137 Solveig Engelgjerd 1000
138 Turid Skrede 1000
139 Birgit Rustad 1000
140 Nina Christensen 1000
141 Hanne Holmstrøm Karlsen Gresvik If Stisyklister 1000
142 Wenche Odden 1000
143 Synne Opsand Oslo 1000
144 Kristin Botten 1000
145 Lise Stene Oslo 1000
146 Jaclyn Paaso Åre Bergscyklister 1000
147 Randi-Lise Almås Oslo 1000
148 Heidi Rognstad Reinsvoll 1000
149 Line Stølan Molde 1000
150 Tone Kristiansen 1000
151 Marita Berg 1000
152 Ragnhild Århus 1000
153 Lene Ånonsen Arendal Cc 1000
154 Anna-Karin Clarin 1000
155 Marit Rolvsjord Oppdal 1000
156 Johanna Larsson 1000
157 Ingrid Kristine Odongo Hemsedal Il Sykkel / Speedproducts 1000
158 Zea Walton Koppang 1000
159 Monica Hultin 1000
160 Molly Bazilchuk Oslo 1000
161 Dominika Gembiak Trondheim 1000
162 Kaja Krogh 1000
163 Bodil Oust 1000
164 Maria Kalnæs Danielsen Drøbak-Frogn Il Sykkel 1000
165 Vilde Eriksen Bjerknes Statkraft / 80twenty40 1000
166 Julie Skåtun 1000
167 Gunvor Huseby Snertne Pigers Velocipedklub 1000
168 Astrid Knudsen Sk Rye Sykkel / Team Ibis 1000
169 Ingvild Andersen Freeride Radicals 1000
170 Rikke Westvig Trysil Sk 1000
171 Mari Tronrud 1000
172 Joline Johansson Drammen Ck 1000
173 Ragne Elise Berre 1000
174 Marta Skadal Kvåle Oslo 1000
175 Gro Naalsund Gjemnes Sf 1000
176 Guro Stjernvang Hemsedal Il Sykkel / Star Motor 1000
177 Rune Iversen Tromsø Enduro 1000
178 Marianne Andersson 1000
179 Linn Maria Odnes Jensen 1000
180 Hedda Gardås 1000
181 Inger Helene Hamborg Snertne Pigers Velocipedklub 1000
182 Maria Rødahl 1000
183 Frida Solvær Kristiansands Ck 1000
184 Benedikte Rognstad Andersen 1000
185 Silje Frøysland 1000
186 Astrid Lemme 1000
187 Berit Barlaup Molde Cf 1000
188 Sigrid Michaelsen Sogndal 1000
189 Anita Løvli Kongsberg 1000
190 Lise Custers Nedrebè 1000
191 Ane Elisabeth Krogh 1000
192 Malin Sofie Sund 1000
193 Iris Almås Tangeraas Sti5 1000
194 Frida Helen Rønning 1000
195 Yvonne Thorsdalen Skollenborg 1000
196 Åsa Pettersson Lima 1000
197 Nina Henrichson Kresse 1000
198 Vibeke Brandvold Norconsult Bil 1000
199 Lucie Sediva 1000
200 Kate Cornfield Devon 1000
201 Silje Kile Drammen 1000
202 Kathrine Haukom Kongsberg 1000
203 Karen Almås Sk Rye Sykkel 1000
204 Lise Sofie Stene Oslo 1000
205 Jannicke Ulrichsen Hemsedal Il Sykkel 1000
206 Amalie Endresen 1000
207 Jenny Lindell 1000
208 Eva Spilleth Oppdal Sk 1000
209 Tonje Leine Kristiansen 1000
210 Kristine Lied Ntnui 1000
211 Stefanie Schramm Svolvær 1000
212 Hanne Goldstein Oslo 1000
213 Solveig Kosberg 1000
214 Helga Elisabet Instanes Harstad Cykkelklubb 1000
215 Gurid Ivarhus Næss Harstad 1000
216 Hedda Roald 1000
217 Martine Walbye Skreia 1000
218 Ragnhild Solheim Bergen 1000
219 Miriam Sivertsen 1000
# Navn Klubb Score
1 Espen Bergli-Johnsen Bergenmountainbike Klubb 4.65
2 Simon Carlsson Trosabygdens Ok /team Hiq 7.34
3 Ola Jåvold Landmark Bærum Ock 8.47
4 Thomas Klingenberg Sk Rye 9.22
5 Albin Littorin-Sandbu Sk Rye 9.72
6 Svenn Fjeldheim Aron Sk 9.78
7 Adrian Hilde 10.21
8 Bård Stærkebye Pettersen Drammen Ck 10.54
9 Andreas Øhrn Oppdal Sk 10.54
10 Ole-Herman Bergby Sk Rye 10.84
11 Jostein Hole Team Sykleriet / Aron Sk / Nedre Buskerud Nerroverla 11.26
12 Nils Einar Berget Giske Sykkelmafia 11.33
13 Pontus Olofsson Strömstad Ck 11.63
14 Magnus Slinger Sørli Svelvik Sk/team Santa Cruz Sykler 12.75
15 Gard Brovold Maridalen Skiklubb 13.05
16 Zakarias Blom Johansen Cube Action Team 13.33
17 Johannes Lund Sogn Ck 13.97
18 Kristian Holiman Sk Rye/team Santa Cruz Sykler 14.06
19 Joar Sørvik Solem Drammen 14.36
20 Andreas Hegrum Askjer Lillehammer Ck 14.68
21 Leo Solland Sk Rye 14.84
22 Arne Varhaug 14.89
23 Anders Røkenes Harstad Ck 14.91
24 Anders Skarstein Hemsedal Il 14.96
25 Michael Overbeck Cook Jafs Racing 15.46
26 Fredrik Lysakerrud Odal Sk 16.41
27 Joachim Ski Torp Aron Sportsklubb 16.51
28 Kristoffer Engen Hemsedal Il 16.62
29 Andre Aamodt Team Santa Cruz Sykler 16.77
30 Erlend Hegrum Askjer Horten Ock 16.86
31 Baard Mark Hellebostad Aron Sk 17.49
32 Tom Custers Nedrebø 17.99
33 Pål Grotnes Gresvik If Stisyklister Gifs 18.08
34 André Aamodt 18.64
35 Anders Gundersen Flytsti 19.13
36 Stig Ove Simensen 19.79
37 Emil Aamli Carlson Sk Rye 19.86
38 Ole Christian Fagerli Romeriksåsen Sk / Team Milslukern 19.95
39 Magnus Grönberg Hemsedal Il Sykkel 19.96
40 Niklas Halvorsen Kck 19.97
41 Eirik Jelstad Vikersund 20.06
42 Tobias Hoel Sandengen Horten Ock 20.22
43 Ola Bjølgerud Vikersund 20.38
44 Simon Johansson Ik Hero 20.51
45 John Ola Buøy Team Ibis Norge 20.62
46 Fredrik Smith Njård 20.76
47 Michal Wiecyk Trondheim 20.87
48 Thomas Rambekk Henriksen Herkules Heildempar Laug 21.22
49 Morgan Bakken Kragerø Sk 21.29
50 Peder Kirkebøen Hemsedal Il Sykkelgruppa 21.3
51 Oskar Omdal Sokndal Sti Og Sykkel 21.51
52 Kjetil Øygard Lillehammer Ck 21.83
53 Einar Frønum Harstad Ck 21.97
54 Christian Coll Grimstad Sk 22.12
55 Noah Holmefjord-Dalland Bergen MTB klubb 22.61
56 Andreas Aalby Asker Ck Enduro 23.07
57 Kristoffer Apeland Ck Haugaland 23.1
58 Arild Heimli Johnsen Team Letth 23.25
59 Øyvind Hem Flytsti 23.29
60 Anders Samnøy Aron Sk 23.33
61 Simen Kalnæs Danielsen Drøbak Sykkelklubb 23.36
62 Kristoffer Rakneberg Bergen Mtb Klubb 23.41
63 Christian Rief Hadeland Ck 23.65
64 Sindre Aarøy Holtet 23.8
65 Jonas Olsson Sk Rye 23.88
66 Jakob Høvik Gauldal Sk 23.9
67 Ole André Tveit Kragerø Sk 24.27
68 Tommy Pham Flow Enduro 24.32
69 Falk Håkenstad-Bråten Lillehammer Ck 24.42
70 Ola Myklatun Krosness 24.77
71 Hans Jørgen Kvåle Hadeland Ck 24.89
72 Ola Ranes Bergen MTB klubb 25.16
73 Per Jørgen Sletto Flow Enduro 25.49
74 Harald Brekke Rye Sk/team Ibis 26.02
75 Sebastian Andreassen Høvik Rullende Gutter 26.31
76 Morten Mølsted Ik Hero/trail Cartel 26.35
77 Øyvind Sætra Sogndal Ck 26.5
78 Karl Andreas Sagadalen Hadeland Ck 26.59
79 Oscar Schiøtz Smith Kristiansands Ck 26.61
80 Jens Bergmann Sk Rye 27.06
81 Aslak Mørstad Bjørndal If Sykkel 27.17
82 Henrik Olsen Flow 27.19
83 Mikael Vold Bodø Terrengsykkelklubb 27.19
84 Simon Börjars 27.54
85 Piotr Susfal Burger King Sørlandsparken Race Team 27.57
86 Arild Gravdal Bergen Mtb Klubb 27.68
87 Roy Ripe Nesodden Sk 27.74
88 Henrik Langeland Nielsen Kristiansand Cykleklubb 27.76
89 Sigve Ulleland Molde Ck 28.21
90 Tor Ivan Rudi Røyken Ck 28.32
91 Jan Erik Kørra Lillehammer Ck 28.39
92 Morten Iversen Stordahl Nesodden Sykkelklubb 28.68
93 Knut Erik Haugen Ck Nittedal 28.85
94 Kristoffer Andresen Aron Sk 29.03
95 Anders Rekdal Santacruzsykler.no 29.47
96 Espen Strandbråten Modum Cykleklubb 29.96
97 Espen Kebely Flytsti 30.33
98 William Scheele Sk Rye/team Santa Cruz Sykler 30.52
99 Leiv Tvenning Bergen Mtb Klubb 30.65
100 Simen Smestad Sk Rye 31.06
101 Håvard Rishoff Krokskgen Cykkelklubb 31.09
102 Anders Mjøen 31.13
103 Anders Disen Odal Sk 31.28
104 Tom Ruud Lillehammer Ck 31.42
105 Geir Jørgensen Enduro Fun Team 31.62
106 Kristoffer Klingenberg Sk Rye 31.63
107 Bjørn William Moe Røyken Ck 31.63
108 Are Tallaksrud Aron Sk / Team Santa Cruz Sykler 31.77
109 Knut Haugen Lørenskog Ck 32.21
110 Anton Karlsson Ulricehamn Ck 32.28
111 Alexander Hauger Team Hakadal Enduro 32.31
112 Jon Bokrantz Göteborg 32.52
113 Preben Alexander Nøkleby Hashtagenduro / Bmk 32.56
114 Kristian Eckhoff Sk Rye Sykkel 32.8
115 Karsten Hjelseth Barkbazar.no 32.91
116 Audun Wichmann Nesodden Sk 32.97
117 Even Bekkevold Asker Enduro 33.3
118 Håvard Mageli Team Ibis Norge 33.5
119 Andreas Holm 33.55
120 Philip Johannessen Bjørkesett Ik Hero 33.68
121 Nicolas Yann Couturier Sk Rye Sykkel 33.75
122 Frode Bredesen Harstad Ck 33.78
123 Petter Anthonsen Totenkranken 33.91
124 Stian Storeng Harstad Ck 34.63
125 Jonathan Paddon 34.64
126 Christoffer Borge Olsen Aron Sk 34.78
127 Arne Diederik Kildahl Bø Idrettslag 34.84
128 Kristian Østlie Ck Nittedal 35.14
129 Sander Blomgren Sykkelsport Arendal 35.26
130 Ivar Haug Holmsbu If 35.3
131 Daniel Bagge Ck Master 35.38
132 Rune Hennie Odal Sk 35.49
133 Stian Østen Lille Toyen 35.54
134 Martin Klette Bodø 35.55
135 Fredrik Nygaard 35.93
136 Aslak Lindsetmo Asker Ck 35.95
137 Ove Grøndal Trailhead Nesbyen 36.18
138 Knut Røhme Romeriksåsen Sk / Team Sørensen Racing 36.25
139 Jo Christer Frysjøenden Glåmdal Sk 36.26
140 Magnus Brandtzæg Equinor Bil Oslo 36.28
141 Sindre Lidsheim Ck Nittedal 36.46
142 Andreas Rief Hadeland Ck 36.53
143 Torfinn Dahl Atomic Speed Goats 37.01
144 Simen Brekke Heming Il 37.09
145 Stian Eilifsen Ck Nittedal 37.14
146 Tobias Bjerknes Ck Nittedal 37.44
147 Morten Nagel Muri Team Santa Cruz 37.61
148 Jostein Authen Ol´dirty Bikebums 37.84
149 Pål Nakken Molde Ck 38.04
150 Marcio Franco 38.29
151 Stian Lunn Dampsaga Idrettslag 38.72
152 Tord Irgens Kylling 38.99
153 Pål Thomas Kvil Kolbotn Sk 39.06
154 Bastian Haug Team Follo Ung 39.3
155 Lukas Ellingsen Rye 39.32
156 Sigurd Salberg Pedersen Lillehammer Cykleklubb 39.34
157 Jamieson Pothecary Votlnc 39.35
158 Joakim Melby 39.55
159 Thomas Velde Drøbak-Frogn Il Sykkel 39.64
