Rytterranking

Rytterranking er basert på en ganske løs algoritme. Den starter med grunnpoeng på 3.14 (ja, hvorfor ikke), legger til gjennomsnittlig tid bak raskeste av samme kjønn i rittet, i prosent, av rittene fra de siste 3 årene. Har man mindre enn fem ritt de tre siste årene, får man 5 poeng ekstra per ritt under fem. Har man bare ett tellende ritt siste 3 år, får man 100 poeng til, og har man ingen tellende ritt siste 3 år, får man score på 1000. Sist oppdatert 2022-09-18
# Navn Klubb Score
1 Anette Røssum Bastnes Aron Sk Og Team Ibis Norge 10.79
2 Lise Pettersen Eidanger Il 11.48
3 Anna Littorin-Sandbu Sk Rye 15.02
4 Lene Pettersen Eidanger Il 17.69
5 Hilde Sangesland Strædet Kristiansands Ck 21.8
6 Maren Stærkebye-Ellingsen Modum Ck 25.41
7 Kristine Skeie Ck Nittedal 27.77
8 Mari Elise Hatlo Aron Sportsklubb / Team Letth 30.52
9 Nora Stang Rye Il / Herja / $tilig 31.58
10 Ida Rydland Nærum Eidanger Il 32.94
11 Vera Leivsdottir Bergen Mtb Klubb 33.14
12 Louise Engan Bodø Terrengsykkelklubb 33.14
13 Hedda Brenningen Bjørklund Lillehammer Cykleklubb 33.14
14 Jana Meus 33.14
15 Sofie Langum Aron Sportsklubb 33.14
16 Helena Nyhus If Frøy 34.88
17 Linda Lønmo Aron Sportsklubb 39.78
18 Sunniva Dring Sagene If Sykkel 39.79
19 Lene Snerk Pettersen Eidanger Il 39.93
20 Henriette Bryhn Hafjell Freeride Klubb 42.89
21 Katarina Jorsback 43.45
22 Vilde Veum 43.59
23 Silje Kreken Almeland Bærum Og Omegn Cykleklubb 44.49
24 Susanne Beijer Hemsedal Il Sykkel 45.04
25 Julia Hamre Vinstra Il 45.24
26 Solveig Mostad 47.48
27 Kristel Karlsen-Mulelid If Frøy/ Team Letth 47.78
28 Pernille Aas Team Letth/boc 48.12
29 Louise Irtelius Sk Rye Team Letth 48.92
30 Stine Torgersbråten Team Letth 49.71
31 Nadja Mlodyszewski Siggerud Il Team Letth 50.61
32 Elin Katrine Morgan Letth 51.92
33 Kari Gulden Olstad Hadeland Ck/ Herja 53.32
34 Embla Stol Øyan Sogn Ck 53.76
35 Kaja Thoresen Asker Ck 53.87
36 Ida Karine Nesbø Siggerud Il Team Letth 57.34
37 Ingrid Dos Santos Aron Sportsklubb 61.43
38 Vibeke Ansteinsson Team Letth 61.78
39 Janniche Ødegård 63.07
40 Gintare Kalkauskaite 67.5
41 Celine Kirkeng Aron Sportsklubb 68.41
42 Maria Theander Trysil Sykkelklubb 70.31
43 Anne Jorun Gudmestad 72.06
44 Andrea Kristiansen Rue Kongsberg If Sykkel 72.07
45 Astrid Egge Halvorsen Il Heming - Sykkelgruppe 83.86
46 Elise Hafskjold Sk Rye 88.43
47 Silje Nedland Molnes Sandefjord Sk 91.35
48 Kine Lidsheim Ck Nittedal 91.44
49 Nina Strand Ølnes Sk Rye Sykkel 102.47
50 Emily Skeie-Lebreux Ck Nittedal 126.89
51 Emily Dring Soon Ck 143.14
52 Linda Butkus Salaspils 143.14
53 Tatiana Furnes Boc 143.14
54 Elna Vesterhus Sunnan Ck 143.14
55 Elinborg Ólafsdóttir Bergen Mtb Klubb 143.14
56 Izabela Lidzbarska 143.14
57 Klara Gunnarson Any Excuse To Ride 143.14
58 Millie Cafe 144.07
59 Ida Håkonsson Sk Rye Sykkel 145.85
60 Siv Kristoffersen Harstad Ck 146.64
61 Berit Nordsæter Resell Lillehammer Ck 146.67
62 Ville Langgård Munch Lillehammer Ck 146.98
63 Joline Johansson Hadeland Ck 148.08
64 May Kristin Vespestad Harstad Ck 149.97
65 Maria Bergli Aron Sportsklubb 151.83
66 Madeleine Lagergren 152.09
67 Dominika Adamcova 152.18
68 Marte Eide 152.43
69 Anna Vihovde Ntnui 153.37
70 Runa Buene 153.66
71 Merrick Mordal 156.01
72 Ingeborg Øvreeide Rye 156.72
73 Marte Bergmann Narvik 156.79
74 Else Bratteland Sk Rye Sykkel 157.66
75 Kari Uglane 157.86
76 Lone Gilje 157.94
77 Helene Unhjem Oveland Asker Ck 159.05
78 Stine Grønås 159.16
79 Nina Foerster-Massey Dtbs 159.79
80 Tiril Lundedale Lillehammer Ck 161.22
81 Ronja Havelin Buer Herja Endurolaug 161.25
82 Ingrid Mork Nygård 161.78
83 Monja Sætervik Nesodden Sk 162.02
84 Sofie Hjelmstadstuen Lillehammer Ck 162.06
85 Kjersti Hervik 162.88
86 Åshild Jenssen Ntnui Enduro 163.38
87 Marna Omre Herja Endurolaug 163.69
88 Hilde Stormsen Arendal Sykkelklubb 163.83
89 Caroline Onarheim 164.01
90 Vibeke Brandvold Herja Endurolaug / Nobil 164.42
91 Anniken Helene Aalerud 165.24
92 Dominika Adamcová 165.78
93 Ida Sandvand 166.64
94 Kjersti Brynestad 166.89
95 Anita Sakrisson Trysil Sk 167.92
96 Marte Lund Ck Nittedal 169.21
97 Anna Brandsdal Romeriksåsen Sk 171.09
98 Maren Aarthun Wangen If Frøy 171.12
99 Mari Hatlo Letth 171.12
100 Eline Eide Bye 171.63
101 Ingeborg Lund Mathisen 171.9
102 Anja Enger 173.78
103 Tonje Sameien Biff 174.65
104 Margrethe Alm 175.39
105 Hanne Emilie Tannun Rye 175.72
106 Stine Martine Lefdal Byåsen Il 175.83
107 Eline Moen Voss Mtb Klubb 176.05
108 Tina Wang Jacobsen 177.41
109 Anne Trahaug 179.27
110 Cecilie Bergli Aron Sk 179.36
111 Julie Myrvold 180.14
112 Veronika Ask 180.93
113 Sofie Thomassen Hammerfest Sykkelklubb 181.64
114 Emma Marita 182.2
115 Maiken Kallesen If Frøy 184.59
116 Oda Førlie Narvik 184.64
117 Mari Røen 184.73
118 Dorte Lyngsvg 185.9
119 Emily Nerland Rakkestad Sykkelklubb 188.93
120 Martine Reinholt 189.88
121 Silje Faleide Team Letth / Siggerud Il - Sykkel 190.35
122 Nicole Portheim 192.38
123 Charlotte Rapp Saltsjöbaden Ck 192.91
124 Anna Grande 193.56
125 Aino Sunniva 193.77
126 Jenny Pedersen 194.67
127 Anita Flovild-Midtlie Hadeland Ck 195.23
128 Nina Næspe Team Letth/herja Endurolaug 199.48
129 Hanne Hansen 199.75
130 Aurelia Schwesinger 200.15
131 Svanhild Helgeland 204.1
132 Åsa Orrenius 210.14
133 Synne Hoggen Nybø 211.77
134 Solvor Fossum 214.23
135 Lise Marie Sundsbø Oslo 221.83
136 Rikke Øien Lillefuhr Narvik Ck 221.87
137 Jolisa Van 224.7
138 Grete Westerlund Aron Skiklubb 224.96
139 Christina Kolbu 227.23
140 Emily Benham-Kvåle Hadeland Ck 229.94
141 Szandra Szucs Herja Endurolaug 232.71
142 Silje Gjerde Team Ibis Norge 244.1
143 Eva Unhjem Johansen Asker Ck 258.59
144 Irene Hølmo Harstad Ck 283.83
145 Inga Helene Bovim 290.18
146 Jenny Langum Aron Sportsklubb 349.39
147 June Jansson Tnv 1000
148 Jennifer Jones Arnesen Sk Rye Sykkel 1000
149 Iselin Silja Kaspersen 1000
150 Eva Spilleth Oppdal Sk 1000
151 Sigrid Stjernvang Oslo 1000
152 Gry Svantesvold Nesbyen Il 1000
153 Kamilla Sporsheim 1000
154 Silje Kile Drammen 1000
155 Tone Løk Ck Nittedal 1000
156 Siv Elisabeth Nygaard Gresvik If Stisyklister 1000
157 Randi-Lise Almås Oslo 1000
158 Synne Opsand Oslo 1000
159 Lene Pedersen Bodø Terrengsykkelklubb 1000
160 Elise Marie Bugge 1000
161 Marit Skjelbred-Knudsen Tnv 1000
162 Ida Kristine Sletta Aron Sk 1000
163 Mari Guton Olsen Aron SK 1000
164 Guro Stjernvang Hemsedal Il Sykkel / Star Motor 1000
165 Martine Walbye Skreia 1000
166 Stina Bondehagen Aron Skiklubb 1000
167 Astrid Knudsen Sk Rye Sykkel / Team Ibis 1000
168 Ingvild Andersen Freeride Radicals 1000
169 Julie E. H. Appelkvist I.l Stjørdals Blink 1000
170 Beate Akselsen Oslo 1000
171 Elin Berg Molde Ck 1000
172 Alice Grindheim If Frøy 1000
173 Martine Stenbro Team Milslukern 1000
174 Gunvor Huseby Snertne Pigers Velocipedklub 1000
175 Inger Helene Hamborg Snertne Pigers Velocipedklub 1000
176 Rikke Westvig Trysil Sk 1000
177 Ragnhild Solheim Bergen 1000
178 Anne Melbø Molde Ck 1000
179 Helene Thon Moland Hemsedal Il Sykkel 1000
180 Silje Katarina Holmsen Aron Skiklubb 1000
181 Marit Rolvsjord Oppdal 1000
182 Ida Marie 1000
183 Marie Karlsson 1000
184 Valerie Colleou 1000
185 Léna Brocard 1000
186 Helene Bogevold Bjelke Lillehammer Ck 1000
187 Lotte Ruud 1000
188 Karen Almås Sk Rye Sykkel 1000
189 Aina Edvinsen 1000
190 Iris Almås Tangeraas Sti5 1000
191 Maria Rødahl 1000
192 Anna-Karin Clarin 1000
193 Solveig Kosberg 1000
194 Kajsa Uttakleiv Harstad Ck 1000
195 Benedikte Rognstad Andersen 1000
196 Nina Margrethe Isaksen 1000
197 Kathrine Haukom Kongsberg 1000
198 Birgit Rustad 1000
199 Vigdis Hove 1000
200 Andrea Coucheron 1000
201 Kristin Botten 1000
202 Elin Eng 1000
203 Linn Maria Odnes Jensen 1000
204 Rune Iversen Tromsø Enduro 1000
205 Bergljot Støer 1000
206 Line Stølan Molde 1000
207 Anne Bergesen 1000
208 Silje Frøysland 1000
209 Anita Løvli Kongsberg 1000
210 Hanne Goldstein Oslo 1000
211 Tonje Leine Kristiansen 1000
212 Åsa Pettersson Lima 1000
213 Ane Elisabeth Krogh 1000
214 Tone Kristiansen 1000
215 Ragnhild Århus 1000
216 Sigrid Michaelsen Sogndal 1000
217 Johanna Larsson 1000
218 Lucie Sediva 1000
219 Nina Henrichson Kresse 1000
220 Ida Haugsmark Harstad Ck / Hck 1000
221 Gunhild Misje 1000
222 Jannicke Ulrichsen Hemsedal Il Sykkel 1000
223 Maria Kalnæs Danielsen Drøbak-Frogn Il Sykkel 1000
224 Ragne Elise Berre 1000
225 Mari Langehaug 1000
226 Miriam Sivertsen 1000
227 Mari Tronrud 1000
228 Mai-Britt Hostvedt 1000
229 Hildegunn Heggøy 1000
230 Jeanette Louise Bryng 1000
231 Line Tjetland Harstad 1000
232 Vilde Eriksen Bjerknes Statkraft / 80twenty40 1000
233 Karin Pehrson 1000
234 Frida Solvær Kristiansands Ck 1000
235 Vanja Bråten Sørvik 1000
236 Bodil Oust 1000
237 Lise Stene Oslo 1000
238 Amalie Endresen 1000
239 Sofia Ahlback 1000
240 Liv Keiser Richter 1000
241 Kristine Størmer Lied 1000
242 Eleonora Dabizzi 1000
243 Hedda Roald 1000
244 Helga Elisabet Instanes Harstad Cykkelklubb 1000
245 Hanna Möykkynen 1000
246 Julie Skåtun 1000
247 Mari Moltu 1000
248 Oda Smestu Holm Trill&grill 1000
249 Marie Wisborg 1000
250 Lene Ånonsen Arendal Cc 1000
251 Marianne Andersson 1000
252 Gro Naalsund Gjemnes Sf 1000
253 Astrid Lemme 1000
254 Dominika Gembiak Trondheim 1000
255 Kristine Lied Ntnui 1000
256 Christine Haug 1000
257 Ingun Ståhl 1000
258 Ragnhild Kleppan Bodø Terrengsykkelklubb 1000
259 Kirstin Leiren 1000
260 Helene Gismervik Tverlandet 1000
261 Hedda Gardås 1000
262 Lise Sofie Stene Oslo 1000
263 Yvonne Thorsdalen Skollenborg 1000
264 Kaja Krogh 1000
265 Nina Christensen 1000
266 Marta Skadal Kvåle Oslo 1000
267 Kate Cornfield Devon 1000
268 Jenny Lindell 1000
269 Mille Johnset 1000
270 Torunn Engen Røse Multiconsult Bil Oslo 1000
271 Hanne Holmstrøm Karlsen Gresvik If Stisyklister 1000
272 Maria Leganger Hemsedal Il 1000
273 Linn Cathrine Owe Herja Endurolag 1000
274 Zea Walton Koppang 1000
275 Jaclyn Paaso Åre Bergscyklister 1000
276 Stefanie Schramm Svolvær 1000
277 Molly Bazilchuk Oslo 1000
278 Leyla Kutlu Tea & Biscuits 1000
279 Sinimarja Vainio 1000