160 Johan Schjerve Team Nava 39.88
161 Tormod Weydahl Ottadalen Sykkelklubb 40.13
162 Shane Kroeger Derailed 40.34
163 Tor Erik Drangsland 40.42
164 Martin Steen Krokskogen Ck 40.67
165 Håkon Trydal Arendal Singletrack 40.89
166 Henrik Ulleland Reser As 40.9
167 Martin Myrvang Aron Skiklubb 41.24
168 Thomas Henriksen 41.5
169 Per Einar Brovold Il Heming 41.52
170 Steinar Haugros Norconsult 41.85
171 Lavra Lund Balto Tromsø 42.14
172 Andreas Gjærde Aker Solutions 42.16
173 Fredrik Minde Bergen MTB klubb 42.28
174 Jon Vegar Aga Kjærgaard Bergen Mtb Klubb 42.28
175 Kristoffer Ylven Westgaard Asker Ck 42.3
176 Geir Hanssen Bergen Mtb Klubb 42.48
177 Tobias Utne 42.61
178 Bjørn Ballangrud Lillehammer Ck 42.66
179 Trond Erik Wollan Il Norodd 43.45
180 Jørgen Ertnes Sagene Sykkel 43.51
181 Niklas Bergström Cfbc / Maltes Cykel & Sport 43.71
182 Björn Larsson Järpen 44.01
183 Håkon Skålnes Voss Mtb Klubb 44.23
184 Kristian Akselsen 44.35
185 Gaute Hangaas Brenna Bodø Freeride Team 44.38
186 Simon Halt Cf Fricyklisterna 44.41
187 Martin Aasen Årvoll Øl Og Sykkelklubb 44.61
188 Hallvar Barlaup Molde Ck 45.05
189 Alexander Sandengen Kongen's Berg Sti Og Landeveis Røvere 45.06
190 Mikal Dyngeland Vik Ringerike Sk 45.1
191 Lars Frederic Nordbakken Romeriksåsen Sk 45.12
192 Dag Erik Kristoffersen Hadeland Ck 45.2
193 Magnus Finnes Jahnsen Hasle-Løren Il 45.31
194 Sigmund Horrig Aron 45.45
195 Atle Laakso Sk Rye 45.83
196 Thorstein Gallefoss Bergen Mtb Klubb 45.86
197 Jannik Eschler Bigfriends Mtb Team 45.87
198 Vidar Wensel Senja Ck / Enduro 45.9
199 Tord Nese Tromsø Enduro/bjørn Bygg 46.04
200 Simon Fischaa Bergen MTB klubb 46.09
201 Frank Seidel Hvam 46.12
202 Alexander Wellington Trysil Stisykkellaug 46.21
203 Kevin Scott Johnsen Ungdom 46.21
204 Kristoffer Løken Narvik Ck 46.27
205 Haakon Larssen Svelvik Sykleklubb 46.41
206 Samuel Geiseler Tromsø Enduro 46.48
207 Jan Henrik Høilund Njård 46.49
208 Mads Langeland Kristiansands Ck 46.58
209 Hans Kristian Blichfeldt Holmsbu If 46.59
210 Björn Asplund Oslo 46.79
211 Jon Håvard Appelkvist Il Stjørdals-Blink 47
212 Frode Nysæter Korttråkkerne 47.01
213 Geir Inge Sandnes #haterlaison 47.18
214 Kaspar Kvalø 47.19
215 Fredrik Andersson Ck Kultur 47.3
216 William Gibson Any Excuse To Ride Norway 47.32
217 Kim Andersen Kolbotn Sk 47.35
218 Joakim Ericsson Kkm Cykel 47.4
219 Magne Hølland 47.41
220 Jostein Semb Ck Nittedal Enduro 47.73
221 Espen Karlsen Bodø Freeride Team 47.87
222 William Salminen Harstad Ck 48.09
223 Anders Veland Bergen Mtb Klubb 48.2
224 Petter Fyksen Lund 48.46
225 Tommy Strandvold Follo Sk 48.64
226 Kim-Erik Larsen Våler Vinglepetter 48.75
227 Martin Solheim Sigley Hadeland Ck 48.77
228 Jørgen Velure 49.11
229 Magnus Innerdal Ranheim 49.13
230 Andreas Klette Bodø Freeride Team 49.16
231 Fredrik Lingvall Sk Rye 49.4
232 Lars Mouland Bærum Ock 49.46
233 James Windley Team Mitchell Cycles 49.57
234 Christoffer Engebretsen Bakke Vestby 49.66
235 Stian Lie Hansen Andebarkji Tsk 49.72
236 Ole Johnny Prestbakken Bø Idretslag 49.77
237 Lars-Georg S. Paulsen 50.15
238 Oddbjørn Egge Ødegaard 50.31
239 Kristoffer Steen Drammen 50.42
240 Sindre Rustan Sportsklubben Rye 50.49
241 Mads Øfsthus Bergen Mtb Klubb 50.54
242 Kornelius Drange Hole Aas-Jakobsen Bil 50.54
243 Kristian Hauglum Njård 50.54
244 Håvard Torvanger Harstad Ck 50.97
245 Kenneth Melsom-Hansen Nesodden Sk 51.36
246 Ole Henrik Eriksen Oslo 51.49
247 Anders Johnsrud Slapp Krank 51.52
248 Frank Nedregaard Tirsdagsklubben 51.53
249 Eirik Lind Hånes Shredalot 51.65
250 Vidar Berentsen Folden Votlnc 51.71
251 Rickard Wessberg Consto Nord 51.97
252 Kenneth Bjørseth Molde Ck 52.02
253 Anders Ruud Gundersen Flytsti 52.3
254 Nikolai Fekjær Moss Ck 52.32
255 Roy Kjetil Håkelien Odals Sk 52.39
256 Erlend Ruud Team Flytsti 52.46
257 Kim Olaussen Sk Rye 52.47
258 Mikael Hamran 52.85
259 Oscar Holst 53.09
260 Oscar Saksvik Asker Ck 53.13
261 Lars Tveito 53.25
262 Stein-Roger Sollien Soon Ck 53.42
263 Pål Johansen Aron Sk 53.5
264 Jørgen Heir Aron Skiklubb 53.75
265 Sjur Huseby Tck/bremsespor 53.94
266 Christian Erga 53.98
267 Christopher Fredriksen Kck 54.07
268 Lukas Leiro Gresvik IF stisyklister 54.11
269 Christian Aronsen Bergen MTB klubb 54.16
270 Mads Henrik Kjemperud 54.25
271 Gøran Høyvik Ulltang Bø Idretslag 54.33
272 Stanley Geyersbach 54.44
273 Ole Jacob Hauge The Single-Track Life 54.68
274 Robin Olofsson Göteborgs Stigcyklister 54.81
275 Jonas Lillevold Bremsespor 54.91
276 Eirik Nøkleby Blodsmak Sk 55.04
277 Oskar Brodin Hemsedal Il Sykkel 55.05
278 Jon Bruu Tønsberg Ck 55.2
279 Aleksander Dysterud Harstad Cyckleklubb 55.36
280 Vetle Gikling Borthne Gb Enduro Team 55.41
281 Torjus Winther Krokskogen Cykleklubb 55.51
282 Joachim Bøhler 55.64
283 Levi Vøllestad Aakre Top-Tubes Orange Team 55.76
284 Odd Magnus Guldal Sk Rye Sykkel 55.92
285 Geir Vidar Bjørndalen Romeriksåsen Sk 55.98
286 Alexander Bredesen Yeti Cycles Norge 56.01
287 Henning Brenders Oslo 56.03
288 Martin Liane Harstad Ck 56.04
289 Vegard Arnesen Oslo 56.06
290 Gøran Jenssen Bodø Freeride Team 56.3
291 Henning Ardraa Eiker Kvikk Ck 56.51
292 Marius Stenshagen Nittedal Ck/ Årvoll Øl Og Sykkelklubb 57.07
293 Dag Lofthus 57.18
294 Pontus Bard 57.27
295 Theodor Bakken Aron Sk 57.35
296 Anders Hamborg Kloppa Offroad Klubb/muttabråten Sykkel 57.36
297 Frank Jonny Brenno Andebarkji Tsk 57.49
298 Carles Debart Tromsø 57.49
299 Morten Bertelsen Sk Rye Sykkel 57.54
300 Stener Bjørnstad 57.54
301 Joffrey Thevenon Bmc 57.57
302 Ole-Martin Kjellmo Bardufoss 57.57
303 Marius Diseth Ck Nittedal 57.98
304 Marius Rønningen Diseth Ck Nittedal 58.12
305 Petter Brochmann Ck Nittedal 58.27
306 Håvard Gerner Hashtagenduro 58.35
307 Sondre Folkedal 58.38
308 Thomas Hannestad Krokskogen Ck 58.47
309 Endre Aarvik 58.6
310 Joakim Karlsson Ol´dirty Bikebums 58.87
311 Stian Hallén Harstad 58.94
312 Bjørn Tscherning Hjulstad Sagene If Sykkel 58.96
313 Raphael Wagner Do-Biker Bruck/mur 59.01
314 Anders Groa Herkules If 59.08
315 Simen Aannerud Gulbrandsen 59.13
316 Torbjørn Vedde 59.26
317 Sondre Eidsten Larvik 59.48
318 Christian Skollevoll Ik Hero 59.49
319 Aleksander Ødegård Drammen Ck 59.53
320 Mark Basso 59.6
321 Jørn Inge Woldmo Ck Elverum 59.62
322 Bjørn-Ståle Larsen Lofoten Ekstremsportklubb 60.42
323 Kristian Fauskanger 60.45
324 Christopher Hammersland 60.55
325 Even Western 60.68
326 Tage Rickard Sundell Sogn Ck 60.8
327 Halvor Larsen 60.81
328 Oskar Johansson 60.94
329 Bård Smestad Trondheim Randoneeklubb 61.25
330 Mats Meinseth Aron Sk 61.83
331 Trond Johannessen Glåmdal Sk/team Letth! 61.85
332 Tommy Aslaksen 61.86
333 Stein Brudal Rye 61.88
334 Stian Carlsen Sk Rye Sykkel 62.26
335 Magnus Nyke Fagernes 62.3
336 Stian Gjelsvik Kongsberg 62.41
337 Trond Kleven Harstad Ck / Noclue 62.45
338 Rune Tangen Romeriksåsen Sk 62.46
339 Pablo Allendes 62.47
340 Geir Ottar Kvernstuen Sk Rye 62.55
341 Peter Seidel 62.57
342 Morten Mathiesen Førstereis 62.72
343 Jonas Pablo Sletten Gomez Bergen Mtb Klubb 62.73
344 Martin Gulsrud Barkbazar.no 62.78
345 Frank Johansen Team Letth 62.89
346 Lars-Petter Riedl Tirsdagsklubben 62.93
347 Edmund Høydahl 62.94
348 Petter Storm Stiftstaden Sk Trondheim 63.13
349 Andreas Smithies Ålesund Cykelklub 63.16
350 Sebastien Amat Finstad Ck Nittedal 63.18
351 Peter Hjertson 63.52
352 Iver Holiman Stokk Og Stein Mtb 63.6
353 Hans Marius Bråthen Boc 63.77
354 Sondre Arneberg Aron Sk 63.86
355 Anders Ekkje Slettebø 63.91
356 Frode Kristian Møller Ditlefsen Sk Rye 63.94
357 Robert Hjellvoll Kragerø Sk 63.98
358 William Rø 64.17
359 Marius Wilberg Blaker Il Sykkel 64.2
360 Stian Haraldsen Kleiva Pedal Pushers 64.24
361 Fredrik Tøien Ik Hero 64.26
362 Lars Gabrielsen Tromsø Enduro 64.28
363 Ketil Lindberg Trondheim 64.53
364 Remi Bjerknes Ck Nittedal 64.6
365 Kjell Magne Sivertsen Mary Kay 64.65
366 Petter Solberg Svenne Aron Skiklubb 64.69
367 Jens-Martin Johnsrud 64.73
368 Lars A. Uttakleiv Harstad Ck 64.78
369 Martin Stene Nc Syglekogle 64.79
370 André Olav Olsen Ankenes Stisykkellaug 64.83
371 Fredrik Hansen Aron Sk 64.87
372 Anders Helgen Team Cbp 65.04
373 Espen Sandengen 65.22
374 Torkel Røisli Ck Nittedal 65.29
375 Kurt Lauvås 65.36
376 Jon Anders Iversen Sande Sykkelklubb 65.41
377 Vegard Brække Ottestad Il 65.45
378 Fredrik Åhlander Arvika 65.51
379 Fredrik Arnesen Team Ibis 65.53
380 Alexander Berg Olsen 65.76
381 Magnus Kalstad Forseth Lillehammer Cykleklubb 65.8
382 Geir Byberg Oslo 65.91
383 Thomas Ramstad Nøtterøy 65.92
384 Erik Martinsen Kolbotn Sk 65.96
385 Tor Einar Løberg Eidanger 65.98
386 Magnus Øren 66.29
387 Audun Gaptjern Nesbyen Il Sykkel 66.31
388 Petter Christiansen Bergen Mtb Klubb 66.65
389 Frode Nilsen 66.65
390 Geir Nummedal Voss Mtb Klubb 66.66
391 Gustav Norvik 66.7
392 Mats Nyegaard Hhl 66.87
393 Johan Tynelius Arvika 66.99
394 Christian Eftedal Larvik Heldemperlaug 67.56
395 Tommy Marthinsen Krokskogen Ck /slapp Krank 67.98
396 Marcus Emil Sletten 68.28
397 Sindre Balstad Ck Valdres 68.33
398 Atle Philip Gulliksen Osi 69.06
399 Dennis Myrland 69.14
400 Christopher Omtvedt Bremsespor 69.22
401 Mikkel Pedersen Ungdom 69.26
402 Colin Furmston Ottestad 69.29
403 Arne Ask Kløfta 69.46
404 Pål Neverdal Trail Cartel Avdeling Oldboys 69.73
405 Kent Scott Johnsen Eidsvoll Sykkelklubb 69.8
406 Pål Tørud 69.83
407 Stian Storm Snake Oil 69.85
408 Terje Rasmussen Oslo 70.06
409 Birger Patrick Sarpsborg Sykleklubb 70.16
410 Will Clark 70.42
411 Eivind Bjerke Ik Hero 70.94
412 Christian Hillestad Bodø Terrengsykkelklubb 71.03
413 Knut Espen Bryhn Drøbak-Frogn Il Sykkel 71.1
414 Viktor Linnerö Åre 71.14
415 Geir Storesund 71.22
416 Karl-Oskar Sæther 71.25
417 Gisle Enge Hpil 71.28
418 Trygve Nyborg 71.32
419 Andreas Brekken 71.33
420 Herman Ingebretsen Bergen MTB klubb 71.5
421 Anders Lundberg Ytre Dalsfjord Terrengsykkelklubb 71.69
422 Stein Kåre Øfjord Ck Nittedal Enduro 72.35
423 Lars-Erik M. Solheim Chickenrun 72.51
424 Jonas Øien Skare Gauldal Sk 72.65
425 Daniel Meling 73.37
426 Helge Janbu Einsam Kåbbåi Langt Heimafrå 73.71
427 Magnus Jensen Ready 73.98
428 Anders Todal Johnsrud Krokskogen Cykleklubb 74.28
429 Audun Flatvad Bærums Verk 74.59
430 Francisco Macedo 74.77
431 Simon Nysæter Korttråkkerne 75.18
432 Sander Sølvberg Team Santacruz Norge 75.25
433 Trond Omdal 75.28
434 Mats Kristian Svendsen 75.98
435 Morten Pedersen Team Lavspent 76.02
436 Mats Kvaalen 76.21
437 Stein Inge Dahle Hemsedal Il 76.4
438 Michael Lund 76.46
439 Carsten Harfallet Blaker Sykkel 77.09
440 Emil Hagen-Kristiansen 77.28
441 Kjetil Løvaas 77.49
442 Peter Nilsson Vesterålen Sk 77.62
443 Rufus Preiss Kragerø 77.64
444 Svein Arne Vestli Aron Sk 77.73
445 Torbjørn Fiva Bech Tirsdagsklubben 77.78
446 Jon Terje Svendsen Aron Skiklubb 78.02
447 Stian Bjørnli Flow Enduro 78.59
448 Fred Olsen Harstad Ck 78.72
449 Andreas Mikkelsen Tromsø Ck / Andreas Mikkelsen 78.81
450 Edvard Boge 78.86
451 Øyvind Hofseth 78.95
452 Bjørn Sætnan Trondheim 79.41
453 Raymond Sjømark 79.5
454 Erik Nilsen 79.65
455 Torgrim Dyngen Enköpings Cykelklubb 79.66
456 Emil Hustoft Bodø Freeride Team 80.2
457 Kjell Ivar Moland Follo Sk 80.25
458 Fredrik Rusk Bodø Terrengsykkelklubb 80.26
459 Frode Kaafjeld 80.63
460 Viktor Hatch 81.18
461 Martin Breving 81.66
462 Mathias Huuse Marley Bærum Ock 81.94
463 Lars Hepsøe Bodø Terrengsykkelklubb 82.01
464 Daniel Sapak 82.58
465 Isak Johan Uri Harstad Cykkelklubb 82.97
466 Knut Harald Smette Stovnerkam./fri Flyt 83.04
467 Andreas Moen Arnet 83.71
468 Ole Johan Johnsen Bremsespor 84.02
469 Kristian Hanstad 84.44
470 Håkon Johan Tunes Harstad Cykkelklubb 84.99
471 Stian Kristoffer Evensen Harstad Ck 85.59
472 Kristian Sørlie Teamsørlie 86.18
473 Henrik Moberg Pusnes Bil 86.79
474 David Gabrielsen Nesodden Sk 86.8
475 Henning Tomren Kvam O2 / Pwc 87.21
476 Bjørn-Tore Wik Harstad Ck 87.51
477 Even Børhaug 88.28
478 Per Solberg 88.78
479 Erik Andreas Kleven Follo Sk 89.19
480 Jonas Aksmo Lofoten Ekstremsportklubb 89.42
481 Are Pedersen Hhl 89.55
482 Hans Christian Kåsen Ik Hero 89.77
483 Håkon Døsrønningen Lillehammer Ck 89.98
484 Sondre Knapstad Bergen Mtb Klubb 90.31
485 Phillip Mayhew 90.33
486 Erik Haug Follo Sk 93.29
487 Rune Karlsrud Krokskogentck 93.57
488 Adam Hahne Kolbotn 94.77
489 Gonzalo Havgar-Galaz Team Wolfpack 95.76
490 Jo Vegard Goderstad Gutta Krutt 96.23
491 Svein Hetland Njård 98.24
492 Sindre Våge 98.55
493 Kim Rune Gulland 98.64
494 Jan-Arne Pettersen Narvik Ck 99.11
495 Simen Aaslestad 99.41
496 Lars Thomte Nots 99.62
497 Carl Axel Andersson Team Cbp 101.97
498 Nicklas Ulven-Røsby 104.43
499 Tore Våge 105.22
500 Øystein Falch-Pedersen Herkules If 105.46
501 Geir Jacob Jensen 106.13
502 Frikk Hess-Bolstad Ik Hero 111.74
503 Christian Marthinsen 113.84
504 Roger Berge Harstad Cykleklubb 118.54
505 Rune Paulsen Tck 122.72
506 Glenn Østerud Aron Skiklubb 126.77
507 Jørgen Anmarkrud 143.14
508 Sivert Uhre Solo 143.14
509 Amund Røkenes Harstad Ck 143.14
510 Isak Leivsson Sandnes Sykleklubb 143.14
511 Stian Rismyhr 143.36
512 William Re 143.41
513 Edvard Vea Iversen Terråk 143.56
514 Marcin Cypryjan 144.19
515 Sigurd Foss Andersen Ck Nittedal 144.39
516 Tormod Berg Olsen 144.47
517 Sander Røsås If Frøy 145.13
518 Erlend Hegrum Aksjer Horten Og Omegn's Cykleklubb 145.27
519 Svein Øvsthus 145.63
520 Sebastian Dietrich 145.64
521 Martin Siggerud Soon Ck 146.31
522 Robin Wallner Järpen 146.88
523 Niels Christian Nielsen 146.96
524 Dillon Santos 147.21
525 Robert Schistad 148.53
526 Even Bævre Il Norodd 148.91
527 Martin Rødahl 149.18
528 Niklas Wallner Sågmyra 150.03
529 Iver Skustad Aron Skiklubb 150.68
530 Jesper Stattin Harstad Ck 150.99
531 Robin Andre Ryste Skjeret 151.14
532 Anders Blom Bft 151.55
533 Knut Løkås Bodø Freeride Team 151.64
534 Robin Von Braun 151.65
535 Tom Are Grøv 152.67
536 Simen Danielsen 152.69
537 Ludvig Strand Heming 152.75
538 Eirik Stærkeby Jelstad Vikersund 152.84
539 Eirik Ødegårdstuen Sk Rye 152.88
540 Adrian Hörnqvist 153.02
541 Rune Høydahl Sande Sk Sykkel 153.49
542 Lars Vatnebryn Sandviken Drammen Ck 153.5
543 Andreas Røbech Il Norodd 153.97
544 Kenneth Lømo Ck Elverum 154.57
545 Ådne Anmarkrud 154.73
546 Magnus Bergan 154.81
547 Tilmann Schwab 154.86
548 Rune Sten Nilsen Drammen Ck 154.95
549 Aleksander Dokset Sk Rye 155.07
550 Marius Fjeld 155.15
551 Michael Ohlsson Strömstad Cykelklubb 155.23
552 Pedro Filipe Matos 155.37
553 Andrew Jephcott 155.5
554 Simen Engedahl Svelvik Sk 155.73
555 Åsmund Grinilia 155.81
556 Adrian Aakre 155.95
557 Glenn Isak Henriksen 156.15
558 Morten Sundstøl Trædal 156.18
559 Gaute Brenna Mortensen 156.3
560 Oddbjørn Ødegaard Egge 156.35
561 Jan Kristian Vesterfjell 156.4
562 Christian Granbakken Team Santa Cruz 156.45
563 Brage Vestavik 156.6
564 Max Lenthall 156.65
565 Thomas Gajda Asbjørnhus Six Inch 156.65
566 Amund Korvald Sogndal 156.72
567 Adrian Aarøe Holten Il Norodd 157.01
568 Petter Mouland Bærum Ock 157.08
569 Emil Skotheim Sylte Molde Ck 157.17
570 Markus Sannebro Sogn Ck 157.25
571 Vegard Voll Bøyum 157.29
572 Ulf Holck Skretteberg Ulf Only 157.69
573 Even Martinsen 157.77
574 Sindre Bunkholt Drammen 157.79
575 Rune Nilsen 158.02
576 Sjur Høy Færden 158.04
577 Vetle Dirdal 158.17
578 Daniel Swanbeck Ok Hammaren Team Pp Cykel 158.23
579 Espen Helgesen Lørenskog Ck 158.24
580 Johannes Raukola Pole Bicycles 158.3
581 Martin Svendsen Oslo 158.43
582 Ted Johansen If Frøy 158.59
583 Per Jonsson Öhlin 158.74
584 Mathias Kråkenes 158.84
585 Bård G. Røisli 158.89
586 Robin Dolgos Vtt Fun Club Nancy 159.03
587 Benjamin Plaisance Ottadalen Sk 159.29
588 Lars-Georg Paulsen 159.43
589 Filip Eklund 159.94
590 Eivind Fougner Sk Rye 159.99
591 Knut Joramo Bardufoss 160.01
592 Mikael Amberntsson 160.01
593 Manfred Kronbrink Göteborg 160.09
594 Nordheim Andreas 160.13
595 Trond Hansen 160.57
596 Marius Aarsland 160.73
597 Rune Aarhus 161.1
598 Joakim Sletten Multiconsult Bil Nord 161.12
599 Rolf Mauritz Pedersen 161.24
600 Kristoffer Schie Nesodden Sk 161.25
601 Jacob Gustafsson Perbellum Ss 161.34
602 Sondre Lindkjølen Team Trailguide 161.34
603 Thomas Murud Andersen If Frøy 161.35
604 Per Buttingsrud Lillehammer Ck 161.74
605 Hans Johansson Töttns Änglar 161.74
606 Nicklas Fastegård Oppdal Sk 161.86
607 Simon Clements 161.9
608 Tim Hassel 161.91
609 Armands Zarins Velosolutions We Build Parks 162.03
610 Marius Hopen Tvk 162.05
611 Lars Haugen Abbv Il 162.13
612 Oliver Andersen 162.15
613 Marius Bakken Studenterhytta 162.2
614 Trond Henriksen 162.28
615 Sindre Sagbakken Lillehammer Ck 162.33
616 Jon-Gunnar Fredriksen Bikebums 162.34
617 Martin Venås Tromsø 162.41
618 Henrik Bjerkelund 162.49
619 Markus Minge 162.63
620 Brage Lidsheim Ck Nittedal 162.63
621 Olav Seljeseth 162.76
622 Mikel Latorre 162.76
623 Aapo Halonen 162.79
624 Isak Helmersen Harstad Cykkelklubb 162.99
625 Marius Brakestad 163.06
626 Ole-Christian Soland Mellerud Hafrsfjord Sk 163.17
627 Markus Nore Kveim Nissedal Stisykkel 163.2
628 Michael Sæther Reinboth 163.44
629 Markus Finholt Bakpågutta 163.48
630 Justinas Leveika Savalen Sk 163.49
631 Isak Knutsen 163.52
632 Nickolas Grelland 163.68
633 Finn Grove-Knutsen 163.77
634 Eric Larsson 163.77
635 Ståle Brun Aron Skiklubb 163.98
636 Ivar Breen 164.02
637 Alex Rufibach Tromsø 164.12
638 Joakim Fjeld Kristoffersen 164.13
639 Anders Slettebø Ekkje 164.13
640 Mads Pettersen 164.22
641 Per Henrik Opsal Thorp Ik Hero 164.27
642 Wiggo Skretteberg 164.46
643 Emil Hoem Fannefjord Sykkelklubb 164.47
644 Carl Blomqvist 164.49
645 Lars Christian Arvidson 164.62
646 Knut Erik Håberget Ck Elverum 164.66
647 Eirik Bækken Os I. Østerdalen 164.67
648 Per Helge Sæter Harstad 164.81
649 Stian Nesslund Pedersen Harstad 164.87
650 Kristian Øksdahl Odal Sk 165.02
651 Trygve Loyd Sannesmoen Notodden 165.03
652 Juuso Karttunen 165.03