280 Ida Kjær 1000
281 Nicolina Svenfelt 1000
282 Iselin Kaspersen Bft 1000
283 Therese Ryan 1000
284 Ingrid Kristine Odongo Hemsedal Il Sykkel / Speedproducts 1000
285 Mari Sannes Innerdal 1000
286 Ida Elisabeth Nilsen 1000
287 Hildegunn Gjertrud Hovdenak 1000
288 Solveig Engelgjerd 1000
289 Wenche Odden 1000
290 Marte Østenfor Myre 1000
291 Therese Vågen 1000
292 Nina Karlsen Mississippiskogen Sti & Terrengsykkellag 1000
293 Kirsti Seljenes 1000
294 Hanne Hedenstad 1000
295 Aina Prestholdt Herja Endurolaug 1000
296 Heidi Rognstad Reinsvoll 1000
297 Turid Skrede 1000
298 Lise Custers Nedrebè 1000
299 Hilde S. Strædet 1000
300 Berit Barlaup Molde Cf 1000
301 Marita Berg 1000
302 Monica Hultin 1000
303 Eveliina Kallioniemi 1000
304 Anna Hård 1000
305 Iselin Osdal 1000
306 Malin Sofie Sund 1000
307 Sara-Petrine Solli 1000
308 Mirja Luukkonen 1000
309 Marianne Selsøyvold 1000
310 Josefine Björkman Team Francotyp Göteborgs Stigcyklister 1000
311 Marianne Hage 1000
312 Annikken Grieg Sæthre 1000
313 Ida Elise Høgstad 1000
314 Tonje Mari Amundsen Harstad Ck 1000
315 Agate Kazmierczak 1000
316 Gurid Ivarhus Næss Harstad 1000
317 Marie Sundheim 1000
318 Rebekka Laanke Leknes 1000
319 Lise Marie Wiik Team Letth 1000
320 Sanna Bostad Kvaal Team Skibotn 1000
321 Frida Helen Rønning 1000
322 Berglind Adalsteinsdottir 1000
323 Ann Kristin Eriksen Ik Hero 1000
324 Marita Damry Gresvik If 1000
325 Mariama Jammeh 1000
326 Marie Petterson 1000
# Navn Klubb Score
1 Edvin Almaas-Edvardsen Ck Elverum 11.88
2 Jens Bergmann Team Skeno Sfit Helse 12.27
3 Kristian Holiman Sk Rye 13.45
4 Ola Jåvold Landmark Bærum Ock 13.81
5 Dag Lofthus 14.82
6 Leo Solland Sk Rye Sykkel 14.9
7 Tobias Hoel Sandengen Aron Sportsklubb 17.57
8 Bård Stærkebye Pettersen Drammen Ck 17.99
9 Mads Langeland Kck 18.12
10 Jonas Oudalstøl Kck 18.26
11 Trond Egil Gjelsvik-Bakke Hafrsfjord Sk 18.29
12 Kevin Scott Johnsen Ik Hero 18.38
13 Fredrik Lysakerrud Odal Sk 18.38
14 William Scheele Sk Rye Sykkel 18.6
15 Anders Skarstein Asker Ck 18.74
16 Olav Engen Lillehammer Sport 19.01
17 Niklas Halvorsen Kck 19.7
18 Kjetil Øygard Lillehammer Ck 21.19
19 Kristoffer Rakneberg Bergen Mtb Klubb 21.67
20 Emil Aamli Carlson Sk Rye 21.7
21 Teodor Skare Kristiansand Cykle Klubb 22.83
22 Anders Samnøy Aron Sportsklubb 23.6
23 Kristian Østlie Ck Nittedal 24.11
24 Arild Heimli Johnsen Siggerud Il Sykkel 24.39
25 Adrian Hilde Kristiansands Ck 24.39
26 Timothy Pedersen Asker Ck 24.44
27 Edvard Vea Iversen Bindal Sk 24.78
28 Martin Østberg Aron Sportsklubb 24.87
29 Johannes Lund Sogn Ck 25.06
30 Oskar Omdal Dalane Sk 25.71
31 Christoffer Engebretsen Bakke Sk Rye Sykkel 25.85
32 Albin Littorin-Sandbu Sk Rye 25.89
33 Kristian Hauglum Sk Rye Sykkel 25.97
34 Jonas Olsson Sk Rye 26.23
35 Kristoffer Ylven Westgaard Nittedal Ck 26.44
36 Gard Brovold Il Heming - Sykkelgruppe 26.95
37 Sindre Martin Moe Sollund Molde Ck 27.33
38 Anders Røkenes Harstad Ck 27.36
39 Ole-Herman Bergby Sportsklubben Rye 27.56
40 Espen Bergli-Johnsen Bergenmountainbike Klubb 27.63
41 Henrik Langeland Nielsen Kristiansands Ck 27.97
42 Anders Todal Johnsrud Krokskogen Cykleklubb 27.97
43 Erlend Hegrum Askjer Horten Ock 28.33
44 Knut Erik Haugen Ck Nittedal 28.92
45 Jannik Eschler Bigfriends Mtb Team 29.06
46 Joakim Melby 29.55
47 Sindre Ødemark Romeriksåsen Sk 29.75
48 Aslak Mørstad Siggerud Il Sykkel 29.8
49 Amandus Strand Halden Cykleklub 29.98
50 John Ola Buøy Team Ibis Norway 30.21
51 Robin Von Braun Trysil Sk 31.67
52 Daniel Rundereim Bratt Sykkelklubb 31.67
53 Oliver Gjelsvik-Bakke Hafrsfjord Sk 31.82
54 Kristian Gravdal Il Ros 31.91
55 Petter Sakshaug-Hansen Drammen Ck 31.93
56 Pål Johansen Aron Sk / Link Sykkel 32.01
57 Ola Myklatun Krosness Sk Rye Sykkel 32.12
58 Jo Christer Frysjøenden Glåmdal Sk 32.39
59 Isak Solomon Sk Rye Sykkel 32.47
60 Ivar Haug Nesbyen Il 32.71
61 Even Baardseth Flytsti 32.98
62 Marius Fenstad Skjærstad Sk Rye 33.07
63 Einar Frønum Harstad Ck 33.14
64 Thomas Rambekk Henriksen Hhl 33.3
65 Tommy Pham Sogn Ck 33.93
66 Christoffer Borge Olsen Aron Sportsklubb 34.04
67 Ethan Hamer Bowlcuts For The Scots 34.26
68 Michal Ciesinski Aron Sk Drammen 34.68
69 Christian Rief Hadeland Ck 35.01
70 Øyvind Karim Rasmussen Rye Enduro 35.13
71 Storm Mitchell Aron Skiklubb 35.44
72 Fridtjof Richard Digre Konnerud Il Sykkel 35.48
73 Kim-Erik Larsen Moss Bmx 35.5
74 Martin Kvisler Trysil Sk 36.03
75 Simon Risan Ntnui Enduro 36.43
76 William Salminen Harstad Ck 36.76
77 Stian Rismyhr Siggerud Il Sykkel 37.33
78 Håkon Uthus Ck Elverum 37.69
79 Kent Scott Johnsen Eidsvoll Sykkelklubb 37.7
80 Sindre Sollund Molde Ck 37.85
81 Mikkel Pedersen If Frøy 37.98
82 Oscar Saksvik Asker Ck 38.27
83 Nikolai Alvestad Asker Ck 38.38
84 Torbjørn Vedde Mtboyz 38.38
85 Mikael Vold Bodø Terrengsykkelklubb 38.61
86 Mikael Hamran Trysil Sk 38.81
87 Jan Carlsen 39.21
88 Anders Ruud Gundersen Flytsti 39.41
89 Vetle Gikling Borthne Tvk 39.45
90 Peter Hjertson Sk Rye Sykkel 39.77
91 Tom Are Grøv Sk Rye Sykkel 39.99
92 Eirik Ødegårdstuen Sk Rye Sykkel 40.06
93 Jasper Albrecht Bowlcuts For The Scots 40.64
94 Falk Håkenstad-Bråten Lillehammer Ck 40.7
95 Lasse Eriksen Årnes Aron Sportsklubb 40.93
96 Vidar Wensel Senja Ck 40.94
97 Bjørnar Gjesdal Korttråkkerne 41.36
98 Tobias Bjerknes Ck Nittedal 41.61
99 Peder Kirkebøen Hemsedal Il Sykkelgruppa 41.61
100 Torjus Sandvik-Are Sk Rye Sykkel 42.01
101 Svein Kristoffersen Glåmdal Sk 42.02
102 Simen Smestad Sk Rye Sykkel 42.14
103 Lars Vatnebryn Sandviken Drammen Ck 42.21
104 Eskil Hafskjold Sk Rye 42.29
105 Harald Brekke Sk Rye 42.31
106 Karl-Oskar Sæther Siggerud Il - Sykkel / Team Letth 42.53
107 Pål Grotnes Gresvik If 42.56
108 Karl Viktor Vatne Kristiansand Ck 42.7
109 Sindre Aarøy Holtet 43.18
110 Marius Minster Soon Ck 43.26
111 Ole-Martin Kjellmo Bardufoss 43.28
112 Felix Tho Sveva Sandefjord Sk 43.43
113 Herman Knoop Flow Enduro 43.54
114 Sune Bjerke Sk Rye Sykkel 43.85
115 André Aamodt Team Santa Cruz Sykler 43.91
116 Terje Unnerud Mjølkerampa Sk 43.94
117 Magnus Grönberg Hemsedal Il Sykkel 44.09
118 Fredrik Carlsen Kck 44.1
119 Sigmund Andreas Akselsen Ringdal Scandisirkus 44.13
120 Kristian Eckhoff Sk Rye Sykkel 44.38
121 Piotr Susfal Wolves Enduro Team 44.44
122 Karsten Hjelseth Il Heming - Sykkelgruppe 44.55
123 Frode Bredesen Harstad Ck 44.61
124 Fredrik Nygaard 44.89
125 Lo Zetterlund Ok Tyr / Traildays Gravity Team 45.06
126 Jan Henrik Høilund Sk Rye Sykkel 45.42
127 Morgan Bakken Kragerø Sk 45.69
128 Jim-Runar Hansen Horten Og Omegn's Cycleclubb / Sykkelsalongen As 45.76
129 Christian Erga Siggerud Il Sykkel 45.94
130 Fredrik Leonhardsen Harstad 46.13
131 Knut Bolme 46.27
132 William Gibson Any Excuse To Ride Norway As 46.44
133 Noah Holmefjord-Dalland Bergen MTB klubb 46.61
134 David Rentzhog Fossum If Sykkel 46.67
135 Johan Schjerve Team Nava 46.7
136 Jonathan Paddon 46.87
137 Christopher Christophersen Mississippiskogen Sti & Terrengsykkellag 46.93
138 Henrik Alstad Skogn Il 47.07
139 Oskar Brækhus Kongsberg If Sykkel 47.24
140 Gjermund Dalland Bergen MTB klubb 47.54
141 Ask Gikling Borthne Gb Enduro Team 47.6
142 Knut Haugen Lørenskog Ck 47.72
143 Felix Østby Sk Rye Sykkel 47.81
144 Håvard Torvanger Harstad Ck 47.93
145 Martin Aasen Ck Elverum 47.96
146 Bjørn Sætnan Trondheim 48.16
147 Asbjørn Steensland 48.19
148 Johannes Pernu 48.51
149 Lavrans Jøranli Sundgaard Lillehammer Ck 48.59
150 Hans Jørgen Kvåle Hadeland Ck 48.65
151 Joakim Fjeld Kristoffersen Bærum Ock 48.72
152 Emilien Luyton 48.84
153 Hugo Witek Wild Slope Bikes 48.98
154 Håvard Krey Hansen Senja Ck 49.29
155 Kenneth Lømo Ckelverum 49.33
156 Nikolai Braaten Sk Rye 49.37
157 Rickard Wessberg Consto Nord 49.47
158 Niklas Bergström Cfbc / Maltes Cykel & Sport 49.57
159 Tore Joramo Bardufoss 49.77
160 Tim Hassel 50.13
161 Kristian Dyrset Andebarkji Tsk 50.15
162 Jens Andre Jensen Eiker Ck 50.32
163 Even Hoem Kck 50.57
164 Anders T. Johnsrud Krokskogen Ck 50.71
165 Øystein Røed Gui 50.74
166 Håvard A. Sefland Kristiansands Ck 51.29
167 Tord Irgens Kylling 51.38
168 Jonas Øien Skare Tvk 51.4
169 Hans Johansson Töttns Änglar 51.47
170 Bjørn Ankre Zensykkel.no 51.69
171 Magnus Slinger Sørli Svelvik Sk 51.71
172 Fredrik Foerster-Massey Zensykkel.no 51.91
173 Geir Storesund 52.02
174 Simen Kalnæs Danielsen Drøbak-Frogn Il Sykkel 52.43
175 Sondre Arneberg Aron Sportsklubb 52.66
176 Amund Groven If Frøy 53.29
177 Joel Holmgård Ok Tyr 53.46
178 Bjørn William Moe Røyken Ck 53.49
179 Andreas Rief Hadeland Ck 53.58
180 Trond Johannessen Glåmdal Sykleklubb/team Letth! 53.73
181 Justas Steponaitis 53.81
182 Martin Liane Harstad Ck 53.85
183 Iver Skustad Aron Sportsklubb 54.13
184 Knut Erik Håberget Ck Elverum 54.16
185 Håvard Sefland Kristiansand Ck 54.55
186 Christopher Hammersland 54.88
187 Are Tallaksrud Santacruzsykler.no 54.92
188 Sam Mead Lynher Dairies Cheese Co 55.45
189 Anders Disen Odal Sk 55.51
190 Jo Gujord Røisli Ck Nittedal 55.83
191 Thomas Ebeltoft Stokmarknes 56.09
192 Gunnar Westholm Www.tunetsport.no 56.54
193 Marius Langum Aron Sportsklubb 56.66
194 Noah Heieren Sk Rye Sykkel 57.01
195 Karl Andreas Sagadalen Hadeland Ck 57.32
196 Tor Ivan Rudi Vårsol Velocipedclub 57.69
197 Knut Arne Letterud Asker Ck 57.8
198 Alexander Sandengen Aron Sportsklubb 57.87
199 Erik Slettum 58.05
200 Jørn Huseby Aron Sportsklubb 58.11
201 Christopher Condrup Riviera Rumblers 58.15
202 Markus Skeie-Lebreux Ck Nittedal 59.53
203 Frode Nysæter Korttråkkerne 59.55
204 Bjørnar Bjørnsen 59.56
205 Stian Eilifsen Ck Nittedal 59.78
206 Jon Sandvand Dtbs 59.93
207 Jesper Stattin Harstad Ck 59.93
208 Elias Stokke Tødås Namdal Sk 60.43
209 Vidar Berentsen Folden Sk Rye Sykkel 60.52
210 William Midtskogen Aron Skiklubb 60.63
211 Tor Erik Drangsland Høvik Trailrållers 60.74
212 Simon Gustavsson Seidel Sykkelklubb 60.86
213 Marcus Søyland Ryfylke Sk 60.86
214 Fredrik Bekkåsen 61.03
215 Petter Storm Tirsdagsklubben 61.03
216 Rasmus Mackenzie Sk Rye Sykkel 61.08
217 Bjørn-Kristian Bratlie Sagene If Sykkel 61.41