653 Mathias Nuland Sokndal Sti Og Sykkel 165.19
654 Stian Nordhaug Larvik Heldemperlaug 165.19
655 Marius Heggholmen 165.22
656 Erik Tønnessen Mck 165.64
657 August Mauritzen Presthus Hafrsfjord Sykkelklubb 165.66
658 Per Alfred Nordaune Holte Fannefjord Sk 165.67
659 Tore Åkergren 165.69
660 Reidar Melå Sæterhaug Chickenrun 165.73
661 Scott Hall 165.99
662 Henrik Gulsrud Stavanger Sk 166.04
663 Roy Arne Syversrud 166.08
664 Max Gough Wheelworks 166.1
665 Håkon Torseth 166.14
666 Lasse Christoffersen Six Inch 166.15
667 Ernst Andersen Raufoss 166.25
668 Brede Isaksen Herkules If 166.33
669 Rune Erik Storhaug Torshov Sk 166.33
670 Jean-Christophe Barbier Dardilly 166.4
671 Stian Reite Skagerrak Sportsklubb 166.47
672 Sondre Skjelvik 166.49
673 Martin Kvisler Gresvik If 166.49
674 Wilmer August Westberg Santa Shredders 166.61
675 Kristoffer Jakobsson Hemsedal Il 166.64
676 Sam Mccloy 166.86
677 Lars Hesby Hurum Sk Rye 166.99
678 Bjørn Thomas Melhus 167.2
679 Pierre Magnusson 167.21
680 William Wilde Bakpågutta 167.32
681 Joachim Venberget Kongsberg 167.34
682 Timothy Pedersen 167.36
683 Thomas Sandvig Mentor Media As 167.37
684 Marius Bergdal Hopen Team Sykleriet 167.44
685 Jostein Nymoen Blodsmak Sportsklubb 167.44
686 Ingebrigt Mogaard Tromsø Enduro 167.53
687 Olivet Vedahl Mysen 167.6
688 Even Baardseth Flytsti 167.68
689 Hallstein Engelsen Finne 167.74
690 Waldemar Huss 167.77
691 Sondre Laurits Rød Goska 167.77
692 Jo Gujord Røisli Ck Nittedal 168.37
693 Borge Håmsø 168.72
694 Hans Petter Ladim Gresvik If 169.03
695 Amund Odin Asphaug Oppdal Sykkelklubb 169.03
696 Frode Sørøy Tvk 169.16
697 Tom Ole Haukom Fmc 169.19
698 Magnus Forseth 169.23
699 Steinar Holøs Oslo 169.3
700 Håkan Ling Baroudeur Fietsclub 169.35
701 Petter D. Nygaard 169.37
702 Oskar Åsander 169.37
703 Sigurd Lindland 169.37
704 Ole B. Solberg 169.59
705 Chris Gjessing 169.64
706 Remi Skauge 169.65
707 Henning Tandberg 169.68
708 Lasse Eriksen Årnes Aron Skiklubb 169.74
709 Joachim Klungseth 169.91
710 Håkon Uthus 169.93
711 Severin Poppe Midteide Ik Hero 170.02
712 Erik Justus Grünert Bergen MTB klubb 170.08
713 Ola Gulbrandsen Kongsberg 170.1
714 Tore Joramo Karlstad 170.11
715 Christofer Engström Eidanger Il 170.17
716 Kristian Dyrset Andibarkji 170.18
717 Frode Kristian Sk Rye 170.28
718 Richard Skyer 170.32
719 Thomas Wold 170.32
720 Stian Lie Sogn Ck 170.34
721 Kjetil Oygard 170.38
722 Daniel Sjölander Stockholm 170.38
723 Gard Johannes Gauteplass 170.41
724 Anders Jørstad Lillehammer 170.56
725 Frans Meijers Tromsø Enduro 170.6
726 Stephen Glazebrook 170.74
727 Steinar Tveit 170.75
728 Gaute Havik 170.75
729 Ole Kristian Opheim Lydvo 170.78
730 Eirik Djønne Harstad 170.88
731 Ole André Garnvik 171.02
732 Christian Hauglunm 171.03
733 John Knutsen 171.16
734 Tommy Sørensen Harstad Ck 171.26
735 Martin Haugo 171.28
736 Magnus Grønset 171.39
737 Daniel Larsson Ankenes Stisykkellaug 171.39
738 Tommy Langseth 171.43
739 Lars Arild Thomte Nots 171.45
740 Jonas Franzén Göteborg 171.49
741 Daniel Ronacher Kbif (karlstad Brandkår Idrottsföening) 171.5
742 Johan Blomberg 171.54
743 Ian Plaine 171.59
744 Øystein Torp Christensen 171.61
745 Erik Hjermann 171.62
746 Remi Bendiksen Bodø Freeride Team 171.64
747 Knut Vegard Melby 171.65
748 Morten Stordahl 171.69
749 Lukas Szollos Feudall Racing Support 171.77
750 Emil Aabye Team Sykleriet 171.8
751 Marius Langum Six Inch 171.82
752 Stig Sørensen Rud 171.82
753 Henning Husevåg Torvikbukt Il 172.01
754 Kristian Bjerck 172.15
755 André Olsen 172.15
756 Patrick Kaspersen 172.32
757 Eivind Adelsten Rosén 172.43
758 Daniel Bengtsson Duved 172.43
759 Ove Tillung 172.46
760 Kjetil Håkelien 172.5
761 Torben Havstein Tromsø Enduro 172.51
762 Fredrik Haslestad Hansen Aron Sk 172.55
763 Carl Van Den Boom 172.56
764 Kristian Hægeland 172.73
765 Erik Morset 172.73
766 Magnus Jørgensen 172.74
767 Torbjørn Presthus Hafrsfjord Sykkelklubb 172.75
768 Pål Martin Hansen Tirsdagsklubben 172.76
769 Kurt Tryaire Haugen Bærum Ock 172.87
770 Cato Johnsen 172.89
771 Viktor Kvisvik Il Norodd 172.97
772 Lars Erik Finholt 173.03
773 Kjetil Andre Lekman Norcem 173.15
774 Robert Worthington 173.32
775 Arne Radmann Sti5 173.45
776 Jakob Søyland Tveten 173.47
777 Kristian R. Hovde Bodø Terrengsykkelklubb 173.51
778 Arnulf O. Prestbakmo Harstad Ck / Hck 173.65
779 Alexandre Bremer Oslo 173.71
780 Espen Wollan Kristiansund 173.78
781 Jon Vabø 173.78
782 Hans Erling Ågotnes Bø Idretslag 173.87
783 Marius Lund Team Skibotn 173.94
784 Philip Fagerberg Ik Hakarpspojkarna 173.99
785 Didrik Nevland 174.03
786 Simon Selvik Undal 174.13
787 Sebastian Halvorsen Team Lapierre Norge 174.17
788 Faruk Dokara 174.23
789 Daniel Solvang 174.25
790 William Andersen 174.41
791 Tor André Vedvik Bremsespor 174.72
792 Rune Storhaug 174.75
793 Andreas Berglihn Team Syglekogle 174.83
794 Jonas Urianstad Bertelsen 174.94
795 Gaute Sandnes Tromsdalen 175.05
796 Martin Stokke 175.05
797 Lars Amdal 175.25
798 Lasse Gammel Kvaløya 175.26
799 Andreas Torgersen 175.37
800 Jack Corby 175.58
801 Timo Johansson 175.7
802 Petter Salen Sk Rye Sykkel 175.73
803 Vinjar Løkken 175.76
804 Brigt Kråkenes 175.77
805 Jimmie Holm 175.78
806 Ottar Formodalen 175.8
807 Odin Gundesø 175.83
808 Reidar Berge 175.89
809 Martin Kleven Follo Sk 175.91
810 Henrik Johnsrud 175.98
811 Jørn Hanssen Lofoten Ekstremsportklubb 175.99
812 Håvard Arnstad Sk Rye Sykkel 176.02
813 Karl Marius Norschau 176.02
814 Gunnar Wilkes Bakken Team Sk畦a-Gunnar 176.04
815 Kjetil Hagen Bmi Santa Cruz 176.07
816 Roger Strømstad Rtl 176.14
817 Trym Slyngstad Harstad 176.19
818 Lars Dahle Ravnaas Trill&grill 176.42
819 Edvard Rokkan Sk Rye 176.47
820 Mikal Gravdal 176.47
821 Asle Hansen 176.58
822 Håkon Pettersen 176.77
823 Magnus Bengtson 176.9
824 Oscar Leion 176.9
825 Daniel Skarp 176.94
826 Runar Gulbæk Oslo 176.97
827 Rune Jansberg Odal Sk 176.99
828 Levi Aasen Hain Tykje 177
829 Andreas Nome Oslo Sportslager 177.15
830 Kjetil Mikaelsen 177.47
831 David Sanna Skagerrak Sportsklubb 177.56
832 Thomas Wennerød Firing Ck Jarlsberg 177.71
833 Kenneth Hansen Jæren Singeltrack 178.13
834 Simon Gustavsson 178.34
835 Even Gulbrandsen Rykkinn 178.42
836 Kim-Erik Larsen Augerød 178.7
837 Hans Mattsson 178.72
838 Mats Mattsson Enköpings Cykelklubb 178.9
839 Philipp Garbers 178.99
840 Svein Tore Aakerlund Hadeland Ck 179.05
841 Nicklas Engseth Team Lapierre 179.13
842 Øyvind Frønum Harstad Ck 179.19
843 Mattias Schillen 179.28
844 Warisa Larsen 179.28
845 Jonas Molin Töttns Änglar 179.34
846 Pedro Matos Stranda Sykkelklubb 179.47
847 Jørgen Tollefsrud Votlnc 179.62
848 Krister Seth 179.67
849 Knut-Geir Aga Team Mdk 179.79
850 Henrik Lilja 179.85
851 John Torvald Indrebø 179.87
852 Anders S. Bråten Vollstadheia Krankklubb 180.05
853 Peter Seidl 180.07
854 Jens Andre Jensen 180.07
855 Trond Skifjeld 180.16
856 Joar Nilsen Narvik Cykleklubb 180.21
857 Joachim Karisen 180.22
858 Harald Pladsen 180.29
859 Jono Cook 180.35
860 Przemyslaw Glowinkowski Bike Bums 180.37
861 Ronnie Hansen 180.38
862 Thomas Bjørnerud 180.41
863 Andre Skutle Bergen Mtb Klubb 180.46
864 Anders Skaarer Sauda Sk 180.46
865 Blair Malcolm 180.76
866 Erik Strand 180.8
867 Martin Singstad 180.89
868 Mårten Stål Sjöberg 180.93
869 Trond Orheim Kleive Race 180.99
870 Jacob Ekström 181.01
871 Christian Vassbakk 181.02
872 Simon Risan 181.03
873 Anders Kielland 181.22
874 Trond Østerlie 181.25
875 Mikel Gonsholt Bakpågutta 181.26
876 Stian Engebretsen Skedsmokorset 181.32
877 Henning Mjør Hagen Hadeland Ck 181.32
878 Erik Storhaug 181.39
879 Sigurd Haukenes Revetal 181.56
880 Jan-Ove Sandnes Bodø Terrengsykkelklubb 181.94
881 Christian Skogheim 182.01
882 Magnus Eckeskog 182.14
883 Krzysztof Górszczyk Gravity Revolt 182.19
884 Markus Hagli 182.22
885 Kjetil Voldhaug 182.34
886 Christopher Larsen 182.55
887 Stian Lie Håkenrud Asker Ck 182.56
888 Jens Henriksen Laugets Venner 182.68
889 Christian Austenå Arendal Cc 182.68
890 Jarle Hammer 182.75
891 Jørn Espen Lona 183.04
892 Bjørn Moe 183.18
893 Samuel Hunt Bike Beitostソlen 183.23
894 Erik Thorsell Dellner Ik 183.26
895 Lars Christian Versland 183.27
896 Atle Berg 183.29
897 Vidar Olsnes 183.33
898 John Indrebø Torvald 183.38
899 Øyvind Høgset Molde Ck 183.48
900 Andreas Oterholt 183.53
901 Frank Bjerkan Team Wolfpack 183.54
902 Vidar Nore Mossige 183.55
903 Jørn Johansen 183.58
904 Kristoffer Berdal Ik Hero 183.63
905 Ingemar Gustavsson Mölndal 183.65
906 Torbjørn Bech Bodø Freeride Team 183.66
907 Jon Tøn 183.68
908 Lars Krogstad Lien Ik Hero 183.88
909 Per-Anders Myrull Trailhead Nesbyen 183.91
910 Fredrik Leonhardsen Harstad 183.94
911 Morten Ligård Kongsberg If Sykkel 183.98
912 Anders Bergersen Ankenes Stisykkel Laug 184
913 Audun Domaas Pedersen Tromsø Sti&helse 184.14
914 Kenneth Sundal Skien 184.22
915 Leon Molund Nor Cykleklubb / Leon Sport 184.32
916 Boye Andreas Nørve 184.39
917 Anders Lantz 184.42
918 Preben Ukvitne 184.48
919 Martin Berg Liane Hck 184.69
920 Anders Hereid 184.83
921 Christian Arne Skollevoll Ik Hero 184.84
922 Kenneth Tranberg Team Cbp 184.96
923 Frode Thormodsen 184.96
924 Jørn Huseby 185.1
925 Daniel Sletten 185.18
926 Andreas Norwich 185.24
927 Jasem F. R. Downing 185.43
928 Herman Christoffersen 185.5
929 Jan Olsen Sandefjord Sk 185.53
930 Henning Halvorsen 185.65
931 Jon Are Rakvåg 185.68
932 Magnus Sjöström 185.74
933 Jesper Vea Halvorsen Printing 185.76
934 Aleksander Haukøya 185.92
935 Lars Blichfeldt Holmsbu If 186.01
936 Mathias Nilsen Flytsti 186.19
937 Rune Henriksen 186.23
938 Nils Einar Hervig 186.32
939 Raymond Nepstad 186.41
940 Rolf Jappee Hakadal Il 186.49
941 Ståle Skaslien 186.58
942 Stein Bjørnland Lillehammer Ck 186.76
943 Harald Cameron 186.79
944 Rune Vanghagen 186.92
945 Pål Ouff 187.17
946 Even Hægland Ck Henie 187.19
947 Sverre Storli Bjørnland Lillehammer Ck 187.25
948 Andreas Sæter Molde Ck 187.57
949 Marius Markussen #pappakroppen 187.74
950 Jimmy Johansen Lofoten Ekstremsportklubb 187.74
951 Henning Bergmann-Paulsen 187.74
952 Karsten Tunge 187.78
953 Gaute Birkeland Kjellsen If Frøy / Goss 187.91
954 Ola Trandum Gilhuus 188.01
955 Jon Olav Bjervamoen Skagerrak Sportsklubb 188.09
956 Petter Svarstad Andresen Ola Hættenbætten 188.09
957 Eirik Monsen 188.16
958 Cato Lassen Tønsberg Ck 188.23
959 Stian Halvorsen 188.25
960 Håkon Sletmoen Knutsen Hadeland Hck 188.27
961 Stian Hammer Il Norodd 188.3
962 Nico Serey 188.55
963 Henrik Jensen 188.61
964 Vetle Cappelen 188.63
965 Vemund Hoholm 188.75
966 Alex Sandengen Kongen’s Berg Sti Og Landeveisrøvere 188.8
967 Rene Valen Oslo 188.84
968 Marcus Arnesen Team Sykleriet 189.01
969 Rune Kvalø 189.02
970 Åsmund Karlsnes Skancke 189.03
971 Truls Skare 189.03
972 Anders Mobæk Ulstad 189.21
973 André Fjæra Bratli Team 69 189.27
974 Alexander Bjerke 189.48
975 Raymond Sundvold 189.63
976 Ola Trøan Printing 189.68
977 Fredrik Gjersøe 190.13
978 Jostein Havik 190.22
979 Lars Erik Huseby 190.25
980 Knut Glad Sagene If Sykkel 190.28
981 Jon Årvar Rø 190.37
982 Carlos Canales 190.37
983 Kaspar Strand Kvalø 190.72
984 Stig Berthelsen Wagner 190.76
985 Mikael Strandenæs Krutttønna Sk 190.85
986 Henrik Bergman Johansen 191
987 Andreas Horten 191.13
988 Terje Dypfest 191.14
989 Michal Goral Sk Rye Sykkel 191.22
990 Mateusz Styk 191.23
991 Edvard Skei Tønset 191.26
992 Campbell Stannard 191.31
993 Marius Gjellum 191.4
994 Morten Westberg Oslo 191.45
995 Håvard Solbakken 191.59
996 Martin Ellingsen 191.81
997 Dan Freiman 191.81
998 Henning Raastad 191.85
999 Finn Kuntze Harstad Ck 191.95
1000 Kay Arne Bruland 6800 192.23
1001 Peder August Gaasø 192.24
1002 Stian Fremmersvik 192.29
1003 Petter Bentzen 192.41
1004 Erik Seljetun 192.69
1005 Gjermund Dalland Bergen MTB klubb 192.78
1006 Jakob Klavenes Berg 193.01
1007 Dagfinn Lærum 193.09
1008 Joakim Skonseng Team Andpusten 193.1
1009 Morten Selje Oksnes 193.14
1010 Tor-øyvind Sandnes Bodø Terrengsykkelklubb 193.18
1011 Vidar Eileraas 193.22
1012 Nils Mo Storaas Bergen 193.24
1013 Brage Raknes 193.36
1014 Erik Opheim Vikane 193.55
1015 Ole Henrik Norberg Oslo 193.63
1016 Thomas Backer-Grøndahl Harstad 193.79
1017 Christoffer Djupvik Hansen Haugfoss 193.88
1018 Kjell Ingdal Bodø Terrengsykkelklubb 193.98
1019 Henrik Alstad Il Aasguten 193.98
1020 Lasse Storholt Hyggen 194.08
1021 Ole Martin Høiby 194.15
1022 Sindre Steer 194.21
1023 Odd Uno Sigvartsen Eidskog Sykkel 194.27
1024 Mathias Johansen Team Lapierre Norge 194.37
1025 Aiken Balto 194.72
1026 Kim Bakken Laugets Venner 194.78
1027 Emil Kloster Snekkevik Tromsø 194.86
1028 Lien.kristian Lien.kristian Ola Hættenbætten 195.34
1029 Erik Hjemgaard Nilsen 195.43
1030 Jo Røisli Niittedal Ck 195.85
1031 Sven Francke 195.99
1032 Eirik André Melby 196.21
1033 Joachim Aas Harstad 196.39
1034 Rune Straume 196.39
1035 Ole Johnny Odden 196.61
1036 Magnus Jansson Åre 196.67
1037 Erlend Gjelsvik 197.11
1038 Arnar Emilsson 197.25
1039 Marius Stamnes Harstad Ck 197.28
1040 Jens Thomas Henriksen 197.38
1041 Bartek Wichrowski Kristiansund N 197.43
1042 Joacim Kullinger Västerås Cykelklubb 197.52
1043 Johannes Breivik 197.58
1044 Lars Erik Mo 197.62
1045 Andre Fjærestrand Bratli 197.67
1046 Alexander Hellevik 197.79
1047 Kristian Kjerkreit Harstad Ck / Equinor Bil 197.8
1048 Sindre Daae Torsteinsen 197.83
1049 Christian Ruhs Rye 197.84
1050 Simen Martinsen 198
1051 Hallgeir Vige 198.19
1052 Jone Solberg Vik 198.41
1053 Søyland Nor 198.44
1054 Geir Berhovde 198.5
1055 Frank Werner Olsen Hammerfest Sykkelklubb 198.56
1056 Martin Thorvaldsen Venedik 198.58
1057 Bjørn Ingar Skinnes 198.72
1058 Thomas Stene-Johansen Gjettum 198.76
1059 Ørjan Eilertsin 198.85
1060 Truls Haugsmark Harstad Ck 198.91
1061 Kári Halldærsson 199.17
1062 Frank Myrbostad 199.35
1063 Andreas Hansson Perbellum Ss 199.52
1064 Ola Paaske Gulbrandsen Tønsberg 199.97
1065 Skarphedinn Halldorsson 200.09
1066 Henrik Sandaker Palm Aron Sk 200.12
1067 Amund Hognestad Jensen 200.14
1068 Marcus Nilsen Flytsti 200.18
1069 Øyvind Bakkebø 200.21
1070 Gaute Risnes Ck Elverum 200.39
1071 Terje B. Olsen Bremsespor 200.89
1072 Tor Sæthre Bergen MTB klubb 201.04
1073 Rasmus Jørgensen 201.06
1074 Christophe Pons 201.44
1075 Andreas Strømsvåg Francke If Frøy 202.55
1076 John Egil Gahrsen 203.41
1077 Rob Mcdonald 203.69
1078 Stian Sørensen 203.87
1079 Endre Klokk Leite Molde Ck 203.93
1080 Glenn Arthur Kanebog Circle K. Evenes 204.03
1081 Allan Ellard 204.06
1082 Kim Egil Karlsen 204.16
1083 Torben Hjelset Ck Nittedal 204.22
1084 Jonas Lillebø Molde Cykleklubb 204.25
1085 Tor Anders Grøvan Harstad Ck / Peab 204.59
1086 Christian Mandrup-Poulsen 204.62
1087 Diego Wessel 204.64
1088 Bjarne Fjellhøy 204.73
1089 Sigurd Rolland Pettersen 205.21
1090 Håvar Beyrer 205.37
1091 Andreas Alstrup 205.42
1092 Paul Silester Harstad 205.51
1093 Hans Hellsmark 205.52
1094 Arnstein Dahle Svanholm Stiftstaden Sykkelklubb 206.09
1095 Truls Baksetersveen 206.49
1096 Mats Hustad Ytre Dalsfjords Terrengsykkelklubb 206.49
1097 Andris Jaugietis Røyken Ck 206.56
1098 Andrè Knutsen Eidanger Il 206.58
1099 Henrik Fjeldstad Drabløs 206.71
1100 Magnus Tennøe 206.86
1101 Jon Terje Davidsen Milton Larvik Sportsklubb 207.1
1102 Bård Kristensen Solsiden Mtb 207.69
1103 Martin Uthus 208.24
1104 Pål Olsen 208.42
1105 Andreas Birkeland - 208.85
1106 Svein Kristoffersen Glåmdal Sk 208.94
1107 Kenneth Poulsen 209.15
1108 Marius Ilebekk Helium 209.15
1109 Håvard Homberset 210.12
1110 Kristian Berge 6800 210.34
1111 Erik Haugstulen Gruvelia Sk 210.46
1112 Espen Flage 210.5
1113 Daniel Eriksson 210.76
1114 Kenneth Magnussen 211.06
1115 Eirik Slettebø 211.21
1116 Rasmus Larsson 211.41
1117 Øyvind Waitz 211.64
1118 Gunnar Westholm 211.66
1119 Jørgen Omre Larsen Søfteland Sladdeforening 212.04
1120 Jahn-Erik Solheim Harstad 212.13
1121 Morten Firing Ck Jarlsberg 212.13
1122 Gunnar Bakken 212.34
1123 Tobias Wollan Il Norodd 212.99
1124 Daniel Røyland 213.15
1125 Erik Birkeland Stiftsstaden 213.17
1126 Thomas Haug 213.26
1127 Are Salomonsen 213.37
1128 Stig Wagner 213.44
1129 Åge Bunde Vestre Slidre Il 213.78
1130 Paal Kongshaug 213.84
1131 Thomas Kristiansen 213.99
1132 Knut Eirik Lyngmo Sweeper 214.45
1133 Emil Lilleby Mathisen Gåresågåre 215.12
1134 Christer Diesen 215.64
1135 Per-Ivar Weydahl 215.94
1136 Jonno Auton 216.38
1137 Pål Robin Haakonsen 218.67
1138 Lars Tore Haug 219.03
1139 Sander Blom 219.12
1140 Kristian Lien 219.19
1141 Gøran Knaplund Ishavsbyen Sykkel 219.55
1142 Simen Bergmann-Paulsen 219.67
1143 Anders Olsson 219.68
1144 Mats Nordlund 220.02
1145 Andreas Aarnes Lerøy 220.38
1146 Risto Holm 220.4
1147 Fabio Machado Van Zeller 221.03
1148 Even Sandberg Ck Nittedal 222.16
1149 Ove A. Bay-Larsen Bodø Terrengsykkelklubb 222.79
1150 Eirik Østenengen 222.87
1151 Vebjørn Gilberg 222.9
1152 Christian Hartmann 224.6
1153 Scott Wilson 224.7
1154 Fredrik Holter 224.95
1155 Lars Olav Tveito 225.32
1156 Bjørn Asplund 225.5
1157 Pål Henrik Bogen Bergen MTB klubb 226.17
1158 Lasse Edvardsen Moss Ck 226.5
1159 Johan Lindbratt 226.78
1160 Aleksander Østerhus Kristiansands Ck 227.45
1161 Eirik Johannessen 227.92
1162 Chris Walley 228.06
1163 Mårten Gunnarsson 228.41
1164 Even Olav Sandberg Ck Nittedal 228.85
1165 Nikolai Sebastian Engebretsen 229.15
1166 Arnstein Svanholm Stifstaden Sk 230.47
1167 Sebastian Habenicht 231.37
1168 Jørn Eisold 231.48
1169 Martin Gudmundsen 231.64
1170 Jakub Bedlinski 232.23
1171 Anders Ulimoen 232.3
1172 Ken Richard Røstvik 234.9
1173 Jakob Lidén 235.17
1174 Rasmus Garshol Boc 236.46
1175 Petter Aasen 237.24
1176 Kjell Kristian Gustavsen 237.47
1177 Thomas R. Braaten 238.37
1178 Erlend Jacobsen Norodd 238.65
1179 Svein Oddvar Netland Equinor 238.73
1180 Jan Kristian Lund Hoc 238.87
1181 Fredrik Flatland 239.89
1182 Glenn Salterød 239.92
1183 Andreas Aas 240.3
1184 Petter Strømme 240.82
1185 Tor Hjelset 242.15