218 Mattias Olsson Arvika Cykelklubb 61.77
219 Christopher Jansen Boc 62.45
220 Eskil Koldre Vestby 62.51
221 Philip Sander Alnes Konnerud Il Sykkel 62.75
222 Roy Kjetil Håkelien Odal Sk 62.85
223 Vegard Bjørnsen 62.96
224 Jonas Aksmo Lofoten Ekstremsportklubb 62.99
225 Anders Anker-Rasch Bærum Ock 63.11
226 Lars Frederic Nordbakken Romeriksåsen Sk 63.87
227 Per Jørgen Sletto Andebarkji Tsk 63.97
228 Laurits Høgset Molde Ck 64.07
229 Eskil Oudalstøl Kristiansand S 64.19
230 Morten Pedersen Team Shredding The Gnar 64.19
231 Trond Bentzen Siggerud Il - Sykkel / Team Letth 64.19
232 Kjetil Voldhaug 64.24
233 Torjus Røn Sonerud Lørenskog Ck / Brødrene Dahl Bedriftsidrettslag 65.33
234 Torkel Røisli Ck Nittedal 65.48
235 Rune Kvalø Lødingen Sk 65.52
236 Saman Mameghani 65.58
237 Christian Coll Arendal Cc 65.73
238 Sondre Spieler Kristiansand Cykleklubb 65.73
239 Steffen Johannesen Bergen Mtb Klubb 65.83
240 Niclas Johansen Zen Sykkel 65.87
241 Geir Byberg Oslo 65.91
242 Andreas Horten 66.33
243 Martin Strøm Asker 66.44
244 Peter Nilsson Vesterålen Sk 66.47
245 Jakub Kristof Oslo Sykleklubb 66.49
246 Mikal Dyngeland Vik Fana Il Sykkel 66.56
247 Rene Valen Oslo 66.88
248 Hans Lindqvist King Kong Sk 66.98
249 Olav Helland Stenersen 67.71
250 Rufus Preiss Kragerø Sk 67.99
251 Jostein Hole Aron Sportsklubb 67.99
252 Robin Ruston 68.12
253 William Kempton Oslomarka Croissant- Og Cruxeklubb 68.83
254 Knut Kolvig If Frøy 68.85
255 Jahn-Erik Solheim Harstad 68.96
256 Andreas Aalby Asker Ck 69.46
257 Are Pedersen Herkules If 69.68
258 Mats Kvaalen Herkules If 69.78
259 Lachlan Cruickshank 70.05
260 Abel Elias Døli 71.85
261 Lars Tørhaugen 72.44
262 Håvard Tverberg Tinn Il 73.34
263 Karl Christoffer Sveva Sandefjord Sk 74.19
264 Thomas Horgen 74.25
265 Stian Bjørnli Flow Enduro 74.32
266 Stian Hammer Il Norodd 74.38
267 Henrik Jensen Sti For Voksne Barn 75
268 Aleksander Imset Wassum Oslomarka Croissant- Og Cruxeklubb 75
269 Ola Paaske Gulbrandsen Tønsberg 75.02
270 Øyvind Hofseth Kongsberg Slowriders Elite 75.41
271 Frode Gyland Ryfylke Sk 75.65
272 Frode Dalen Kjekkas If 75.8
273 Didrik Rundfloen Trysil 76.69
274 Axel Torjesen Aron Sportsklubb 76.73
275 Christoffer Fremstad Årvoll Øl- Og Sykkelklubb 77.19
276 Markos Woldegabriel Sollien Sk Rye Sykkel 77.35
277 Fredrik Lingvall Sk Rye Sykkel 77.82
278 Trond Brunborg Aron Sportsklubb 77.91
279 Tor Hjelset Ck Nittedal 78.61
280 Yuriy Lianguzov Riviera Rumble 78.88
281 Nanne Kuiperi Heggedal 78.89
282 Oskar Mollatt Wirstad Sk Rye Sykkel 79.07
283 Jamieson Pothecary Sk Rye Sykkel 80.23
284 Tore Nilsen Romsås Il Sykkel 80.65
285 Fredrik Holter 80.73
286 Herman Taxerås Heggedal Il 80.94
287 Marius Rønningen Diseth Ck Nittedal 81.22
288 Marcus Arnesen Modum Ck/ Team Sykleriet 82.3
289 Sondre Hafskjold Sk Rye Sykkel / Rye Enduro 82.53
290 Joachim Bernhardsen Dtbs 82.6
291 Magnus Aunan Jørgensen 83.27
292 Mads Henrik Kjemperud Modum Ck 84.03
293 Simen Ansteinsson-Flatvad Boc 84.06
294 Bjørn Inge Larsen Bergen Mtb Klubb 84.1
295 Magnus Lia 84.21
296 Anders Skaarer Sauda Sk 84.34
297 Syver Øfsti Brumunddal Sk 84.39
298 Roar Olsen Follo Sk 84.68
299 Christopher Fredriksen Kck 85.77
300 Christopher Omtvedt Bremsespor 87
301 Daniel Melilla 87.91
302 Terje Rasmussen Oslo 89.2
303 Tom Ruud Lillehammer Ck 89.34
304 Paul Silester Harstad 89.37
305 Bård Gujord Røisli Ck Nittedal 89.53
306 Liam Hart Ck Nittedal 92.34
307 Magnus Brandtzæg Equinor Bil Oslo 92.83
308 Gaute Risnes Ck Elverum 93.6
309 Fredrik Lia Horten Høkk & Pøkk 94.51
310 Sindre Ingebretsen Solheim Hadeland Sykkelklubb 94.59
311 Petter Anthonsen Toten-Kranken Ck 96.35
312 Simon Nysæter Ntnui Enduro 97.63
313 Stefano Baldari Hasle-Løren Il 97.99
314 Pål-Gunnar Skog Harstad 98.93
315 Wilhelm Kollerud Asker Ck 100.37
316 Sean Jonathan Knutsson Heggedal Il 101.98
317 Christian Austenå Arendal Cc 105.51
318 Adrian Van Lengen Berge Sk Rye Sykkel 106.07
319 Ola Ranes Bergen MTB klubb 106.18
320 Andreas Gjærde Votlnc 110.07
321 Torben Hjelset Ck Nittedal 110.3
322 Kristian Akselsen 113.72
323 Frithjof Narverud Team Shred69 114.08
324 Markus Jarfonn Hegna Sk Rye Sykkel 114.2
325 Per Omar Melilla 114.35
326 Håkon Ytterland Mtboyz 115.59
327 Lars Lindgren Blaker Il Sykkel 118.42
328 Oskar Myro Sk Rye Sykkel 121.73
329 Stian Carlsen Sk Rye Sykkel 125.49
330 Vegard Vartdal Sund Boc 129.61
331 Michael Olofsson Siggerud Il / Sykkel 130.75
332 Marius Løken Ck Nittedal 134.01
333 Theo Hjelseth Il Heming - Sykkelgruppe 143.14
334 Stanley Geyersbach 143.14
335 Thor Dustin Rubber Dinghy Rapids 143.14
336 Anders T. Øfsti 143.14
337 Andreas Bure Gresvik If 143.14
338 Håkon Skålnes Samdal 143.14
339 Håkon Skålnes Voss Mtb Klubb 143.14
340 Andreas Mork Ringerike Sk 143.14
341 Jonas Oudalstll Kck 143.61
342 Einar Andreas S. Biørn-Lian Follo Sk 143.64
343 Karl Da 143.95
344 Joakim Torsø 144.45
345 Jean-Christophe Barbier Dardilly 144.88
346 William Johnsen If Frøy 145.02
347 Mathias Hagen Skrede 145.11
348 Jonas Oudalstol Kristiansand Ck 145.37
349 Bjørnar Heradstveit 145.38
350 Sigurd Salberg Pedersen Tromsø 145.98
351 Alfred Holte Breien Ck Valdres 146.13
352 Martin Siggerud Soon Ck 146.31
353 Kristoffer Apeland Ck Haugaland 146.59
354 Klym Danish Bunnyjump 146.75
355 Einar Andreas Sletten Biør If Frøy 147.37
356 Tord Nese Bjørn Bygg 147.46
357 Ola Ølnes Ødegårdstuen Sk Rye Sykkel 147.55
358 Jørgen Kjøde 147.69
359 Arne Varhaug 147.73
360 Andreas Magnussen Ntnui 147.76
361 Sondre Oldervik Andersen If Frøy 148.01
362 Lasse Martinsen Jenserud 148.09
363 Martin Klette Bodø Ck 148.64
364 Knut Røhme Romeriksåsen Sk / Team Sørensen Racing 148.64
365 Johan Johansson Ok Tyr / Traildays Gravity Team 148.88
366 Tormod Weydahl Ottadalen Sykkelklubb 149.27
367 Stian Torgunrud Monsen 149.47
368 Simon Ulvevadet Rye 149.91
369 Bendik Henriksen Sk Rye 149.99
370 André Røsvik Grenduro 150.17
371 Henrik Staalesen Kristiansand Cykkel Klubb (kck) 150.28
372 Kenneth Andersen Aron Skiklubb 150.51
373 Adam Larsson 150.74
374 Daniel Schjørlien The Dads Club 151.06
375 Emre Gjelsvik-Bakke Hafrsfjord Sk 151.13
376 Fredrik Smith Njård 151.18
377 Fredrik Schjetlein Boc 151.19
378 Kjetil Fjeldheim The Dads Club 152
379 Jens Vold Sk Rye Sykkel 152.1
380 Vegard Bøyum 152.24
381 Michael Overbeck Cook Jafs Racing 152.28
382 Ove Tillung 152.28
383 John Scheland 152.31
384 Mattias Arnerdal 152.33
385 Stian Storeng Harstad Ck 152.48
386 Karl Marius Brobak Narvik Ck 152.5
387 Noah Hesla Nordre Sand Sk 152.52
388 Sindre Martin Sollund 152.58
389 Ole Martin Nessemo 152.61
390 Daniel Sapak 152.68
391 Gusts Osmucnieks Beerduro 152.87
392 Isak Knutsen 152.91
393 Silas Van Buggenhout-Mogensen Lillehammer Cykleklubb 152.97
394 Rustine Robin 152.98
395 Oskar Johansson Arvika Cykelklubb 153.18
396 Oskar Bäckman Arvika Is 153.21
397 Glenn Isak Henriksen 153.44
398 Rune Høydahl Sande Sk Sykkel 153.49
399 Ludvik Blichfeldt Rød Asker Ck 153.59
400 Anton Schultz Feldt Follo Sk 153.59
401 Ludvig Meldgaard 153.68
402 Amund Korvald Sogndal 153.82
403 Bastien Rideau Bastride 153.9
404 Fredrik Funderud Wedum Lillehammer Ck 154.13
405 Jurgen Dehlin The Dads Club 154.16
406 Koa Frisvold Bærum Ock 154.25
407 Christian Halland Il Hole Ck 154.37
408 Sebastian Milanes Stavran Asker Ck / Stiftelsen Glade Stibyggere 154.67
409 Tommy Varg 154.85
410 Aleksander Dokset Sk Rye 155.07
411 Vegard Voll 155.31
412 Jonas Orvik 155.49
413 Lars Teigland Støre Bærum Ock 155.54
414 Håkon Hofoss Ck Nittedal 155.55
415 Per K. Overmo Bratt Å Uleindt 155.56
416 Anders Ekkje 155.72
417 Simen Engedahl Svelvik Sk 155.73
418 Ludvik Bang-Johansen If Frøy 155.86
419 Cornelius Varden Økern Sk Rye Sykkel 156.05
420 Victor Tryaire Haugen Bærum Ock 156.08
421 Malte Andreas Torp Bure Gresvik If 156.13
422 Frans Meijers Tromsø Enduro 156.21
423 Stian Lunn Lillehammer Ck 156.3
424 Bendiks Aksnes Vigrestad Sykkelklubb 6 156.45
425 Alexander Wellington Trysil Stisykkellaug 156.57
426 Bjørn Ballangrud Lillehammer Ck 156.65
427 Magnus Nyke Fagernes 156.77
428 Stig Ove Simensen 156.81
429 Vetle Borthne Tvk 156.83
430 Kristian Pedersen Samadet 156.84
431 Ola Bjølgerud Vikersund 157.11
432 Pål Røsvik Grenduro 157.34
433 Kristoffer Kristoffersen Senja Ck 157.44
434 Jørgen Jackobsen 157.54
435 Reinis Martins Prieditis Veloshops 157.59
436 Mathias Stenberg Eiker-Kvikk Sykkel 157.65
437 Simen Eide Falch Sk Rye Sykkel 158.06
438 Espen Helgesen Lørenskog Ck 158.24
439 Even Bekkevold Asker Enduro 158.24
440 Jon Ivar 158.35
441 Jako Oostveen 158.5
442 Brede Roløkken Tretterud Andebarkji Tsk 158.56
443 Tommy Jørgensen Oppegård 158.61
444 Kevin Bunes Scott Johnsen 158.7
445 Per Jonsson Öhlin 158.74
446 Haakon Larssen Svelvik Sykleklubb 158.74
447 Teodor Johnsen Alexander If Frøy 159.31
448 Ludde Reisten 159.32
449 Vemund Hoholm 159.39
450 Elias Tødås 159.48
451 Simon Andreas Hoff Ntnui 159.51
452 Vidar Olsen Tangen Watt Og Oksygen Cykleklubb 159.56
453 Lars A. Uttakleiv Harstad Ck 159.84
454 Alvin Strand 159.92
455 Viktor Elofsson 159.99
456 Eivind Fougner Sk Rye 159.99
457 Niri Sebastian Døli 160.5
458 Sigve Ulleland Molde Ck 160.57
459 Sten Andre Stenkjær 160.62
460 Lars Dreyer Hafrsfjord Sk 160.77
461 Kristoffer Heian 160.82
462 Pekke Overmo Bratt Å Uleint 160.85
463 Knut Joramo Bardufoss 160.99
464 Hamish Ryan Sk Rye Sykkel 161.06
465 Måns Alvarsson 161.07
466 Morten Blom Grimstad Singletrack 161.12
467 Hampus Rocksjö 161.18
468 Jan Laksesvela 161.19
469 Christian Maximillian Danielssen Friluftsmafian Ck 161.28
470 Viktor Larsson Duved 161.29
471 Eivind Rosén Il Hole Ck 161.31
472 Fredrik Krey Berntz Asker Ck 161.32
473 Jon Vassbø Eid Lørenskog Ck 161.35
474 Magnus Andersen Kolbotn Sk 161.55
475 Per Buttingsrud Lillehammer Ck 161.74
476 Benjamin «benny» Grønvold Lunde Asker Ck / Stiftelsen Glade Stibyggere 161.81
477 Lars Linaker Berglund Tromsø Enduro 162
478 Markus Kristoffersen Hadeland Ck 162.05
479 Rickard Jönsson 162.22
480 Espen Karlsen Bft 162.33
481 Simen Brekke Il Heming - Sykkelgruppe 162.36
482 Peter Seidel 162.44
483 David Risberg 162.45
484 Odd Steffen Nygaard Mot Gym 162.48
485 Matthew Empey 162.88
486 Christoffer Bakke 162.96
487 Anders Grinilia 163.01
488 Theo Bruvik Frøy If 163.08
489 Gøran Høyvik Ulltang Bø Idretslag 163.14
490 Tom Prachanukul 163.39
491 Anders Mjøen 163.41
492 Justinas Leveika Savalen Sk 163.49
493 Christofer Engström Eidanger Il 163.53
494 Jo Sebastian Naustvik Bærum Ock 163.53
495 Tomas Langlo 163.66
496 Mads Agner Matheson Bærum Ock 163.71
497 Shawn Alexander Marcussen If Frøy 163.71
498 Stian Dygg Il Hole Ck 163.88
499 Joachim Bøhler 163.94
500 Arne Hanto Moen Team Egg&bacon 164.17
501 Frode Kristian Møller Ditlefsen Sk Rye Sykkel 164.19
502 Michael Sæther Reinboth Bø Idrettslag 164.19
503 Emil Neby Ntnui 164.52
504 Olav Forssell Spalder Asker Ck 164.53
505 Anders S. Bråten Vollstadheia Krankklubb 164.56
506 Sigurd Utseth-Hauge Brumunddal Sk 164.58
507 Arnulf Prestbakmo Harstad Ck 164.58
508 Magnus Heen Folin Gjeng 164.66
509 Lars Fredric Nordbakken Romeriksåsen Sk 164.72
510 Stian Reite Korttråkkerne 164.85
511 Erik Stenersen Øksby Asker Ck 165.03
512 Marcus Hettne 165.03
513 Fredrik Johannessen 165.09
514 Hugo Pettersen 165.21
515 Birk Selquist Harstad Ck 165.28
516 Lars Mouland Bærum Ock 165.28
517 Sindre Kåseth Slitin I. Knea 165.29
518 Daniel Jarstø Tasta & Omegn Sykkelklubb 165.39
519 Jarl Heier 165.6
520 Ask Borthne Gb Enduro 165.61
521 August Mauritzen Presthus Hafrsfjord Sykkelklubb 165.66
522 Christofer Engstrøm Eidanger Il 165.7
523 Jonas Solberg 165.8
524 Abel Døli 165.91
525 Herman Dahle 166.06
526 Steinar Haugros Norconsult 166.08
527 Håkon Trydal Arendal Singletrack 166.08
528 Runar Ranheim Eidsvoll Sk 166.29
529 Gisle Enge Harstad 166.43
530 Tomm Eivind Bjørneseth-Hermansen 166.43
531 Christoffer Engebretsen Bak 166.43
532 Markus Lia Reenskaug If Frøy 166.53
533 Erlend Ruud Flytsti 166.96
534 Lars Hesby Hurum Sk Rye 166.99
535 Erlend Gustad Kongsberg 167.03
536 Andreas Brekken 167.08
537 Magnus Olsen 167.09
538 Trond Kleven Harstad Ck 167.2
539 Varg Finstad Lillehammer Ck 167.21
540 Ola Nilsson Ok Tyr 167.24
541 Sindre Hynne-øye Nittedal Ck 167.43
542 Johan Hartz Repshus Ck Elverum 167.43
543 Håvard Rishoff Krokskogen Cykleklubb 167.45
544 Kay Wågbø Moss Bmx 167.48
545 Kristoffer Andresen Aron Sk 167.56
546 Olli Barton 167.67
547 Andre Olsen 167.83
548 Mark Basso 167.84
549 Anders Weile Seidel Sykkelklubb 167.93
550 Wictor Byrøwelle Il Heming - Sykkelgruppe 168.02
551 Thomas Frydenlund The Dads Club 168.16
552 Paal Stormoen Wessel 168.4
553 Magnus Kalstad Forseth Lillehammer Cykleklubb 168.49
554 Jan Erik Kørra Solør Ck 168.53
555 Tony Gravdal Gravdal Vvs 168.53
556 Andreas Aaserød Staff If Frøy 168.57
557 Tobias Kerlefsen Håversta Birkenes Il Sykkel 168.7
558 Lukas Leiro Gresvik IF stisyklister 168.82
559 Øyvind Frønum Harstad Ck 168.95
560 Øivind Aabye If Sykkeltirsdag 168.96
561 Samuel Geiseler Tromsø Enduro 169.27
562 Arne Diederik Kildahl Bø Idretslag 169.32
563 Alexander Bredesen Yeti Cycles Norge 169.41
564 Stian Hallén Harstad 169.42
565 Wictor Byrø Welle Sk Rye Sykkel 169.51
566 Bård Høstmark Moss Ck 169.54
567 Kristoffer Haugen Aron Skiklubb 169.62
568 Lars-Erik M. Solheim Chickenrun 169.8
569 Svenn Fjeldheim Aron Sportsklubb 169.83
570 Vojtech Hejtmanek 169.91
571 Sigurd Lindland 169.91
572 Kenneth Alvestad-Vedelsten Sande Spkl Sykkel 169.98
573 Bjørn-Ståle Larsen Lofoten Ekstremsportklubb 170
574 Heine Hagevik Moen 170.08
575 Frode Kristian Sk Rye 170.28
576 Tarjei Nordbø Braut Hafrsfjord Sk 170.38
577 William Notkevich Flyyt Fast Riders 170.52
578 Ole Petter Hafnor 170.57
579 Sondre Aasen Lillehammer Ck 170.61
580 Even Stensland Modum Ck 170.67
581 Lasse Holthe 170.67
582 Ægir Lyng 170.68
583 Tore Navrestad Bærum Ock 170.74
584 Stephen Glazebrook 170.77
585 Nicolas Yann Couturier Sk Rye Sykkel 170.78
586 Dani Kristiansen Team Sweath 170.93
587 Adam Tumidajewicz Oslomarka Croissant- Og Cruxeklubb 170.96
588 Anders Johnsrud Slapp Krank 170.98
589 Tallak Hustoft Ck Nittedal 171.08
590 Anders Lundberg Ytre Dalsfjord Terrengsykkelklubb 171.16
591 Leiv Tvenning Bergen Mtb Klubb 171.22
592 Douglas Thom Mississippiskogen Sti & Terrengsykkellag 171.3
593 Tore Hovden 171.34
594 Kristian Fagervik Dtbs 171.36
595 Olav Øvstebø Ryfylke Sk 171.56
596 Arild Gravdal Bergen Mtb Klubb 171.58
597 Jonas Andersson Arvika Cykelklubb 171.77
598 Lars Erik Finholt Korttråkkerene 171.82
599 Even Gulbrandsen Rykkinn 171.82
600 Andreas Seger Narvik 171.88
601 Øyvind Karimrasmussen Sk Rye Sykkel 171.96
602 Hans Kristian Blichfeldt Holmsbu If 172
603 Fredrik Espeland 172.12
604 Alexander Årmo 172.35
605 Morten Engan 172.75
606 Torbjørn Presthus Hafrsfjord Sykkelklubb 172.75
607 Gaute Løvfall Harstad Ck 172.81
608 Henning Ardraa Eiker Kvikk Ck 172.88
609 Nikolai Fekjær Gresvik If 172.9
610 Christian Håkonsen 173.01
611 Erik Martinsen Kolbotn Sk 173.04
612 Christian Skollevoll Ik Hero 173.09
613 Joakim Karlsson Bikebums 173.11
614 Wilhelm Klemet Kollerud Lillehammer Ck 173.28
615 Jørn Hanssen Lofoten Ekstremsportklubb 173.39
616 Henrik Gulsrud Stavanger Sk / Gav 173.53
617 Nikolai Bentsen 173.53
618 Marius Moe Ellefsrud 173.56
619 Sander Blikberg 173.57
620 Henrik Olsen Flow 173.68
621 Fattern Bjørntvedt 173.8
622 Andreas Christensen Bærum Ock 173.91
623 Sander Andersen 174.06
624 Gaute Sandnes Oslo 174.08
625 Lars Tveito 174.11
626 Sebastian Kartfjord Rennesøy Sk 174.18
627 Levi Vøllestad Aakre Top-Tubes Orange Team 174.2
628 Lars Erik Magnusson Ok Tyr 174.27
629 Jimmy Johansen Lofoten Ekstremsportklubb 174.53
630 Gavin Steder Bc Verksted 174.61
631 Markus Tveito Taxerås If Frøy 174.62
632 Aleksander Wassum Oslomarka Crossaint- Og Cruxeklubb 174.81
633 Sander Blomgren Sb.auto 174.85
634 Trygve Nyborg 175.67
635 Angus Kean C-Cart Tiki 175.76
636 Magnus Berger Asker 175.77
637 Ottar Formodalen 175.8
638 Berg Skeie Bjørnsson Kristiansands Ck 175.84
639 Sigve Wanvik Krogstadmo Stiligsykkelklubb 175.84
640 Ronnie Dyhr-Nielsen 175.85
641 Theodor Bakken Aron Skiklubb 175.95
642 Yngve Rogstadkjærnet Lofoten Ekstremsportklubb 175.98
643 Magnus Engen Modum Ck 175.98
644 Per Einar Brovold Il Heming 176.01
645 Jan-Ove Sandnes Bodø Terrengsykkelklubb 176.03
646 Svein Arne Vestli Aron Sk 176.1
647 Daniel Røyland 176.17
648 Floris De Boer Ck Nittedal 176.17
649 Julian Jensen Kragerø Og Omegn Sykkelklubb 176.18
650 William Dobbe Sandefjord Sk 176.42
651 Edgar Korenkov Stokmarknes 176.44
652 Roy Ripe Nesodden Sk 176.56
653 Jacob Slettum 176.61
654 Fredrik Arnesen Moss Ck 176.69
655 Roger Berge Harstad Ck 176.69
656 Bjørn Asplund Hemsedal Il Sykkel 176.75
657 Hans Robert Arne Hellsmar 176.75
658 Eirik Byrkjeland Ck Nittedal 176.97
659 Levi Aasen Hain Tykje 177
660 Niklas Tronstad Lia Kristiansands Ck 177.06
661 Emil Johnsgaard Holmsen Ck Nittedal 177.07
662 Lorenzo Tosi Hafrsfjord Sk 177.09
663 Thomas Backer-Grøndahl Harstad 177.11
664 Sondre Exposito Holmen Tromsø Enduro 177.14
665 Jonas Pablo Sletten Gomez Bergen Mtb Klubb 177.25
666 Sven Erik Månsson Arvika Cykelklubb 177.31
667 Henrik Gilje Olsen Hafrsfjord Sykkelklubb 177.35
668 Nikolai Engelstad 177.39
669 Morten Nagel Muri Team Santa Cruz 177.5
670 Sondre Eidsten Stiligsykkelklubb 177.54
671 Fred Olsen Harstad Ck 177.68
672 Tord Bern Hansen Sk Rye Sykkel 177.74
673 Oskar Brodin Hemsedal Il Sykkel 177.75
674 Tim Spickermann Ntnui 177.92
675 Carl Engelstad Shralpy Gangstaboys 178.15
676 Håvar Vold Ntnui Enduro 178.23
677 Jukka Kulokorpi 178.42
678 Iver Nymoen Gamre Smaalenene Sykkelklubb 178.46
679 Morten Iversen Stordahl Nesodden Sykkelklubb 178.5
680 Kristoffer Ramstad Røed 178.89
681 Richard Skyer Korttråkkerne 178.93
682 Kim Kvaalen 178.93
683 Marius Grødahl Andresen Halden Ck 179.03
684 Bastian Haug Team Follo Ung 179.14
685 Jonas Molin Töttns Änglar 179.34
686 Glenn Salterød 179.4
687 Ståle Bjørdal Vardeåsen 179.73
688 Jakob Deraas Grimsgaard Sk Rye Sykkel 179.99
689 Eivind Holtet Heming Il 180.16
690 Marius Wilberg Blaker Il Sykkel 180.3
691 Håkon Sylte Molde Cycleclubb 180.44
692 Sander Hole Aron Sportsklubb 180.45
693 Frank Werner Olsen Krokskogen Cykleklubb 180.54
694 Sivert Strømman Matrand Il Sykkel 180.59
695 Tommy Strandvold Follo Sk 180.64
696 Fredrich Mitchell Drammen Ck 180.75
697 Michail Eliasson 180.78
698 Eirik Djønne Harstad 180.96
699 Bjørnar Siljan 181.03
700 Mathias Birkelund Asker Ck / Stiftelsen Glade Stibyggere 181.05
701 Thomas Kristiansen Bærum Ock 181.62
702 Edvald Opsann Lillehammer Ck 181.66
703 Olav Tresland Eidanger Il 181.69
704 Sigurd Bjørndalen Mathisen Aron Sportsklubb 181.71
705 Simen Holm Holmers 181.82
706 August Gille 181.96
707 Fredrik Hansen Aron Sk 182.13
708 Jonas Søderberg 182.27
709 Marius Markussen #pappakroppen 182.33
710 Trym Slyngstad Harstad 182.34
711 Anders Nyhuus 182.36
712 Finn Kuntze Harstad Ck 182.51
713 Erik Fridholm Finden Stathelle Og Omegn Idrettslag - Sykkel 182.61
714 Daniel Ellefsen Ellefsend Sk 182.61
715 Mats Meinseth Aron Sk 183.04
716 Knut Holm Holmers 183.14
717 Erik Thorsell Dellner Ik 183.26
718 Jonno Auton 183.27
719 Björn Härdig 183.29
720 Inge Nilsen 183.74
721 Simen Bjåland 183.93
722 Martin Rettig 184.07
723 Finn Grøholt Sayeg Bærum Ock 184.45
724 Magnus Bengtsson 184.59
725 Emil Lerdahl Harstad Ck 184.76
726 Mats Aspaas 184.8
727 Espen Henriksen Harper Tromsø 184.93
728 Ole Bakke 185.31
729 Veigar Thorsteinsson Ntnui 185.51
730 Martin Nygaard Ehrnst Team Sweath 185.52
731 Birk Martinsen Modum Ck 185.53
732 Jesper Vea Halvorsen Printing 185.76
733 Marius Aarsland 185.8
734 Mads Wålberg Arvika Cykelklubb 185.89
735 Frêney Waltner Asker Ck 185.93
736 Aleksandras Ratkus 185.93
737 Lars Blichfeldt Holmsbu If 186.01
738 Johan Harris Chritensen 186.43
739 Kristian Syversen Modum Ck 186.59
740 Jesper Bjerkås Ck Nittedal 186.92
741 Knut Harald Smette Stovnerkam./fri Flyt 187.07
742 Stein Kåre Øfjord Ck Nittedal Enduro 187.66
743 Martin Gulsrud Barkbazar.no 187.7
744 Tor Frithjof Haug 187.9
745 Magnus Kongsrud Modum Ck 187.97
746 Lars Vemund Solerød Moss Ck 188.05