1186 Håvard Rygg Bergen Mtb Klubb 242.62
1187 Gjermund Hansen 243
1188 Aleksander Nilsen 243.95
1189 Frank-Anders Bjerkan 244.25
1190 Bjørn Bakko 247.04
1191 Mike Connors 247.62
1192 Marcin żelazo 248.27
1193 Jon-Erik Grytdal 249.17
1194 Espen Maage Sk Odda 249.42
1195 Rune Kyllenstjerna 249.42
1196 Magnus Becher 249.77
1197 Kenneth Dagfinrud 250.01
1198 Espen Ilstad 250.29
1199 Henning Hovland Bærums Verk 252.55
1200 René Christian Schultz Tromsø Ck / René Christian Schultz 254.78
1201 Christian Fæste 256.96
1202 Vegard T. Blakstad Stampen Til Frank 261.02
1203 Amund Gårdhammer Ådal Il 267.19
1204 Martin Strømstad 269.67
1205 Victor Martinez 274.67
1206 Endre Engebretsen 280.9
1207 Ole Morten Tunes Harstad Ck / Testløper Hck Enduro 280.94
1208 Aron Solheim 287.76
1209 Jim-André Andreassen Harstad 287.79
1210 Dirk Scholtholt 293.16
1211 Magnus Røine Kolbotn Sk 293.36
1212 Johan Lindestaf 293.96
1213 Morten Jensen Team Cbp 298.76
1214 Adrian Czajkowski 300.25
1215 Konstantinos Pissakis Herkules If 303.74
1216 Lars Eithun 311.9
1217 Tony Stabu 322.44
1218 Tov Lerheim Ørsta Sk 324.04
1219 Harald Andreas Holmefjord 324.73
1220 Enzo Bustos Harstad 374.78
1221 Adam Halsall 432.61
1222 Kristian Ertnes Sogn Ck 1000
1223 Sindre Hansen Bergen 1000
1224 Håvard Lior Oslo 1000
1225 Stig Nerland Drammen Ck / Nbnl 1000
1226 Kasper Madsen Beitostølen 1000
1227 Cong Liu Ålesund Og Omegn Ck 1000
1228 Stian Langeland 1000
1229 Ola Aarsland Sogn Ck 1000
1230 Filip Hoel Stovnerkameratene 1000
1231 Tommy Folkøy Drøbak 1000
1232 Casper Ninteman Oslo 1000
1233 Viggo Steen Oslo 1000
1234 Torolv Bjørnsgaard Asker Ck 1000
1235 Anders Nesheim Billingstad 1000
1236 Geir Dahl Kartverkets Bil 1000
1237 Mathias Strøm Tvk 1000
1238 Jon Ole Garpestad Oslo 1000
1239 Peter Weir Nyborg 1000
1240 Rasmus Korvald Skaare 1000
1241 Ole Eikeset 1000
1242 Håkon Sandven 1000
1243 Gaute Solheim If Frøy 1000
1244 Ådne Kvammen 1000
1245 Ben Hargreaves 1000
1246 Oyvind Østvedt 1000
1247 Didrik Rundfloen Trysil 1000
1248 Jesper Lemming 1000
1249 Henry Stam 3dj 1000
1250 Eric Sadorge 1000
1251 Tomas Henninge 1000
1252 Magnus Fuglerud 1000
1253 Chris Lazenby Enger 1000
1254 Håvard Borthne Ranheim 1000
1255 Bertil Endresen Kristiansund 1000
1256 Johan Martin Gaupseth Gjemnes Sf 1000
1257 Jonas Holten Il Norodd 1000
1258 Helge 1000
1259 Marius Endresen Ålesund 1000
1260 Josh Firth Reser As 1000
1261 Gjermund Dahl Cowi Bil 1000
1262 Kenneth Ruud 1000
1263 Erlend Eggen 1000
1264 Magnus Askeland 1000
1265 Lasse Kjenner 1000
1266 Emil Bjertnes Aabye 1000
1267 Edvin Almaas-Edvardsen 1000
1268 Henrik Mülhbradt Bærum Ock 1000
1269 Martin Johannessen Bergen Mtb Klubb 1000
1270 Jo Emil Holen Hakadal 1000
1271 Andreas Hauge Team Hauge 1000
1272 Svein Arne Lindø 1000
1273 Ole Moksnes Oslo 1000
1274 Henning Ardraa Eiker 1000
1275 Torben Tromsø Enduro 1000
1276 Hallvard Futterer-Wannebo Follo Sk 1000
1277 Håvard Bjerkeli 1000
1278 Børge Gjeldvik 1000
1279 Henrik Bergman Nørbech Johansen 1000
1280 Magnus Hartz Bft 1000
1281 Runar Sagerud Kolbotn Sk 1000
1282 Karsten Olsen 1000
1283 Ole Petter Moksnes 1000
1284 Snorre Boasson Sk Rye Sykkel 1000
1285 Jorgen Tollefsrud 1000
1286 Tom Sandboe 1000
1287 Anders Anker-Rasch 1000
1288 Mårten Blixt 1000
1289 Alexander Cecelli 1000
1290 Christoffer Schack Fmc Technologies 1000
1291 Sondre Aannestad Sellebakk 1000
1292 Stian Wold Drammen 1000
1293 Jan Helge Aalbu Sogn Ck 1000
1294 Sebastian Molund Enoksen Harstad Ck / Leon Sport 1000
1295 Jeoffrey Thievemon 1000
1296 Andreas Francke Linje 5. Nanobryggeri 1000
1297 Jonas Lundin Oslo 1000
1298 Steinar Ødenes 1000
1299 Vebjørn Solemsli Bærums Verk 1000
1300 Magnus Faanes 1000
1301 Fredrik Solenes Madsen Lommedalen 1000
1302 Kjetil Nordø 1000
1303 Sindre Reite Korttråkkerne Junior 1000
1304 Mathias Bærstad 1000
1305 Kjetil Haga 1000
1306 Gaute Reitan Birkebeineren If 1000
1307 Ruben Høiland Sogndal 1000
1308 Christian Sommer-Larsen Bergen Mtb Klubb / Sti5 1000
1309 Daniel Jarstø Stavanger Sk 1000
1310 Eirik Semb Follo Sk 1000
1311 Thomas Hansen Harstad Ck / Hatstad Cykelklubb 1000
1312 Alv Skjeldal 1000
1313 Jens Flaksstad Vold 1000
1314 Niclas Stensrud Andersen Drøbak-Frogn Il Sykkel 1000
1315 Johannes Dvorak Lagos Bjørndal If Sykkel / Probike/ Ibis Cycles 1000
1316 Erik Noss Poissant Sogndal 1000
1317 Gerhard Sørensen-Fuglem Trondheim 1000
1318 Christopher Ebbang 1000
1319 Dag Harald Bakken Røros Il Sykkel 1000
1320 Audun Rogstadkjærnet Ck Elverum 1000
1321 Vegard Skorpen Oslo 1000
1322 Joakim Rissveds Falun 1000
1323 Timothy Glazebrook Trysil Stisykkel Laug 1000
1324 Sander Solvær Kristiansands Ck 1000
1325 Øystein T. Christensen Trondheim 1000
1326 Sindre Rasmussen Gresvik If 1000
1327 Thomas Liane Stokka 1000
1328 Kristoffer Evensen 1000
1329 Helge Tjelmeland 1000
1330 Per Anders Myre Ulsaker Bergen 1000
1331 Knut Myking 1000
1332 Jonathan Sandberg 1000
1333 Morten Eilertsen 1000
1334 Michael Elstob Enger 1000
1335 Roger Vigdal 1000
1336 Jon Inge Pedersen 1000
1337 Emil Melkersson 1000
1338 Mathias Juklestad 1000
1339 Will Orrell 1000
1340 Trond Wollan Il Norodd 1000
1341 Vetle Slemdahl Kck (kristiansands Sykkel Klubb) 1000
1342 Haugland Martin Il Norodd 1000
1343 Andreas Drageset Hashtagenduro 1000
1344 Trond Brudeseth Molde Ck / Axess 1000
1345 Dan Rogn Il Norodd 1000
1346 Bjørn Filip Johannessen Norsk Energi 1000
1347 Morten Sæther 1000
1348 Patrick Aspen Trondheim 1000
1349 Paal Flugeim 1000
1350 Erik Hægstad Fiskum Il / Team Lillehammer Powered By Sport 1. Og Scott 1000
1351 Vegard Borgersen 1000
1352 Kenneth Nilsen Krokbekken Stisykkelforening 1000
1353 Geir-Olav Skogstad Harstad 1000
1354 Alexander Solem Krokbekken Stisykkelforening 1000
1355 Emil Lerdahl Harstad Ck 1000
1356 Ørjan Bohinen Harstad Ck 1000
1357 Martin Von Heimburg Kongsberg Maritime 1000
1358 Frank C. Aase Oslo 1000
1359 Håvard Lien 1000
1360 Nils Ivar Nilsen Noras Ryttere 1000
1361 Torbjorn Fjeld 1000
1362 Guy Peter Gibbs Www.ride.io 1000
1363 Knut Lønnqvist Nesbyen Freeride Team 1000
1364 Lars Eknes Rasmussen 1000
1365 Rune Andreas Sem Six Inch 1000
1366 Sondre Nygård Sellebakk 1000
1367 Ola Alsterholm Trysil Sk / Team Tds 1000
1368 Mikkel Tysland 1000
1369 Morten Listefyll 1000
1370 Even Ingjær Oslo 1000
1371 Runar Dankel 1000
1372 Jostein Børresen Drammen Ck / Nedrebuskerudnerroverlag 1000
1373 Eirik Reinertsen Helgeland Kvæssers Ab 1000
1374 Elisabeth Engström Göteborgs Stigcyklister 1000
1375 Joar Wæhle 1000
1376 Sindre Lillehaug Harstad 1000
1377 Adrian Vindedal Fames 1000
1378 Holm Grimsrud Sk Rye Sykkel 1000
1379 Terje Nylende Oppdal Sk 1000
1380 Per Christian Dahl Hemsedal Il Sykkel 1000
1381 Espen Torsbakken Østlien Raufoss & Gjøvik Sk 1000
1382 Fredrik Bjerknes Kongsvinger 1000
1383 Elias Stubergh Mysen If Sykkel 1000
1384 Sindre Støer Oppdal Sk 1000
1385 Thomas Kjær Olsen 1000
1386 Tor Arne Holen Torp 1000
1387 Tarjei Hofset Team Sport Support 1000
1388 John Magee Statoil 1000
1389 Andreas Grytnes Sk Rye Sykkel 1000
1390 Hermann Solvær Kristiansands Ck / Cube Action Team 1000
1391 Trygve Stansberg Veslum Oslo 1000
1392 Audun Foyn Sk Rye Sykkel 1000
1393 Terje Løvstad Romeriksåsen Sk / Outdoorsport-Qloom 1000
1394 Martin Norgård Vermundsberget Birk Sport 1000
1395 Nikolai Sele Sandane 1000
1396 Edgars Cirulis 1000
1397 Tarjei Lønning 1000
1398 Frank Have Olesen Lerheim Gravity 1000
1399 Bård Sturla Stokke Aron Sk 1000
1400 Thomas Svendsen Oslo 1000
1401 Eirik Volent Trondheim 1000
1402 Fredrik Stormo 1000
1403 Roger Enge Il Norodd 1000
1404 Ivar Minken Romeriksåsen Sk / Outdoorsport 1000
1405 Emil Gyllenhammar 1000
1406 Per Alfred Holte 1000
1407 Jostein Næss Grådahl 1000
1408 Sigmund Ringdal 1000
1409 Johannes Salthaug 1000
1410 Mats Engelund 1000
1411 Jonas Supphellen 1000
1412 Andreas Nysæther Schie 1000
1413 Steinar Willassen Hemsedal Il Sykkel 1000
1414 Espen Evensen 1000
1415 Øystein Nesse 1000
1416 Ivar Solberg 1000
1417 Truls Kristian Syvertsen Aron Skiklubb 1000
1418 Chris Brynjulsen Trømsø 1000
1419 Espen Hermans 1000
1420 James Leahy 1000
1421 Samuel Jacobsson 1000
1422 Bjorn Ellingsen 1000
1423 Sander Hole Aron Sk 1000
1424 Robin Sæther Frei 1000
1425 Peder Numme 1000
1426 Ole Kristian Silseth 1000
1427 Kurt Sandnes 1000
1428 Kjetil Haugersveen Eidanger Il / Luftetur 1000
1429 Wilmer Hareskog 1000
1430 Sondre Exposito Holmen Tromsø Enduro 1000
1431 Joachim Karlsen If Frøy 1000
1432 Karl Karlsen 1000
1433 Simen Fosen 1000
1434 Joakim Sundnes Sk Rye Sykkel 1000
1435 Oskar Grannas 1000
1436 Adam Eriksson 1000
1437 Sigve Swensen Gjettum 1000
1438 Peder Håskjold Fiskum Il 1000
1439 Matthias Nyhage 1000
1440 Anton Åkerman 1000
1441 Anton Thorén 1000
1442 Lars Engø 1000
1443 Fredrik Oma 1000
1444 Carsten Cleve-Hansen 1000
1445 Frank Sindre Thoresen Stiftstaden Sk Trondheim 1000
1446 Torstein Waldal Hommelvik 1000
1447 Eddie Setekleiv Sk Rye Sykkel 1000
1448 Andreas Hoemsnes Sæter Molde Ck / Axess As 1000