747 Håkon Sletmoen Knutsen Hadeland Hck 188.27
748 Martin Borge Olsen Aron Sportsklubb 188.58
749 Carsten Harfallet Blaker Sykkel 188.59
750 Eskild Carlsen Ntnui Enduro 188.64
751 Ignacy Warsza 188.81
752 Ole Fidjestøl 189.06
753 Iver Bjella Unneberg If Frøy 189.06
754 Jonas Dalen Børresen 189.25
755 André Fjæra Bratli Team 69 189.27
756 Mathias Nøst-Hegge Asker Ck 189.41
757 Rune Testkjører 189.41
758 Bjørn Thomas Østby 189.46
759 Iver Holiman Stokk Og Stein Mtb 189.47
760 Petter Skjåk Åsa 189.53
761 Ola Trøan Printing 189.68
762 Herman Holte Breien Ck Valdres 189.91
763 Neil Kean 190.22
764 Knut Glad Sagene If Sykkel 190.28
765 Martin Svendsen Flow 190.45
766 Kaspar Strand Kvalø 190.72
767 Gustav Norvik 190.76
768 Thomas Eriksen 190.76
769 Edvard Skei Tønset 191.26
770 Aksel Roløkken Tretterud Andebarkji Tsk 191.4
771 Håvard Solbakken Bergen Mtb Klubb 191.47
772 Rune Jansberg Odal Sk 191.57
773 Thomas Abrahamsen 192.1
774 Geir Inge Sandnes Aron Sportsklubb 192.18
775 Øyvind Prytz Sk Rye Sykkel 192.48
776 Arnt Ola Skjerve Sunnan Ck 193.14
777 Remi Bjerknes Ck Nittedal 193.59
778 Jean-Christophe Dupont 193.67
779 Odd Uno Sigvartsen Eidskog Sykkel 194.27
780 Sixten Magnus Schybergson Fossum If Sykkel 194.32
781 Geir Hanssen Bergen Mtb Klubb 194.34
782 Vegard Tverrås Haugen 194.85
783 Syver Tormodsgard 194.85
784 Herman Dahl Hugøy Ck Nittedal 195.07
785 Kristoffer Hindseth 195.38
786 Frode Falch Sk Rye Sykkel 195.49
787 Asle Ognedal Eidanger Il 195.51
788 Bjørn-Thomas Stenersen Bærum Ock 195.51
789 Eirik André Melby 196.21
790 Kristoffer Eriksen Aron Sportsklubb 196.22
791 Sebastien Amat Finstad Ck Nittedal 196.25
792 Oliver Hjertum Jarsve Ck Nittedal 196.49
793 Ståle Solbakken Bergen Mtb Klubb 196.83
794 Gunnar Lysaker Kongsberg If Sykkel 196.83
795 Andreas Moen Arnet 196.91
796 Joacim Kullinger Västerås Cykelklubb 197.52
797 Asbjørn Hoel Winnje 198.14
798 Tom Ole Haukom Kongsberg If Sykkel 198.41
799 Geir Berhovde 198.5
800 Tobias Haugen Opsahl Asker Ck 198.56
801 Lasse Jenserud Hadeland Ck 198.7
802 Harald Hatten 199.09
803 Didrik Haugland 199.21
804 Joakim Rø Kongsberg 199.36
805 Andreas Hansson Perbellum Ss 199.52
806 Atle Laakso Sk Rye 199.87
807 Marius Stamnes Harstad Ck 200.08
808 Henrik Sandaker Palm Aron Sk 200.12
809 Henning Tomren Kvam O2 / Pwc 200.19
810 Eirik Melby 200.48
811 Svein Hetland Njård 200.94
812 Björn Asplund Oslo 201.68
813 Leopold Klemet Kollerud Lillehammer Ck 201.85
814 Kieran Johnson 202.18
815 Johan Harris-Christensen Horten Og Omegn's Cykleklubb 202.29
816 Aksel Valen-Sendstad Ck Nittedal 202.37
817 Håvar Marsteen Tromsø 203.03
818 Ole-Petter Haaland Asker Ck 203.34
819 Brage Lidsheim Ck Nittedal 203.34
820 Mathias Knutar 203.37
821 John Sebastian Myhre Stilig Sykkelklubb 203.45
822 Nicolai Kihle 204.69
823 Oliver Gåre Andresen Solum Tsk 204.85
824 Andris Jaugietis Røyken Ck 206.56
825 Leon Gulbrandsen Sk Rye Sykkel 206.96
826 Kristian Bøhler Ck Nittedal 207.52
827 Bård Kristensen Solsiden Mtb 207.69
828 Jacob Tho Bjørvik Sandefjord Sk 207.98
829 Kristoffer Finden Stathelle Og Omegn Idrettslag - Sykkel 208.27
830 William Rø Kongsberg 208.49
831 Bent Ebeltoft Vesterålen Sk 208.62
832 Even Tinius Grefsrud 208.93
833 Jakub Palenik 209.12
834 Jonathan Klevstrand Bærum Ock 209.23
835 Kasper Thingelstad Mayer Modum Ck 209.41
836 Per Arvid Høyum 209.91
837 Simen Rambøl 210.1
838 Tommy Alvestad 210.36
839 Julius Kvietkauskas 210.6
840 Finn Grove-Knutsen 211.76
841 Jørgen Omre Larsen Søfteland Sladdeforening 212.04
842 Jesper Smith Moss Ck 213.15
843 Lars Håkon Hegertun Grimstad Sk 214.93
844 Anders Seim Sk Rye Sykkel / Team Skeno Sfit Helse 215.19
845 Bengt Olsson Sk Rye 216.52
846 Eugenio Ferrario 216.6
847 Thomas Bastiansen 216.69
848 Jasem Rustad Downing Tvk 217.04
849 Frank Seidel Sk Rye Sykkel 218.83
850 Sander Blom 219.12
851 Adrian Bjørnstad Asker Ck 219.26
852 Anton Chruickshank 220.22
853 Jonas Ivar Søderberg Brannvakta Il 221.09
854 Magnus Jensen Ready 221.22
855 Kevin André Vestli Nes Sk 221.65
856 Marcus Emil Sletten 222.44
857 Jens Fossum 222.46
858 Tobias Hjelset Ck Nittedal 222.66
859 Miko Nyborg Eidenger Sykkel 222.88
860 Christopher Woldsund 223.76
861 Jan-Andre Granheim 225.45
862 Max Backsæther Trysil Sk 226.44
863 David Riiber 226.67
864 Martin Rosner Christensen 227.21
865 Morten Eilertsen Aron Sk Sykkel 227.93
866 Jacob Vebostad 228.07
867 Sondre Knapstad Bergen Mtb Klubb 229.4
868 Nicolay Lileng 229.55
869 Dimitri Rocher Oslo 231.2
870 Marcus Alexander Næss Ck Nittedal 232.19
871 Anders Nilsen 232.38
872 Matthew Holland Bikebums 232.61
873 Audun Leikvoll Melvær 233.53
874 Kristian Rekstad Team Shred69 235.05
875 Christian Mandrup-Poulsen 237.22
876 Kim Larsen Flytsti 239.63
877 Melvin Løvstad If Frøy 240.16
878 Endre Aarvik Nordstad Madrassutsalg 240.26
879 Henrik Moberg Arendal Cc 247.46
880 Espen Ilstad 250.29
881 Rodrigo Carrera Arendal Cc 253.49
882 Peter Bandlien 254.09
883 Markus Finholt Bakpågutta 254.39
884 Arjan Boldingh Ftt Oslo Sykkelklubb 254.84
885 David Tonheim 254.9
886 Roy Dahl 258.8
887 Mathias Aaserud Hadeland Ck 259.56
888 Jan Kristian Lund Hoc 259.92
889 Leopold Kollerud Asker Ck 260.06
890 Øystein Molberg Skjæret Huckeklubb 265.01
891 Morten Monland Olavsbråten Narvik 270.6
892 Marius Tonheim 270.91
893 Rune Paulsen Tck 271.3
894 Thorstein Johansen Ringerike Sk 272.8
895 Martin Nielsen 278.42
896 Otto K. Blix Hulbak 281.14
897 Marcus Lagerkvist 293.37
898 Will Jones Ck Nittedal 319.99
899 Ruben Damgaard Johnsrud Ck Nittedal 321.49
900 Markus Bye Jacobsen If Frøy 334.35
901 Jakob Klaes 347.52
902 Vebjørn Bakken Sykleriet 352.58
903 Kenneth Magnussen Moss Bmx 352.86
904 Eivind Sølvik Nanset Sykkel 358.07
905 Even Olav Sandberg Ck Nittedal 372
906 Gustav Strand Gulsrud Rye 381.34
907 Nikolai Skjerpen Dammen Bingsfoss Sk 381.92
908 Oliver Andersen 383.44
909 Anders Lagerström Harstad 407.81
910 Peder Lid-Strand If Frøy 410.95
911 Emil Kalfoss Eilertsen Ck Nittedal 411.81
912 Sverre Spenningsby Team Spenningsby 413.1
913 Ådne Saugerud Kongsberg 415.24
914 Kristoffer Nybråten Kongsberg 429.84
915 Åsmund Kirkeby Ck Nittedal 430.26
916 Mio Alexander Grubbli Ck Nittedal 439.28
917 Felix Sveva Sandefjord Sk 440.99
918 Kristian Norli Bøhler 444.1
919 Mikkel Ralle Larsen Sandefjord Sk 460.31
920 Edvard Feste Sandefjord Sk 463.74
921 Jonas Wilsberg Oslo 475.76
922 Ole Edvald Tangen Risheim If Frøy 479.19
923 Markus Hegna Kuyper Rye Sykkelklubb 479.19
924 Mathias Yggeseth 480.48
925 Henrik Braaten Ck Nittedal 494.38
926 Iver Brunborg Aron Sportsklubb 507.09
927 Tobias Johansen Ringerike Sk 524.26
928 Eirik Gustafsson Ck Nittedal 595.38
929 Erlend Bottolfs Team Sykleriet 696.79
930 Embrik Segelvik Aasen Eiker Ck 725.97
931 Eirik Bottolfs Team Sykleriet 728.12
932 Aksel Fredrik Rosenvinge Nittedal Ck 792.5
933 Øystein Gaukstad 1000
934 Espen Kørra Sogndal 1000
935 Joakim Sundnes Sk Rye Sykkel 1000
936 Andreas Francke Linje 5. Nanobryggeri 1000
937 Jonas Holten Il Norodd 1000
938 Christian Albihn 1000
939 Magnus Hauan 1000
940 Åge Bunde Vestre Slidre Il 1000
941 Gøran Knaplund Ishavsbyen Sykkel 1000
942 Bjørnar Orion Klinkenberg Harstad Ck 1000
943 Stian August Helletun Skarsten 1000
944 Sebastian Molund Enoksen Harstad Ck / Leon Sport 1000
945 Jakub Bedlinski 1000
946 Patrick Karlsen 1000
947 Arne Falk Skålbones 1000
948 Mikael Amberntsson 1000
949 Knut Vegard Melby 1000
950 Åsmund Karlsnes Skancke 1000
951 John Indrebø Torvald 1000
952 Daniel Eriksson 1000
953 Tilmann Schwab 1000
954 Daniel Sletten 1000
955 Nico Serey 1000
956 Eirik Johannessen 1000
957 Christian Tidemann 1000
958 Thomas Wold 1000
959 Henrik Bergman Johansen 1000
960 Joar Wæhle 1000
961 Vinjar Løkken 1000
962 Lars Tore Haug 1000
963 Christian Samuelsen 1000
964 Jostein Havik 1000
965 Kenneth Dagfinrud 1000
966 Eirik Slettebø 1000
967 Morten Sundstøl Trædal 1000
968 Harald Pladsen 1000
969 Nicklas Ulven-Røsby 1000
970 Eirik Pettersen Lillehammer Ck / Team Lillehammer Powered By Sport 1. Og Scott 1000
971 Paal Nymann Gressvik Stisykleklubb 1000
972 Hans Marius Bråthen Boc 1000
973 Lasse Storholt Hyggen 1000
974 Simen Aaslestad 1000
975 Eirik Nøkleby Blodsmak Sk 1000
976 Severin Poppe Midteide Ik Hero 1000
977 Aleksander Nilsen 1000
978 Kristian Lien 1000
979 Andreas Birkeland - 1000
980 Fredrik Solberg Hernes Nes Sk 1000
981 Sivert Risheim 1000
982 Warisa Larsen 1000
983 Mats Vikan Krokskogen Cykleklubb 1000
984 Alexander Olsen 1000
985 Aleksei Anufriev Strømmen 1000
986 Magnus Øren 1000
987 Robin Olofsson Göteborgs Stigcyklister 1000
988 Robin Wallner Järpen 1000
989 Petter Mouland Bærum Ock 1000
990 Rolf Mauritz Pedersen 1000
991 Gaute Havik 1000
992 Kjell Magne Sivertsen Mary Kay 1000
993 Anders Jørstad Lillehammer 1000
994 Ole-Christian Soland Mellerud Hafrsfjord Sk 1000
995 Ingemar Gustavsson Mölndal 1000
996 Jarand Sørsdal Kristiansands Ck / Kck 1000
997 Chris Walley 1000
998 Tommy Marthinsen Krokskogen Ck /slapp Krank 1000
999 Trond Wollan Il Norodd 1000
1000 Ole Johan Johnsen Bremsespor 1000
1001 Aapo Halonen 1000
1002 Adrian Hörnqvist 1000
1003 Jørgen Lærum Krokskogen Cykleklubb 1000
1004 Trym Hegerstrøm Nes Sk 1000
1005 Kasper Madsen Beitostølen 1000
1006 Herman Ingebretsen Bergen MTB klubb 1000
1007 Ole Johnny Prestbakken Bø Idretslag 1000
1008 Christian Marthinsen 1000
1009 Vegard Voll Bøyum 1000
1010 Kenneth Tranberg Team Cbp 1000
1011 Christian Hillestad Bodø Terrengsykkelklubb 1000
1012 Bjørn Bottolfs 1000
1013 Vetle Fredriksen Kristiansands Ck 1000
1014 Petter Bentzen 1000
1015 Trond Erik Wollan Il Norodd 1000
1016 Lars Gabrielsen Tromsø Enduro 1000
1017 Lars-Georg S. Paulsen 1000
1018 Stein Brudal Rye 1000
1019 Thomas Sandvig Mentor Media As 1000
1020 Will Clark 1000
1021 Henning Brenders Oslo 1000
1022 Lars Thomte Nots 1000
1023 Mats Richard Mathisen Oslo 1000
1024 Sigurd Friborg 1000
1025 Isidor Gelabert Pascual Reser 1000
1026 Rune Karlsrud Krokskogentck 1000
1027 Anders Paalgard Kleven Sk Rye Sykkel 1000
1028 Borge Håmsø 1000
1029 Kristoffer Sagen Refsnes Kristiansands Ck 1000
1030 Sebastian Habenicht 1000
1031 Daniel Meling 1000
1032 Martin Pedersen Skeid / Letth 1000
1033 Erik Haugstulen Gruvelia Sk 1000
1034 Anders Rustberggard Fornebu 1000
1035 Kjetil Hagen Bmi Santa Cruz 1000
1036 Torstein Waldal Hommelvik 1000
1037 Timothy Glazebrook Trysil Stisykkel Laug 1000
1038 Jostein Nymoen Blodsmak Sportsklubb 1000
1039 Henrik Berg Remo Rye 1000
1040 Halvor Molvig Bønes 1000
1041 Thomas Hannestad Krokskogen Ck 1000
1042 Kjetil Mikaelsen 1000
1043 Rune Erik Storhaug Torshov Sk 1000
1044 Pål Opperud 1000
1045 David Rintalan Drammend 1000
1046 Raphael Wagner Do-Biker Bruck/mur 1000
1047 Tor André Vedvik Bremsespor 1000
1048 Helge Janbu Einsam Kåbbåi Langt Heimafrå 1000
1049 Josh Firth Reser As 1000
1050 Florian Van Buggenhout-Mogensen 1000
1051 Stig Sverre Holmsen Sykkelsalongen 1000
1052 Glenn Østerud Aron Skiklubb 1000
1053 Gøran Jenssen Bodø Freeride Team 1000
1054 Håvard Rygg Bergen Mtb Klubb 1000
1055 Jo Vegard Goderstad Gutta Krutt 1000
1056 Jon Bruu Tønsberg Ck 1000
1057 Sven Inge Bråten Oslo 1000
1058 Johan Tynelius Arvika 1000
1059 Hallvar Barlaup Molde Ck 1000
1060 Markus Sannebro Sogn Ck 1000
1061 Ole Jacob Hauge The Single-Track Life 1000
1062 Anders Klemmetsen Knolly 1000
1063 Pablo Allendes 1000
1064 Marius Hopen Tvk 1000
1065 Jon-Gunnar Fredriksen Bikebums 1000
1066 Andreas Hauge Team Hauge 1000
1067 Espen Borgersrud Asker 1000
1068 Magnus Drøpping Trondheim 1000
1069 Carles Debart Tromsø 1000
1070 Filip Hoel Stovnerkameratene 1000
1071 Tomas Hånde Il Norodd 1000
1072 Jon Terje Davidsen Milton Larvik Sportsklubb 1000
1073 Kristoffer Jakobsson Hemsedal Il 1000
1074 Joakim Rissveds Falun 1000
1075 Øystein Flatebø Sk Rye Sykkel 1000
1076 Rasmus Garshol Boc 1000
1077 Audun Rogstadkjærnet Ck Elverum 1000
1078 Edvard Rokkan Sk Rye 1000
1079 Alexandre Bremer Oslo 1000
1080 Erik Eide Bye Narvik 1000
1081 Audun Gaptjern Nesbyen Il Sykkel 1000
1082 James Windley Team Mitchell Cycles 1000
1083 Mikkel August Myrvold Fossum If Sykkel 1000
1084 Zander Reitan Wold Aron Skiklubb 1000
1085 Håkon Eggebø Ntnui 1000
1086 Kjell Ivar Moland Follo Sk 1000
1087 Brage Vestavik 1000
1088 Tore Våge 1000
1089 Amund Røkenes Harstad Ck 1000
1090 Frikk Hess-Bolstad Ik Hero 1000
1091 Jo Emil Holen Hakadal 1000
1092 Magnus Finnes Jahnsen Hasle-Løren Il 1000
1093 Peder Gaasø Sk Rye Sykkel 1000
1094 Kjetil Løvaas 1000
1095 Lukas Ellingsen Rye 1000
1096 Lars-Petter Holm Eiker-Kvikk Sykkel 1000
1097 Jostein Authen Ol´dirty Bikebums 1000
1098 Henrik Mülhbradt Bærum Ock 1000
1099 Isak Leivsson Sandnes Sykleklubb 1000
1100 Anders Gundersen Flytsti 1000
1101 Sigurd Haukenes Revetal 1000
1102 Sindre Bunkholt Drammen 1000
1103 Raymond Halvorsen Ck Nittedal 1000
1104 Pontus Bard 1000
1105 Tormod Berg Olsen 1000
1106 Frode Kaafjeld 1000
1107 Dag Harald Bakken Røros Il Sykkel 1000
1108 Tommy Folkøy Drøbak 1000
1109 Fabian Helle Drammen Ck 1000
1110 Birk Laupet Martinsen Modum Cykleklubb 1000
1111 Jonas Kind Høydahl Sande Sk Sykkel 1000
1112 Lavrans Jøranlo Sundgaar Lillehammer Ck 1000
1113 Ola Østerud Aron Skiklubb 1000
1114 Marcio Franco 1000
1115 Ola Gulbrandsen Kongsberg 1000
1116 Jens-Martin Johnsrud 1000
1117 Anders Ekkje Slettebø 1000
1118 Tommy Aslaksen 1000
1119 Øyvind Blikken Mæhle Vpg Enduro 1000
1120 Jon Håvard Appelkvist Il Stjørdals-Blink 1000
1121 Ruben Høiland Sogndal 1000
1122 Stein Inge Dahle Hemsedal Il 1000
1123 Øyvind Høgset Molde Ck 1000
1124 Knut Egil Oppberget Bmi Santa Cruz 1000
1125 Hallvard Futterer-Wannebo Follo Sk 1000
1126 Jørgen Beyer Strømquist 1000
1127 Aslak Lindsetmo Asker Ck 1000
1128 Pontus Olofsson Strömstad Ck 1000
1129 Anton Odbro Göteborgs Stigcyklister 1000
1130 Stian Engebretsen Skedsmokorset 1000
1131 Kristoffer Løken Narvik Ck 1000
1132 Trym Flaget Hemsedal Il Sykkel 1000
1133 Jostein Semb Ck Nittedal Enduro 1000
1134 Martin Myrvang Aron Skiklubb 1000
1135 Oddbjørn Egge Ødegaard 1000
1136 Erik Andreas Kleven Follo Sk 1000
1137 Sigmund Horrig Aron 1000
1138 Fredrik Åhlander Arvika 1000
1139 Shane Kroeger Derailed 1000
1140 Truls Baksetersveen Team Shredding The Gnar 1000
1141 Eirik Bækken Os I. Østerdalen 1000
1142 Torben Havstein Tromsø Enduro 1000
1143 Halvor Odden Trondheim 1000
1144 Håvard Arnstad Sk Rye Sykkel 1000
1145 Håkon Døsrønningen Lillehammer Ck 1000
1146 Trygve Sande Oppdal Sk / Vpg 1000
1147 Andreas Drageset Hashtagenduro 1000
1148 Stian Lie Sogn Ck 1000
1149 Simon Halt Cf Fricyklisterna 1000
1150 Audun Flatvad Bærums Verk 1000
1151 Manfred Kronbrink Göteborg 1000
1152 Ole Moksnes Oslo 1000
1153 Gaute Birkeland Kjellsen If Frøy / Goss 1000
1154 Atle Philip Gulliksen Osi 1000
1155 Marius Stenshagen Nittedal Ck/ Årvoll Øl Og Sykkelklubb 1000
1156 Lavra Lund Balto Tromsø 1000
1157 Andreas Holm 1000
1158 Sindre Støer Oppdal Sk 1000
1159 Niclas Stensrud Andersen Drøbak-Frogn Il Sykkel 1000
1160 Espen Strandbråten Modum Cykleklubb 1000
1161 Hermann Solvær Kristiansands Ck / Cube Action Team 1000
1162 Johannes Dvorak Lagos Bjørndal If Sykkel / Probike/ Ibis Cycles 1000
1163 Morten Westberg Oslo 1000
1164 Joachim Venberget Sykkelsalongen 1000
1165 Aleksander Ødegård Drammen Ck 1000
1166 Oscar Schiøtz Smith Kristiansands Ck 1000
1167 Ove Grøndal Trailhead Nesbyen 1000
1168 Julian Liane Jensen Kragerø Sk 1000
1169 Joakim Eide Falch Sk Rye Sykkel 1000
1170 Petter Fyksen Lund 1000
1171 David Gabrielsen Nesodden Sk 1000
1172 Christian Sommer-Larsen Bergen Mtb Klubb / Sti5 1000
1173 Martin Solheim Sigley Hadeland Ck 1000
1174 Eirik Semb Follo Sk 1000
1175 Kristoffer Schie Nesodden Sk 1000
1176 Gaute Reitan Birkebeineren If 1000
1177 Ole Henrik Norberg Oslo 1000
1178 Sindre Balstad Ck Valdres 1000
1179 Bjørn-Tore Wik Harstad Ck 1000
1180 Sebastian Andreassen Høvik Rullende Gutter 1000
1181 Tov Lerheim Ørsta Sk 1000
1182 Torfinn Dahl Atomic Speed Goats 1000
1183 Simon Börjars 1000
1184 Geir Ottar Kvernstuen Sk Rye Sykkel 1000
1185 Jørgen Tollefsrud Votlnc 1000
1186 Martin A. Steen Krokkleiva 1000
1187 Kristoffer Steen Drammen 1000
1188 Thomas Velde Drøbak-Frogn Il Sykkel 1000
1189 Sander Solvær Kristiansands Ck 1000
1190 Geir Jørgensen Enduro Fun Team 1000
1191 Pål Nakken Molde Ck 1000
1192 Even Windju Sofasliterne 1000
1193 Stian Rånes Drammen Ck 1000
1194 Simon Carlsson Trosabygdens Ok /team Hiq 1000
1195 Terje Nylende Oppdal Sk 1000
1196 Joffrey Thevenon Bmc 1000
1197 Anders Rekdal Santacruzsykler.no 1000
1198 Jon Vegar Aga Kjærgaard Bergen Mtb Klubb 1000
1199 Henrik Ulleland Reser As 1000
1200 Håvard Mageli Team Ibis Norge 1000
1201 Knut Lønnqvist Nesbyen Freeride Team 1000
1202 Kristian Ertnes Sogn Ck 1000
1203 Torjus Winther Krokskogen Cykleklubb 1000
1204 Ole Christian Fagerli If Frøy 1000
1205 Eirik Lind Hånes Shredalot 1000
1206 Tage Rickard Sundell Sogn Ck 1000
1207 Baard Mark Hellebostad Aron Sk 1000
1208 Sigurd Foss Andersen Ck Nittedal 1000
1209 Petter Brochmann Ck Nittedal 1000
1210 Kristoffer Klingenberg Sk Rye 1000
1211 Thorstein Gallefoss Bergen Mtb Klubb 1000
1212 Andreas Kielland Hauge Solum Tsk 1000
1213 Peter Lomsdalen Hadeland Ck 1000
1214 Mathias Huuse Marley Bærum Ock 1000
1215 Kent Gundersen Aron Sk/six Inch 1000
1216 Anton Karlsson Ulricehamn Ck 1000
1217 Björn Larsson Järpen 1000
1218 Yngve Ydersbond Oslo 1000
1219 Andreas Hegrum Askjer Lillehammer Ck 1000
1220 Jonas Lundin Oslo 1000
1221 Michal Wiecyk Trondheim 1000
1222 Philip Johannessen Bjørkesett Ik Hero 1000
1223 Petter Christiansen Bergen Mtb Klubb 1000
1224 Nils Einar Berget Giske Sykkelmafia 1000
1225 Morten Mølsted Ik Hero/trail Cartel 1000
1226 Rune Hennie Odal Sk 1000
1227 Morten Mathiesen Førstereis 1000
1228 Jon Bokrantz Göteborg 1000
1229 Ole André Tveit Kragerø Sk 1000
1230 Anders Veland Bergen Mtb Klubb 1000
1231 Espen Kebely Flytsti 1000
1232 John Walter Statoil 1000
1233 Adrian Vindedal Fames 1000
1234 Christen Bryn-Elvik 1000
1235 Alun William Morley Enger 1000
1236 Ådne Skjelstad Oslo 1000
1237 Åsmund Isaksen Langesund 1000
1238 Sondre Aannestad Sellebakk 1000
1239 Helge Stjern Tvedt Laksevåg 1000
1240 Erik Hægstad Fiskum Il / Team Lillehammer Powered By Sport 1. Og Scott 1000
1241 Bartosz Zeligowski 1000
1242 Ben Hargreaves 1000
1243 Roger Enge Il Norodd 1000
1244 Kristoffer Svarstad Wiig Trondhem 1000
1245 Audun Domaas Pedersen Tromsø Sti&helse 1000
1246 Bjørn Andreassen 1000
1247 Karl Kristian Bye 1000
1248 Emil Melkersson 1000
1249 Anton Thorén 1000
1250 Tor Anders Grøvan Harstad Ck / Peab 1000
1251 Truls Haugsmark Harstad Ck 1000
1252 Torben Tromsø Enduro 1000
1253 Kenneth Nilsen Krokbekken Stisykkelforening 1000
1254 Ole André Garnvik 1000
1255 Geir-Olav Skogstad Harstad 1000
1256 Markus Minge 1000
1257 Ådne Anmarkrud 1000
1258 Aiken Balto 1000
1259 Johan Albertson 1000
1260 Rune Vanghagen 1000
1261 Bjørn Bakko 1000
1262 Håvar Beyrer 1000
1263 Stig Sørensen Rud 1000
1264 Jone Solberg Vik 1000
1265 Ole B. Solberg 1000
1266 Frode Thormodsen 1000
1267 Diego Wessel 1000
1268 Ole Johan F. Johnsen 1000
1269 Dan Freiman 1000
1270 Patrick Kaspersen 1000
1271 Markus Nore Kveim Nissedal Stisykkel 1000
1272 Simon Selvik Undal 1000
1273 Nickolas Grelland 1000
1274 Raymond Nepstad 1000
1275 Jakob Søyland Tveten 1000
1276 Mathias Kråkenes 1000
1277 Espen Wollan Kristiansund 1000
1278 Rune Straume 1000
1279 Christian Ruhs Rye 1000
1280 Mats Mattsson Enköpings Cykelklubb 1000
1281 Rune Andreas Sem Six Inch 1000
1282 Cato Johnsen 1000
1283 Håkan Ling Baroudeur Fietsclub 1000
1284 Gudbrand Skeie Gamkinn Gran 1000
1285 Herman Jorud Meyer Mysen If Sykkel 1000
1286 Jimmie Holm 1000
1287 Christian Ødegård 1000
1288 Bjarne Fjellhøy 1000
1289 Kenneth Ruud 1000
1290 Christian Nørstebø 1000
1291 Snorre Gylterud 1000
1292 Magnus Askeland 1000
1293 Geir Arne Storholt Team Whisbar 1000
1294 Per Kristian Lange 1000
1295 Truls Veslum Asker 1000
1296 Håvard Lien 1000
1297 Kristian-Fredrik Heyerdahl Team Whisbar 1000
1298 Øyvind Waasjø 1000
1299 Christian Borge 1000
1300 Alexander Cecelli 1000
1301 Harald Harstad 1000