1449 Lars Brataas Kristiansands Ck / Oslo Sportslager 1000
1450 Christopher Wilsgaard Oslo 1000
1451 Even Nyhus Ntnui 1000
1452 Terje Aamodt 1000
1453 Lasse Jenserud Hadeland Ck 1000
1454 Pär Andersson Ringnes As 1000
1455 Arne Falk Skålbones 1000
1456 Tormod Rødshagen Sparebank 1. Oslo Akershus 1000
1457 Andreas Bache-Wiig Hesthest 1000
1458 Bjørn Wilhelmsen Årvoll Øl- Og Sykkelklubb 1000
1459 Erlend Ulvik Paulsen 1000
1460 Tobias Sandengen 1000
1461 Jørgen Pettersson 1000
1462 Peter Bascheck Hafjell Freeride Klubb 1000
1463 Andreas Hofstad Oppdal Sk / Canfield/cane Creek 1000
1464 Odd Brage Skog Mosjøen Og Omegn Ck 1000
1465 Andreas Reutz Norefjell Ck 1000
1466 Anders Iversen 1000
1467 Mees Van Weerdhuizen If Frøy 1000
1468 Markus Bye Jacobsen Frøy Il 1000
1469 Peder Heyerdahl Utne 1000
1470 Christoffer Groseth 1000
1471 Fredrik Solberg Hernes Nes Sk 1000
1472 Daniel Philip Aaby Holt 1000
1473 Noah Møller Nyegaard Hhl’s Sønner 1000
1474 Elliot Sjølie Rye 1000
1475 Vebjørn Vindvik Bft 1000
1476 Martin Hallen Hakvåg 1000
1477 Stian August Helletun Skarsten 1000
1478 Thomas Fleischer Wathne 1000
1479 Thomas Trötscher Oslo 1000
1480 Espen Devor 1000
1481 Jon Terje Leinaas Holmenkollen Cykleklubb 1000
1482 Christian Hadler 1000
1483 Øyvind Aas 1000
1484 Jonatan Mattsson 1000
1485 Christopher Svennevik Nordea Bil 1000
1486 Pettern Pettern På Kiwi 1000
1487 Petter Hofsund Christiansen 1000
1488 Rune Nielsen Oslo 1000
1489 Ole Henrik Østreng Nes 1000
1490 Nikolai Nygaard Team Sigg 1000
1491 Thor Erik Lien 1000
1492 Nils Hillestad 1000
1493 Geir Falkevik 1000
1494 Mikel Cadinanos 1000
1495 Morten Flugeim 1000
1496 Hallvard Aas 1000
1497 Jesper Lundin Oslo 1000
1498 Pat Gould Eidsvoll Sk 1000
1499 Knut Festervoll 1000
1500 Øyvind Ødegaard Osdal Askøy Stk Sykkel 1000
1501 Kjetil Halset 1000
1502 Johan Geschwind 1000
1503 Erling Grøstad 1000
1504 Vegard Vereide 1000
1505 Martin Eriksson Cykloteket Racing Team 1000
1506 Roar Skalstad 1000
1507 Åsmund Storm Nesset 1000
1508 Torbjørn Engedal Flekkerøy 1000
1509 Jostein Thorvaldsen Oslo 1000
1510 Steinar Dahl Oslo 1000
1511 Jens Andre 1000
1512 Knut Stefanussen 1000
1513 Sigurd Bjørkås Yeti Sykkeldelisk 1000
1514 Pål Andreassen 1000
1515 Rasmus Huss Yeti Sykkeldelisk 1000
1516 Vebjørn Sjåstad Opil 1000
1517 Håkon Fossum Mæhle Oppdal Sk 1000
1518 Jørund Gjeldvik 1000
1519 Christoffer Brochs Mölndals Ck 1000
1520 Torbjørn Digernes Jakobsen 1000
1521 Sten Normanseth Gresvik Stisykleklubb 1000
1522 Christian Tidemann 1000
1523 Anders Varhaug 1000
1524 Lars Tore Lesteberg I.l Noringen 1000
1525 Lars Enfjord Hägersten 1000
1526 Ole Kristian Bing Johnsen Helgeland Kvæssers Ab 1000
1527 Åsmund Isaksen Langesund 1000
1528 Hans Petter Gjevik 1000
1529 Even Storeng Team Noclue 1000
1530 Stig Carlson Strandhagen Borgen 1000
1531 Kristian Ingebrigtsen Frei 1000
1532 Rolv Marius Faleide Il Norodd / Nordmøre Energiverk As 1000
1533 Olav Lie Sveen Oslo 1000
1534 Anders Lagerstrøm Equinor Bil 1000
1535 Julian Johan Strand-Mikalsen Harstad Ck 1000
1536 Steffen Moy 1000
1537 Viktor Engelhardt 1000
1538 Petter Harstad 1000
1539 Trygve Lefstad Garberg 1000
1540 Christian Nørstebø 1000
1541 Markus Akerud 1000
1542 Mats Vikan Krokskogen Cykleklubb 1000
1543 Stian K. Elton 1000
1544 Anders Eide 1000
1545 Arne Litlere 1000
1546 Adrian Giménez Sáez Felt Spanish Team 1000
1547 Henrik Vågen Aas Jakobsen Trondheim 1000
1548 Kjetil Etterlid 1000
1549 Yannick Menneron 1000
1550 Torstein Heen 1000
1551 Hakon Skålnes 1000
1552 Åge Vassdal 1000
1553 Even Jahnsen 1000
1554 Johan Larsson 1000
1555 Pål Einar Spilleth Bærum Ock 1000
1556 Håkon Mæhle Oppdal Sk 1000
1557 Rune Martinsen NBNL 1000
1558 Christian Mindrebø 1000
1559 Martin Strøm Heggedal 1000
1560 John Walter Statoil 1000
1561 Magnus Drøpping Trondheim 1000
1562 Halvor Molvig Bønes 1000
1563 Øystein Flatebø Sk Rye Sykkel 1000
1564 Henrik Myhrvold Sk Rye Sykkel 1000
1565 Jan Erik Heltne Team Whisbar 1000
1566 Martin Tveitnes Eikelandsosen 1000
1567 Atle Kleiven Kristiansand S 1000
1568 Øyvind Karlsen Sti5 1000
1569 Tord Andre Wist Langmoen 1000
1570 Lars Thomassen 1000
1571 Eirik Berg 1000
1572 Morten Johnsen 1000
1573 Snorre Gylterud 1000
1574 Steffen Fjelldal Vpg 1000
1575 Geir Storberget 1000
1576 Per Kristian Lange 1000
1577 Martin Hellevik Sviland Bmx 1000
1578 Erik Hjertaas Sylling If 1000
1579 Vetle Tveten Gsk 1000
1580 Morten Torp Drammen 1000
1581 Vegar Harstad Råholt 1000
1582 Are Paulsrud 1000
1583 Christian Albihn 1000
1584 Trond Svartvatn 1000
1585 Morten Eide 1000
1586 Oscar Eriksen 1000
1587 Fredrik Haraldseth Bærum Ock / Bull Ski & Kajakk 1000
1588 Harald Harstad 1000
1589 Daniel Richardson Hafrsfjord 1000
1590 Mads Hartz 1000
1591 Øyvind Blikken Mæhle Vpg Enduro 1000
1592 Iselin Hangaas Brenna Bodø Freeride Team 1000
1593 Cornelius Poppe Oslo 1000
1594 Mathias Skjedsvold Johansen 1000
1595 Rune Vidar Vestre 1000
1596 Karl Håkon Jarstø 1000
1597 Daniel Haugstvedt Oslo 1000
1598 Sigurd Pettersen Sierra Cycle Club 1000
1599 Udvar Mihai 1000
1600 Stig Brudeseth 1000
1601 Steinar Nes 1000
1602 Espen Lunde 1000
1603 Stian Bakken 1000
1604 Øystein Gaukstad 1000
1605 Per Finne 1000
1606 Jonas Beyer Strømquist 1000
1607 Peder Syre Haslum 1000
1608 Pål Opperud 1000
1609 Lars Markus Sannebro Sogn Ck 1000
1610 Martin Høydahl Bergen 1000
1611 Svenn Morten Iversen Namsos 1000
1612 Håkon Flaen 1000
1613 Christopher Cassidy Svennevik Hemsedal 1000
1614 Bjørn Jarle Kvande Gol Il - Sykkelgruppe / Trailguide.no 1000
1615 Dimitri Georgiu 1000
1616 Øystein Svendsen Jar 1000
1617 Björn Olsson Åkersberga 1000
1618 Sebastian Kartfjord Rennesøy Sk 1000
1619 Svenn Sørstrand Nesttun 1000
1620 Ronny Iversen Harstad Ck 1000
1621 Max Moeschinger 1000
1622 Birk Jørgensen Harstad Ck 1000
1623 Sivert Risheim 1000
1624 Sigmund Innset Berntsen 1000
1625 Mads Ranvik 1000
1626 Snorre Sverreson 1000
1627 Ola Marius Sagli Oslo 1000
1628 Bjørnar Tomassen Bergen Mtb Klubb 1000
1629 Børge Eriksen Team Vi Talas 1000
1630 Magnus Edvardsen 1000
1631 Sondre Kristiansen Sk Rye Sykkel 1000
1632 Øyvind Thorsdalen Team Vi Talas 1000
1633 Morten Hofstad Nesset Ck 1000
1634 Ola Sandboe 1000
1635 Thorstein Johansen Ringerike Sykkelklubb 1000
1636 Bjørn Inge Larsen 1000
1637 Markus Skeie-Lebreux Ck Nittedal 1000
1638 Martin Borlaug 1000
1639 Karl Kristian Bye 1000
1640 Marius Fenstad Skjærstad Sk Rye 1000
1641 Jesper Skalmerud Sk Rye 1000
1642 Andreas Vollheim Bogafjell Sykleklubb 1000
1643 Daniel Holt Oslo 1000
1644 Victor Tryaire Haugen Bærum Ock 1000
1645 Jostein Jacobsen 1000
1646 Johan-Jørgen Lindgaard-Strømberg Bærum Ock / Team Oslo Sportslager 1000
1647 Greg Saw 1000
1648 Jeff Webb Il Stjørdals-Blink 1000
1649 Pål Sletsjøe Bodø Terrengsykkelklubb 1000
1650 Tobias Hovind Team Lapierre Norge 1000
1651 Magne Ilsaas Oslo 1000
1652 Lars Strømme 1000
1653 Rikard Bjørklund 1000
1654 Erik Eide Bye 1000
1655 Ola Skeie Gamkinn Gran 1000
1656 Asmund Jordet 1000
1657 Ole Johan F. Johnsen 1000
1658 Peder Sagmo Tromsø 1000
1659 Frode Mikkelsen Trollheimen Sf 1000
1660 Nils-Erik Ulset Trollheimen Sf 1000
1661 Kristoffer Svarstad Wiig Trondhem 1000
1662 Andreas S. Hauger 1000
1663 Benjamin Billington Kolbotn Sk 1000
1664 Ole-Erich Haas 1000
1665 Elias Kaarstad 1000
1666 Jørund Dahle 1000
1667 Carl Davidson Enger 1000
1668 Jostein Amlie Authen 1000
1669 Inge Aarnæs 1000
1670 Håkon Laugerud Gilje Drammen Ck 1000
1671 Morten Ente 1000
1672 Tomas Hånde Il Norodd 1000
1673 Andreas Nordheim 1000
1674 Martin Haugland Il Norodd 1000
1675 Christopher Condrup Oslo 1000
1676 Lars Stensløkken Lillehammer Ck 1000
1677 George Jones Skullerud Sportsklubb 1000
1678 Kristian Larsen Oslo 1000
1679 Karl Marius Brobak Narvik Ck 1000
1680 Lars Thore Aarrestad Trondheim 1000
1681 Runar Strømshoved Ålesund 1000
1682 Ole Martin Sandnes Iversen Bodø Freerideteam 1000
1683 Daniel Granander 1000
1684 Tobias Haugeland 1000
1685 Kenneth Evensen Lørenskog 1000
1686 Cato Gleditsch Moss Ck 1000
1687 Per Johan Andersson Mölndal 1000
1688 Janis Martinsons Velosolutions We Build Parks 1000
1689 Håvar Marsteen Tromsø 1000
1690 Rune Strandli 1000
1691 Christian Samuelsen 1000
1692 Aleksander Svensen If Frøy 1000
1693 Johan Albertson 1000
1694 Tore Nesset Ck Toten-Tråkk 1000
1695 Joachim Volden Fagernes 1000
1696 Jonas Jøssund Oslo 1000
1697 Sondre Brøste Follo Sk 1000
1698 Noah Heieren Sk Rye 1000
1699 Dag Aamli Carlson Oslo 1000
1700 William Midtskogen 1000
1701 Øystein Røed Heggedal Sti&kratt 1000
1702 Steffen Hauk 1000
1703 Noah Nathaniel Frydenlund Hhl Jr 1000
1704 Ib Trægde Tømmerholt If 1000
1705 Aslak Frisk Drangedal Il 1000
1706 Tobias Svenning Bamble If 1000
1707 Jens Flakstad Vold 1000
1708 Erik Almerud Tråtjukken Il 1000
1709 Vegar Johannessen 1000
1710 Paal Nymann Gressvik Stisykleklubb 1000
1711 Petter Fagerhaug Lillehammer Ck / Ntg Lycra 1000
1712 Snorre Setrom Oppdal Sk 1000
1713 Jasem Rustad Downing 1000