1302 Knut Stefanussen 1000
1303 Jan Erik Devold 1000
1304 Philip Mark Grimes Enger 1000
1305 Eric Sadorge 1000
1306 Karl Håkon Jarstø 1000
1307 Henry Stam 3dj 1000
1308 Kristoffer Evensen 1000
1309 Stian Grieg Sæthre Bergen Mtb Klubb 1000
1310 Ivar Minken Romeriksåsen Sk / Outdoorsport 1000
1311 Cato Gleditsch Moss Ck 1000
1312 Patrick Aspen Trondheim 1000
1313 Joachim Volden Fagernes 1000
1314 Pär Andersson Ringnes As 1000
1315 Ole Tangen 1000
1316 Pål Einar Spilleth Bærum Ock 1000
1317 Mikel Cadinanos 1000
1318 Emil Gyllenhammar 1000
1319 Brede Isaksen Herkules If 1000
1320 Andreas Sjöblom Göteborg 1000
1321 Lars Christian Versland 1000
1322 Ian Plaine 1000
1323 Rasmus Jørgensen 1000
1324 Mikkel Tjellesen 1000
1325 Alv Skjeldal 1000
1326 Magnus Bergan 1000
1327 Trond Henriksen 1000
1328 Jon Are Rakvåg 1000
1329 Kristian Bjerck 1000
1330 Krister Seth 1000
1331 Fredrik Gjersøe 1000
1332 Timo Johansson 1000
1333 Wilmer Hareskog 1000
1334 Isak Helmersen Harstad Cykkelklubb 1000
1335 Remi Bendiksen Bodø Freeride Team 1000
1336 Henning Raastad 1000
1337 Ove A. Bay-Larsen Bodø Terrengsykkelklubb 1000
1338 Brigt Kråkenes 1000
1339 Henrik Fjeldstad Drabløs 1000
1340 Jan Olsen Sandefjord Sk 1000
1341 Mads Pettersen 1000
1342 Pierre Magnusson 1000
1343 Magnus Tennøe 1000
1344 Magnus Tveit 1000
1345 Rasmus Korvald Skaare 1000
1346 Morten Ente 1000
1347 Per Finne 1000
1348 Anders Lundestad Mosjøen 1000
1349 Mathias Strøm Tvk 1000
1350 Frank Sindre Thoresen Stiftstaden Sk Trondheim 1000
1351 Oskar Grannas 1000
1352 Alexander Solem Krokbekken Stisykkelforening 1000
1353 Thomas Murud Andersen If Frøy 1000
1354 Andre Josdal Rennesøy Sk 1000
1355 Per Johan Andersson Mölndal 1000
1356 Pål Ouff 1000
1357 Frank-Anders Bjerkan 1000
1358 Jono Cook 1000
1359 Anders Lantz 1000
1360 Daniel Larsson Ankenes Stisykkellaug 1000
1361 Svein Tore Aakerlund Hadeland Ck 1000
1362 Jan Kristian Vesterfjell 1000
1363 Trond Østerlie 1000
1364 Håkon Visnes Kristiansund 1000
1365 Dagfinn Lærum 1000
1366 Geir Dahl Kartverkets Bil 1000
1367 Lasse Christoffersen Six Inch 1000
1368 Tom Sandboe 1000
1369 Steinar Tveit 1000
1370 Alexander Bjerke 1000
1371 Aleksander Berget Hansen 1000
1372 Adrian Aakre 1000
1373 Johan Lindbratt 1000
1374 Jakob Lidén 1000
1375 Eirik Reinertsen Helgeland Kvæssers Ab 1000
1376 Roger Strømstad Rtl 1000
1377 Frank Bjerkan Team Wolfpack 1000
1378 Lien.kristian Lien.kristian Ola Hættenbætten 1000
1379 Jostein Jacobsen 1000
1380 Sindre Reite Korttråkkerne Junior 1000
1381 Adrian Aarøe Holten Il Norodd 1000
1382 Erik Justus Grünert Bergen MTB klubb 1000
1383 Endre Klokk Leite Molde Ck 1000
1384 Ole Martin Sandnes Iversen Bodø Freerideteam 1000
1385 Iselin Hangaas Brenna Bodø Freeride Team 1000
1386 Espen Flage 1000
1387 Bjørn Moe 1000
1388 Henning Ardraa Eiker 1000
1389 Henrik Bergman Nørbech Johansen 1000
1390 Martin Singstad 1000
1391 Magnus Becher 1000
1392 Odd Brage Skog Mosjøen Og Omegn Ck 1000
1393 Sebastian Dietrich 1000
1394 Øystein Berntzen Sk Rye 1000
1395 Lukas Szollos Feudall Racing Support 1000
1396 Torbjørn Bech Bodø Freeride Team 1000
1397 Bendik Walle 1000
1398 Rasmus Moxnes Hestesletta Bikers 1000
1399 Jo Henrik Jarstø Tasta & Omegn Sykkelklubb 1000
1400 Øyvind Thorsdalen Team Vi Talas 1000
1401 Olav Lie Sveen Oslo 1000
1402 Lars Eknes Rasmussen 1000
1403 Mariusz Gawel 1000
1404 Aksel Bonne Øyri Holmenkollen Trail Corps 1000
1405 Jørund Dahle 1000
1406 Peter Bascheck Hafjell Freeride Klubb 1000
1407 Ole Eikeset 1000
1408 Jon Ole Garpestad Oslo 1000
1409 Tomas Henninge 1000
1410 Ola Kjøren Stiftstaden Sk Trondheim / Specialized 1000
1411 Bjørnar Tomassen Bergen Mtb Klubb 1000
1412 Håkon Sandven 1000
1413 Richard Heltzer 1000
1414 Martin Stige Molde Cf 1000
1415 Øystein T. Christensen Trondheim 1000
1416 Adam Eriksson 1000
1417 Yannick Menneron 1000
1418 Petter Hofsund Christiansen 1000
1419 Christian Hadler 1000
1420 Thomas Fleischer Wathne 1000
1421 Peder Håskjold Fiskum Il 1000
1422 Oskar Åsander 1000
1423 Christian Hauglunm 1000
1424 Fabio Machado Van Zeller 1000
1425 Jens Flaksstad Vold 1000
1426 Amund Hognestad Jensen 1000
1427 Rune Strandli 1000
1428 Ivar Breen 1000
1429 Jakob Klavenes Berg 1000
1430 Hallgeir Vige 1000
1431 Tommy Langseth 1000
1432 Jarle Hammer 1000
1433 John Egil Gahrsen 1000
1434 Daniel Skarp 1000
1435 Rob Mcdonald 1000
1436 Markus Hagli 1000
1437 Kurt Sandnes 1000
1438 Joachim Aas Harstad 1000
1439 Henning Mjør Hagen Hadeland Ck 1000
1440 Kristian Ingebrigtsen Frei 1000
1441 Ulf Holck Skretteberg Ulf Only 1000
1442 David Sanna Skagerrak Sportsklubb 1000
1443 Magnus Røine Kolbotn Sk 1000
1444 Berge Stillingen Nc Syglekogle 1000
1445 Rune Kyllenstjerna 1000
1446 Simen Martinsen 1000
1447 Paal Kongshaug 1000
1448 Rolf Jappee Hakadal Il 1000
1449 Sigmund Innset Berntsen 1000
1450 Lars Engø 1000
1451 Andrew Jephcott 1000
1452 Kim Egil Karlsen 1000
1453 Robert Schistad 1000
1454 Oddbjørn Ødegaard Egge 1000
1455 Robert Worthington 1000
1456 Christian Vassbakk 1000
1457 Henning Halvorsen 1000
1458 Tore Åkergren 1000
1459 William Andersen 1000
1460 Anders Varhaug 1000
1461 Trond Hansen 1000
1462 Oscar Leion 1000
1463 Andreas Alstrup 1000
1464 Gunnar Bakken 1000
1465 Simen Fosen 1000
1466 Karsten Tunge 1000
1467 Børge Kvinge 1000
1468 Wiggo Skretteberg 1000
1469 Christian Hartmann 1000
1470 Mats Nordlund 1000
1471 Rune Storhaug 1000
1472 Raymond Sundvold 1000
1473 Jon-Erik Grytdal 1000
1474 Mårten Stål Sjöberg 1000
1475 Inge Flaat 1000
1476 Amund Odin Asphaug Oppdal Sykkelklubb 1000
1477 Kjell Ingdal Bodø Terrengsykkelklubb 1000
1478 Kristian Øksdahl Odal Sk 1000
1479 Stian Lie Håkenrud Asker Ck 1000
1480 Anders Slettebø Ekkje 1000
1481 Robin Sæther Frei 1000
1482 Kurt Tryaire Haugen Bærum Ock 1000
1483 Johan Blomberg 1000
1484 Hans Mattsson 1000
1485 Sindre Sagbakken Lillehammer Ck 1000
1486 Brage Raknes 1000
1487 Oscar Eriksen 1000
1488 Sondre Laurits Rød Goska 1000
1489 Christian Fæste 1000
1490 Kay Arne Bruland 6800 1000
1491 Lasse Edvardsen Moss Ck 1000
1492 Andreas Aas 1000
1493 Mikel Gonsholt Bakpågutta 1000
1494 Mathias Bærstad 1000
1495 Jonas Lillebø Molde Cykleklubb 1000
1496 Vegard T. Blakstad Stampen Til Frank 1000
1497 Joakim Skonseng Team Andpusten 1000
1498 William Re 1000
1499 Arnar Emilsson 1000
1500 Lars Olav Tveito 1000
1501 Emil Bjertnes Aabye 1000
1502 Ulf Martinussen 1000
1503 Tord Andre Wist Langmoen 1000
1504 Per Alfred Holte 1000
1505 Eivind Haugen 1000
1506 Sondre Nakken 1000
1507 Gunnar Gjeldvik 1000
1508 Richard Toften Bergen Mtb Klubb 1000
1509 Jostein Amlie Authen 1000
1510 Helge Tvedt Bergen Mtb Klubb 1000
1511 Harald Cameron 1000
1512 Kjetil Etterlid 1000
1513 Pål Andreassen 1000
1514 Per Anders Myre Ulsaker Bergen 1000
1515 Jeff Webb Il Stjørdals-Blink 1000
1516 Magne Ilsaas Oslo 1000
1517 Håkon Pettersen 1000
1518 Fredrik Solenes Madsen Lommedalen 1000
1519 Anders Eide 1000
1520 Dag Aamli Carlson Oslo 1000
1521 Johan Martin Gaupseth Gjemnes Sf 1000
1522 Kristoffer Stige Vestnes Varfjell Il 1000
1523 Nils-Erik Ulset Trollheimen Sf 1000
1524 Haugland Martin Il Norodd 1000
1525 Anders Nesheim Billingstad 1000
1526 Sigmund Wahl Olsen Lørenskog Ck 1000
1527 Preben Lunde Simonsen Trondheim 1000
1528 Gabriel Sørensen 1000
1529 Kristian Kjerkreit Harstad Ck / Equinor Bil 1000
1530 Anders Lagerstrøm Equinor Bil 1000
1531 Tobias Hovind Team Lapierre Norge 1000
1532 Martin Hellevik Sviland Bmx 1000
1533 Michael Ohlsson Strömstad Cykelklubb 1000
1534 Elias Høyberg 1000
1535 Espen Devor 1000
1536 Joachim Klungseth 1000
1537 Henning Tandberg 1000
1538 Atle Berg 1000
1539 Johannes Breivik 1000
1540 Simen Danielsen 1000
1541 Sjur Høy Færden 1000
1542 Nils Einar Hervig 1000
1543 Steinar Ødenes 1000
1544 Filip Eklund 1000
1545 Stig Berthelsen Wagner 1000
1546 Vidar Eileraas 1000
1547 Karl Karlsen 1000
1548 Tobias Schie 1000
1549 Anders Olsson 1000
1550 Tore Fjompen Våge 1000
1551 Eivind Adelsten Rosén 1000
1552 Peder August Gaasø 1000
1553 Rune Aarhus 1000
1554 Trond Skifjeld 1000
1555 Jens Thomas Henriksen 1000
1556 Pål Martin Hansen Tirsdagsklubben 1000
1557 Daniel Solvang 1000
1558 Leon Molund Nor Cykleklubb / Leon Sport 1000
1559 Vebjørn Gilberg 1000
1560 Reidar Berge 1000
1561 Boye Andreas Nørve 1000
1562 Thomas Kjær Olsen 1000
1563 Kjetil Haga 1000
1564 Eric Larsson 1000
1565 Jørn Eisold 1000
1566 Truls Skare 1000
1567 Sondre Rød Goska Mysen If Sykkel 1000
1568 Mikael Strandenæs Krutttønna Sk 1000
1569 Andreas S. Hauger 1000
1570 Risto Holm 1000
1571 Pål Robin Haakonsen 1000
1572 Jens Henriksen Laugets Venner 1000
1573 Stian Nordhaug Larvik Heldemperlaug 1000
1574 Sven Francke 1000
1575 Per Alfred Nordaune Holte Fannefjord Sk 1000
1576 Even Bævre Il Norodd 1000
1577 Martin Hallen Hakvåg 1000
1578 Jacob Gustafsson Perbellum Ss 1000
1579 Kjetil Oygard 1000
1580 Jon Vabø 1000
1581 Kim-Erik Larsen Augerød 1000
1582 Leander E. Vestre 1000
1583 Rune Vidar Vestre 1000
1584 Benjamin Plaisance Ottadalen Sk 1000
1585 Morten Stordahl 1000
1586 Henrik Bjerkelund 1000
1587 Lasse Gammel Kvaløya 1000
1588 Jasem F. R. Downing 1000
1589 Emil Aabye Team Sykleriet 1000
1590 Sondre Lindkjølen Team Trailguide 1000
1591 Mårten Gunnarsson 1000
1592 Sean Christian Keddy 1000
1593 Mathias Nyvoll 1000
1594 Anders Jensen 1000
1595 Nils Bjarne Krohn Rauma Sk 1000
1596 Stein-Roger Sollien Soon Ck 1000
1597 Isak Johan Uri Harstad Cykkelklubb 1000
1598 Dennis Myrland 1000
1599 Håvard Lior Oslo 1000
1600 Viktor Hatch 1000
1601 Kurt Lauvås 1000
1602 Lars Hepsøe Bodø Terrengsykkelklubb 1000
1603 Klaus Jørgen Kjærnet Sol-Film.no 1000
1604 Marius Brakestad 1000
1605 Andreas Smithies Ålesund Cykelklub 1000
1606 Jon Anders Iversen Sande Sykkelklubb 1000
1607 Erlend Jacobsen Norodd 1000
1608 Torgrim Dyngen Enköpings Cykelklubb 1000
1609 Thomas Vekve 1000
1610 Aleksander Svensen If Frøy 1000
1611 Benjamin Billington Kolbotn Sk 1000
1612 Viktor Kvisvik Il Norodd 1000
1613 Simon Ball Sandsli 1000
1614 Håkon Fossum Mæhle Oppdal Sk 1000
1615 Håvard Borthne Ranheim 1000