1714 Felix Sveva Sandefjord Sk 1000
1715 Iver Eriksen Rye 1000
1716 Nils Norling 1000
1717 Sander K. Hjellvoll 1000
1718 Anders Søyland Bergen Mtb Klubb 1000
1719 Håkon Eggebø Ntnui 1000
1720 Kevin André Vestli Nes Sykkelklubb 1000
1721 Edgars Abols Sandnes Sykleklubb 1000
1722 Jarand Sørsdal Kristiansands Ck / Kck 1000
1723 Nils Bjarne Krohn Rauma Sk 1000
1724 Erik Egge Jordheim Kolbotn Sk / Gruppe A 1000
1725 Håkon Klerud Johannessen Tvk / Sykkelhuset Molde 1000
1726 Anders Rustberggard Fornebu 1000
1727 Klaus Jørgen Kjærnet Sol-Film.no 1000
1728 Petter Strøm Sogn Ck / Sti5 1000
1729 Trygve August Nyborg Oslo 1000
1730 Olav Fosshaugen Oslo 1000
1731 Fredrik Sætren 1000
1732 Martin Solheim Sigleye Benteler Bil 1000
1733 Alun William Morley Enger 1000
1734 Sean Ingvaldsen Engebretsen Team Lapierre Norge 1000
1735 Georg Breda 1000
1736 Christian Ødegård 1000
1737 William Smith Sk Rye 1000
1738 Endre Asheim Hennum Nordvesten Grovsyklarlag 1000
1739 Kjetil Vaseng 1000
1740 Grunde Pellerud Sk Rye Sykkel 1000
1741 Tony Gjessvåg Bergen Mtb Klubb / Bergen Mtb 1000
1742 Petter Nygaard Oslo 1000
1743 Lukasz Szewczyk Tasta & Omegn Sykkelklubb / Baker Hughes 1000
1744 Lars-Petter Holm Eiker-Kvikk Sykkel 1000
1745 Silvan Marfurt Grassi Bikes Aarau 1000
1746 Martin Stige Molde Cf 1000
1747 Thomas Vekve 1000
1748 Torgeir Bye 1000
1749 Erik Sæter 1000
1750 Henning Dybendal 1000
1751 Hans Inge Berg 1000
1752 Pål Erik Engedal 1000
1753 Helge Tvedt Bergen Mtb Klubb 1000
1754 Fredrik Holst 1000
1755 Anton Odbro Göteborgs Stigcyklister 1000
1756 David Marcos Oslo 1000
1757 Oliver S. Klinkenberg Harstad Ck / Team Råtøff 1000
1758 Ask Jørgensen Harstad Ck 1000
1759 Liem Vo Lørenskog Ck 1000
1760 Geir Arne Storholt Team Whisbar 1000
1761 Kristian Bye Ck Nittedal 1000
1762 Morten Hauge Oslo 1000
1763 Matias Kallevik 1000
1764 Sevat Molven Hokksund 1000
1765 Martin A. Steen Krokkleiva 1000
1766 Eirik Finseth Vpg.no 1000
1767 Andre Josdal Rennesøy Sk 1000
1768 Ulf Martinussen 1000
1769 Ola Kjøren Stiftstaden Sk Trondheim / Specialized 1000
1770 Wictor Dahlström Hägersten 1000
1771 Christian Borge 1000
1772 Marius Rønningen Brødrene Dahl As 1000
1773 Askill Solheim 1000
1774 Steinar Halos 1000
1775 Håvard Hunstad 1000
1776 Kim Stale Haugero 1000
1777 Finn Nordgarden 1000
1778 Simen Bjerke Bekken Oppdal Sk 1000
1779 Edin Almaas-Edvardsen 1000
1780 Sondre Frost Urstad Oslo 1000
1781 Aksel Bonne Øyri Holmenkollen Trail Corps 1000
1782 Mads Huseby Velo City As 1000
1783 Kim Norgård Ik Hero / Birk Sport 1000
1784 Anders Brun Hennum Ntg Lillehammer 1000
1785 Henrik Grytbakk Gauldal Sk 1000
1786 Kenneth Pedersen Lillestrøm 1000
1787 Jonatan A.nøstdahl Bodø Freeride Team 1000
1788 Sondre Rød Goska Mysen If Sykkel 1000
1789 Herman Jorud Meyer Mysen If Sykkel 1000
1790 Gudbrand Skeie Gamkinn Gran 1000
1791 Øyvind Mæhle Vpg Enduro 1000
1792 Marius W. Berget Herkules 1000
1793 Martin Fuglstad 1000
1794 Einar Andreas S. Bjørn-Lian Follo Sk 1000
1795 Joakim Rø 1000
1796 Anders Kvalheim Sk Rye 1000
1797 Jørgen Dølvik Husbyn Nordfjord Grovsyklarlaug 1000
1798 Peder Gaasø Sk Rye Sykkel 1000
1799 Tobias Schie 1000
1800 Knut Egil Oppberget Bmi Santa Cruz 1000
1801 Raymond Halvorsen Ck Nittedal 1000
1802 Stian Rånes Drammen Ck 1000
1803 Tobias Andreassen Pedersen Ik Hero 1000
1804 Torjus Røn Sonerud Lørenskog Ck 1000
1805 Lars Kristian Günther Skjeberg Ck 1000
1806 Bjarte Nordås Bergen Mtb Klubb 1000
1807 Stian Bergeland Sk Rye Sykkel 1000
1808 Mads Pedersen Kristiansands Ck 1000
1809 Bård Olav Karlstrøm Vestnes Varfjell Il 1000
1810 Svein Solem Trollheimen Sk 1000
1811 Simen Thorvaldsen Ik Hero 1000
1812 Sigurd Mellemsæter Oppdal Sk 1000
1813 Anders Paalgard Kleven Sk Rye Sykkel 1000
1814 David Rintalan Drammend 1000
1815 Kristoffer Sagen Refsnes Kristiansands Ck 1000
1816 Audun Resser Devinci Poc 1000
1817 Even Braaten Ik Hero / Team Nullstress 1000
1818 Preben Lunde Simonsen Trondheim 1000
1819 Øyvind Horgen Tønsberg Cykkelklubb 1000
1820 Richard Hals Gylseth 1000
1821 Magne Holand 1000
1822 Sverker Gustafsson Göteborg 1000
1823 Thormod Liljedahl Ulvund 1000
1824 Thomas Borthen Romeriksåsen Sk 1000
1825 Otto Eikeset 1000
1826 Nils Skogstrøm 1000
1827 Simen Scharning Sk Rye Sykkel 1000
1828 Sondre Nakken 1000
1829 Richard Heltzer 1000
1830 Morten Trædal Kristiansands Ck 1000
1831 Philip Mark Grimes Enger 1000
1832 Stijn Dubbelman 1000
1833 Jesper Andersen Ekelund 1000
1834 Øystein Berntzen Sk Rye 1000
1835 Andreas Sjöblom Göteborg 1000
1836 Magnus Hauan 1000
1837 Sandro Ender 1000
1838 Zilvinas Ratkus 1000
1839 Espen Kørra Sogndal 1000
1840 Eivind Haugen 1000
1841 Kristoffer Stige Vestnes Varfjell Il 1000
1842 Knut Gravdal Follo Sk / Blodsmaksk 1000
1843 Arne Runde Sunnfjord Trimklubb 1000
1844 Gude Nicolai Tokerud Oslo 1000
1845 Christen Bryn-Elvik 1000
1846 Gunnar 1000
1847 Ola Østerud Aron Skiklubb 1000
1848 Halvor Odden Trondheim 1000
1849 Lubos Hladky Soblahov 1000
1850 Rune Gundersen Oppdal Sk 1000
1851 Stian Grieg Sæthre Bergen Mtb Klubb 1000
1852 Glenn Roger Mørk Nedre Buskerud Nerroverlag 1000
1853 Miles Mason Team Shredalot 1000
1854 Simon Ball Sandsli 1000
1855 Martin Hanger Kongsberg Maritime 1000
1856 Gard Haakenstad Lillehammer Ck 1000
1857 Tom Khoa Van Le Oslo 1000
1858 Bjørnar Orion Klinkenberg Harstad Ck 1000
1859 Herman Hanken Sk Rye Sykkel 1000
1860 Preben Halseth 1000
1861 Jarle Wathne Johansen 1000
1862 Thomas Malme Team Vi Talas 1000
1863 Øyvind Waasjø 1000
1864 Håkon Visnes Kristiansund 1000
1865 Jonathan Lothe Ungdom 1000
1866 Richard Toften Bergen Mtb Klubb 1000
1867 Helge Stjern Tvedt Laksevåg 1000
1868 Truls Røed Oslo 1000
1869 Stian Aarstad Johnsen Harstad 1000
1870 Grim Ketil Nordhus Langhus 1000
1871 Truls Veslum Asker 1000
1872 Børge Kvinge 1000
1873 Christopher Leachman Oslo 1000
1874 Elias Høyberg 1000
1875 Øyvind Stormyrbrakken 1000
1876 Aleksander Berget Hansen 1000
1877 Joachim Hansen Mysen If 1000
1878 Leander E. Vestre 1000
1879 Jørgen Beyer Strømquist 1000
1880 Olav Aga Bergen Mtb Klubb 1000
1881 Even Windju Sofasliterne 1000
1882 Trym Flaget Hemsedal Il Sykkel 1000
1883 Roar Sakshaug-Hansen Lommedalen Il 1000
1884 Kyrre Matheo Johannessen 1000
1885 Sven Inge Bråten Oslo 1000
1886 Eirik Pettersen Lillehammer Ck / Team Lillehammer Powered By Sport 1. Og Scott 1000
1887 Per Øystein Ås Mandal Sykkelklubb 1000
1888 Daniel Kleppan Flytsti 1000
1889 Espen Borgersrud Asker 1000
1890 Håkon Bakken NBNL 1000
1891 Martin Innerdal Dalen Oppdal Sk 1000
1892 Henrik Sagen Bergen 1000
1893 Christian Sundsfjord Lillestrøm 1000
1894 Sigbjørn Helland Ålesund 1000
1895 Audun Bugge Kreyszi G 1000
1896 Ola Engene Foreningen Frikransen / Ormåsen Stisykkellag 1000
1897 Kristoffer Haugland Oslo 1000
1898 Frank Juklestad 1000
1899 Martin Pedersen Skeid / Letth 1000
1900 Kent Gundersen Aron Sk/six Inch 1000
1901 Thomas Paulsen Birk Sport 1000
1902 Anders Lundestad Mosjøen 1000
1903 Pal Erik Engedahl 1000
1904 Bjørn Andreassen 1000
1905 Petter Hobbelstad 1000
1906 Magnus Tveit 1000
1907 Rasmus Borrman 1000
1908 Isidor Gelabert Pascual Reser 1000
1909 Gunnar Gjeldvik 1000
1910 Anders Klemmetsen Knolly 1000
1911 Sigmund Wahl Olsen Lørenskog Ck 1000
1912 Kristian Dyrhaug Molde Cf 1000
1913 Jan Erik Devold 1000
1914 Trond Sverre Hagelien Kristiansand S 1000
1915 Pål Kristian Gimmestad Nordfjord Grovsyklarlaug 1000
1916 Erlend 1000
1917 Ole Tangen 1000
1918 Vidar Emanuelsen Selju 1000
1919 Jostein Sanderlien Hole 1000
1920 Morten Jørgensen 1000
1921 Anders Lassen Kamvaag 1000
1922 Hakon Døsrønningen 1000
1923 Kjetil Torset Voldhaug 1000
1924 Kristian-Fredrik Heyerdahl Team Whisbar 1000
1925 Kjetil Søvik Rauma Sk 1000
1926 Ådne Skjelstad Oslo 1000
1927 Gavin Steder Skjetten 1000
1928 Mariusz Gawel 1000
1929 Jon Lindgren Göteborgs Stigcyklister 1000
1930 Inge Flaat 1000
1931 Test Test Gjøvik 1000
1932 Jørgen Helgheim Epinova 1000
1933 Jordi Bago Santa Cruz Bicycles Cg Brigade 1000
1934 Fredrik Amundsen 1000
1935 Tore Fjompen Våge 1000
1936 Mikkel Tjellesen 1000
1937 Sondre Dan Lindkjølen 1000
1938 Geir Bjerke Oslo 1000
1939 Oskar Hassellöf 1000
1940 Patrick Karlsen 1000
1941 Henrik Berg Remo Rye 1000
1942 Berge Stillingen Nc Syglekogle 1000
1943 Henrik Haugum 1000
1944 Jo Randar Holmøy Hadeland Ck 1000
1945 Frederic Sandengen Kongen's Berg Sti Og Landeveis Røvere 1000
1946 Bård Gujord Røisli Ck Nittedal 1000
1947 Petter Andreas Strøm Sti5 / Kattadiestøgg 1000
1948 Trygve Sande Oppdal Sk / Vpg 1000
1949 Ronny Svensberget Elverum 1000
1950 Erik Olsson Trysil Sk / Trysil Stisykkel Laug 1000
1951 Andreas Kielland Hauge Solum Tsk 1000
1952 Sven Leininger Bergen Mtb Klubb 1000
1953 Peter Lomsdalen Hadeland Ck 1000
1954 Bendik Stubstad Henriksen Oslo 1000
1955 Sigurd Bjørndalen Mathisen Aron Sk 1000
1956 Jonas Kind Høydahl Sande Sk Sykkel 1000
1957 Alf Petter Syvertsen Oslo 1000
1958 Robert Torp Gresvik If 1000
1959 Yngve Ydersbond Oslo 1000