1616 Mads Huseby Velo City As 1000
1617 Carsten Cleve-Hansen 1000
1618 Olav Fosshaugen Oslo 1000
1619 Håkon Mæhle Oppdal Sk 1000
1620 Erlend Tegneby Vegstø Soon Ck 1000
1621 Martin Haugland Il Norodd 1000
1622 Peter Weir Nyborg 1000
1623 Johan Geschwind 1000
1624 Torolv Bjørnsgaard Asker Ck 1000
1625 Rasmus Borrman 1000
1626 Will Orrell 1000
1627 Jesper Andersen Ekelund 1000
1628 Anton Åkerman 1000
1629 Anders Iversen 1000
1630 Jens Flakstad Vold 1000
1631 Christian Skogheim 1000
1632 Petter Aasen 1000
1633 Carl Blomqvist 1000
1634 Alexander Hellevik 1000
1635 Thomas Bjørnerud 1000
1636 Even Storeng Team Noclue 1000
1637 Knut Eirik Lyngmo Sweeper 1000
1638 Ole Kristian Opheim Lydvo 1000
1639 Juuso Karttunen 1000
1640 Gunnar Wilkes Bakken Team Sk畦a-Gunnar 1000
1641 Lars Arild Thomte Nots 1000
1642 Roar Sakshaug-Hansen Lommedalen Il 1000
1643 Ola Sandboe 1000
1644 Elias Stubergh Mysen If Sykkel 1000
1645 Kristian Berge 6800 1000
1646 Jon Inge Pedersen 1000
1647 Konstantinos Pissakis Herkules If 1000
1648 Mike Connors 1000
1649 Gjermund Hansen 1000
1650 Nicklas Engseth Team Lapierre 1000
1651 Svein Oddvar Netland Equinor 1000
1652 Vetle Tveten Gsk 1000
1653 Henning Husevåg Torvikbukt Il 1000
1654 Pedro Matos Stranda Sykkelklubb 1000
1655 Marius Ilebekk Hallum 1000
1656 Anders Bergersen Ankenes Stisykkel Laug 1000
1657 Niels Christian Nielsen 1000
1658 Asle Hansen 1000
1659 Kjetil Torset Voldhaug 1000
1660 Roy Arne Syversrud 1000
1661 Jonas Supphellen 1000
1662 Daniel Ronacher Kbif (karlstad Brandkår Idrottsföening) 1000
1663 Pål Olsen 1000
1664 Morten Listefyll 1000
1665 Mikal Gravdal 1000
1666 Erik Hjermann 1000
1667 Lars-Georg Paulsen 1000
1668 Lars Haugen Abbv Il 1000
1669 Amund Gårdhammer Ådal Il 1000
1670 Christer Diesen 1000
1671 Carlos Canales 1000
1672 Max Gough Wheelworks 1000
1673 Iver Eriksen Rye 1000
1674 Christopher Larsen 1000
1675 Thomas R. Braaten 1000
1676 Vetle Dirdal 1000
1677 John Knutsen 1000
1678 Kenneth Hansen Jæren Singeltrack 1000
1679 Kim Bakken Laugets Venner 1000
1680 Steffen Hauk 1000
1681 Noah Nathaniel Frydenlund Hhl Jr 1000
1682 Emil Hoem Fannefjord Sykkelklubb 1000
1683 Krzysztof Górszczyk Gravity Revolt 1000
1684 Mats Hustad Ytre Dalsfjords Terrengsykkelklubb 1000
1685 Martin Berg Liane Hck 1000
1686 Erik Strand 1000
1687 Kári Halldærsson 1000
1688 Kjell Kristian Gustavsen 1000
1689 Lars Christian Arvidson 1000
1690 Jonathan Lothe Ungdom 1000
1691 Are Salomonsen 1000
1692 Enzo Bustos Harstad 1000
1693 Stian Aarstad Johnsen Harstad 1000
1694 Kevin Solberg 1000
1695 Per Øystein Ås Mandal Sykkelklubb 1000
1696 Ivar Solberg 1000
1697 Bastian Solbakken 1000
1698 Trond Sverre Hagelien Kristiansand S 1000
1699 Zander Wold Aron Sk 1000
1700 Mikkel Rastad 1000
1701 Lars Thore Aarrestad Trondheim 1000
1702 Kenneth Melsom-Hansen Nesodden Sk 1000
1703 Trond Omdal 1000
1704 Frank Nedregaard Tirsdagsklubben 1000
1705 Joachim Karlsen If Frøy 1000
1706 Øystein Svendsen Jar 1000
1707 Anders Hereid 1000
1708 Daniel Sjölander Stockholm 1000
1709 Herman Hanken Sk Rye Sykkel 1000
1710 Jan-Arne Pettersen Narvik Ck 1000
1711 Martin Tveitnes Eikelandsosen 1000
1712 Vegar Johannessen 1000
1713 Joachim Hansen Mysen If 1000
1714 Jørund Gjeldvik 1000
1715 Andreas Hofstad Oppdal Sk / Canfield/cane Creek 1000
1716 Thomas Trötscher Oslo 1000
1717 Knut Myking 1000
1718 Nils Skogstrøm 1000
1719 Steinar Nes 1000
1720 Rune Nielsen Oslo 1000
1721 Fredrik Haraldseth Bærum Ock / Bull Ski & Kajakk 1000
1722 Jarle Wathne Johansen 1000
1723 Fredrik Amundsen 1000
1724 Stian K. Elton 1000
1725 Morten Hofstad Nesset Ck 1000
1726 Stig Carlson Strandhagen Borgen 1000
1727 Christoffer Brochs Mölndals Ck 1000
1728 Endre Asheim Hennum Nordvesten Grovsyklarlag 1000
1729 Ole Johnny Odden 1000
1730 Erik Egge Jordheim Kolbotn Sk / Gruppe A 1000
1731 Carl Axel Andersson Team Cbp 1000
1732 Christian Mindrebø 1000
1733 Johan Anda Aronsen Sk Rye Sykkel 1000
1734 William Smith Sk Rye 1000
1735 Anders Helgen Team Cbp 1000
1736 Henning Hovland Bærums Verk 1000
1737 Edmund Høydahl 1000
1738 Odin Gundesø 1000
1739 Håkon Johan Tunes Harstad Cykkelklubb 1000
1740 Gaute Hangaas Brenna Bodø Freeride Team 1000
1741 Vebjørn Lunde Narvik Ck 1000
1742 Vidar Emanuelsen Selju 1000
1743 Børge Gjeldvik 1000
1744 Torbjørn Digernes Jakobsen 1000
1745 Ola Tangen 1000
1746 Dan Rogn Il Norodd 1000
1747 Kristian Dyrhaug Molde Cf 1000
1748 Jørgen Helgheim Epinova 1000
1749 Sigurd Pettersen Sierra Cycle Club 1000
1750 Casper Ninteman Oslo 1000
1751 Andreas Nordheim 1000
1752 Martin Solheim Sigleye Benteler Bil 1000
1753 Jonathan Sandberg 1000
1754 Matthias Nyhage 1000
1755 Hans Petter Ladim Gresvik If 1000
1756 Oliver S. Klinkenberg Harstad Ck / Team Råtøff 1000
1757 Jørgen Pettersson 1000
1758 Lars Amdal 1000
1759 Øyvind Stormyrbrakken 1000
1760 Herman Christoffersen 1000
1761 Anders Kielland 1000
1762 Ola Trandum Gilhuus 1000
1763 Martin Haugo 1000
1764 Per-Ivar Weydahl 1000
1765 Sondre Skjelvik 1000
1766 Harald Andreas Holmefjord 1000
1767 Simon Clements 1000
1768 Jørn Johansen 1000
1769 Sindre Daae Torsteinsen 1000
1770 Ørjan Eilertsin 1000
1771 Kjetil Nordø 1000
1772 Didrik Nevland 1000
1773 Robin Andre Ryste Skjeret 1000
1774 André Olsen 1000
1775 Nordheim Andreas 1000
1776 Jørn Espen Lona 1000
1777 Vidar Olsnes 1000
1778 Andreas Aarnes Lerøy 1000
1779 Pedro Filipe Matos 1000
1780 Chris Gjessing 1000
1781 Erik Seljetun 1000
1782 Magnus Bengtson 1000
1783 Vidar Nore Mossige 1000
1784 Ken Richard Røstvik 1000
1785 Mads Ranvik 1000
1786 Martin Gudmundsen 1000
1787 Marius Fjeld 1000
1788 Magnus Forseth 1000
1789 Stig Wagner 1000
1790 Rune Henriksen 1000
1791 Daniel Granander 1000
1792 Rune Nilsen 1000
1793 Erik Storhaug 1000
1794 Øyvind Bakkebø 1000
1795 Endre Engebretsen 1000
1796 Dillon Santos 1000
1797 Scott Wilson 1000
1798 Lars Erik Huseby 1000
1799 Tobias Haugeland 1000
1800 Jacob Ekström 1000
1801 Rasmus Larsson 1000
1802 Kristian R. Hovde Bodø Terrengsykkelklubb 1000
1803 Julian Johan Strand-Mikalsen Harstad Ck 1000
1804 Allan Ellard 1000
1805 Max Lenthall 1000
1806 Richard Hals Gylseth 1000
1807 Hans Erling Ågotnes Bø Idretslag 1000
1808 Henrik Haugum 1000
1809 Erik Morset 1000
1810 Magnus Grønset 1000
1811 Fredrik Holst 1000
1812 Kenneth Poulsen 1000
1813 Mattias Schillen 1000
1814 Johan Lindestaf 1000
1815 Rikard Bjørklund 1000
1816 Kjetil Andre Lekman Norcem 1000
1817 Andrè Knutsen Eidanger Il 1000
1818 Sander K. Hjellvoll 1000
1819 Aslak Frisk Drangedal Il 1000
1820 Tobias Wollan Il Norodd 1000
1821 Petter Harstad 1000
1822 Stein Bjørnland Lillehammer Ck 1000
1823 Jonatan Mattsson 1000
1824 Anders Blom Bft 1000
1825 Mikel Latorre 1000
1826 Stian Fremmersvik 1000
1827 Ole Martin Høiby 1000
1828 Karsten Olsen 1000
1829 Steffen Moy 1000
1830 Are Paulsrud 1000
1831 Martin Kleven Follo Sk 1000
1832 Ståle Skaslien 1000
1833 Waldemar Huss 1000
1834 Joakim Sletten Multiconsult Bil Nord 1000
1835 René Christian Schultz Tromsø Ck / René Christian Schultz 1000
1836 Petter Strømme 1000
1837 Eirik Østenengen 1000
1838 Przemyslaw Glowinkowski Bike Bums 1000
1839 Morten Selje Oksnes 1000
1840 Jordi Bago Santa Cruz Bicycles Cg Brigade 1000
1841 Hein Volden 1000
1842 Gustav Sandström Velosolution 1000
1843 Oliver Stokke 1000
1844 Fredrik Rusk Bodø Terrengsykkelklubb 1000
1845 Kristian Larsen Oslo 1000
1846 Andreas Hoemsnes Sæter Molde Ck / Axess As 1000
1847 Sam Mccloy 1000
1848 Håkon Flaen 1000
1849 Terje Aamodt 1000
1850 Svenn Morten Iversen Namsos 1000
1851 Andreas Sæter Molde Ck 1000
1852 Marius Lund Team Skibotn 1000
1853 Thomas Wennerød Firing Ck Jarlsberg 1000
1854 Morten Jensen Team Cbp 1000
1855 Øystein Torp Christensen 1000
1856 Emil Skotheim Sylte Molde Ck 1000
1857 Lars Dahle Ravnaas Trill&grill 1000
1858 Knut Løkås Bodø Freeride Team 1000
1859 Edin Almaas-Edvardsen 1000
1860 Vebjørn Vindvik Bft 1000
1861 Hakon Døsrønningen 1000
1862 Skarphedinn Halldorsson 1000
1863 Sivert Uhre Solo 1000
1864 Samuel Hunt Bike Beitostソlen 1000
1865 Blair Malcolm 1000
1866 Per Helge Sæter Harstad 1000
1867 Jim-André Andreassen Harstad 1000
1868 Robin Dolgos Vtt Fun Club Nancy 1000
1869 Jesper Skalmerud Sk Rye 1000
1870 Max Moeschinger 1000
1871 Ulrich Ohm Kongsvinger 1000
1872 Torje Husom Torgersen Hafjell Freeride Klubb 1000
1873 Paul Rhodes 1000
1874 Pål Henrik Bogen Bergen MTB klubb 1000
1875 Svein Are Andreassen 1000
1876 Testrytter Sikkerhet Harstad Ck 1000
1877 Sindre Hansen Bergen 1000
1878 Anders Hamborg Kloppa Offroad Klubb/muttabråten Sykkel 1000
1879 Runar Strømshoved Ålesund 1000
1880 Martin Fuglstad 1000
1881 Knut-Geir Aga Team Mdk 1000
1882 Marcin Cypryjan 1000
1883 Stig Nerland Drammen Ck / Nbnl 1000
1884 Trygve August Nyborg Oslo 1000
1885 Martin Norgård Vermundsberget Birk Sport 1000
1886 Torbjørn Fiva Bech Tirsdagsklubben 1000
1887 Thomas Hansen Harstad Ck 1000
1888 Lars Eithun 1000
1889 Sean Ingvaldsen Engebretsen Team Lapierre Norge 1000
1890 Tobias Andreassen Pedersen Ik Hero 1000
1891 Sigurd Mellemsæter Oppdal Sk 1000
1892 Cong Liu Ålesund Og Omegn Ck 1000
1893 Adam Halsall 1000
1894 Runar Gulbæk Oslo 1000
1895 Raymond Sjømark 1000
1896 Niklas Wallner Sågmyra 1000
1897 Knut Festervoll 1000
1898 Vegard Brække Ottestad Il 1000
1899 Simen Aannerud Gulbrandsen 1000
1900 Andreas Oterholt 1000
1901 Stian Haraldsen Kleiva Pedal Pushers 1000
1902 Øystein Falch-Pedersen Herkules If 1000
1903 Kim Rune Gulland 1000
1904 Kristian Hanstad 1000
1905 André Olav Olsen Ankenes Stisykkellaug 1000
1906 Glenn Roger Mørk Nedre Buskerud Nerroverlag 1000
1907 Håvard Gerner Hashtagenduro 1000
1908 Daniel Richardson Hafrsfjord 1000
1909 Øyvind Mæhle Vpg Enduro 1000
1910 Armands Zarins Velosolutions Scandinavia 1000
1911 Michal Goral Sk Rye Sykkel 1000
1912 Gaute Solheim If Frøy 1000
1913 Daniel Bagge Ck Master 1000
1914 Frode Sørøy Tvk 1000
1915 Andre Skutle Bergen Mtb Klubb 1000
1916 Sindre Våge 1000
1917 Ole Morten Tunes Harstad Ck 1000
1918 Espen Sandengen 1000
1919 Henrik Sagen Bergen 1000
1920 Olav Aga Bergen Mtb Klubb 1000
1921 Jørgen Dølvik Husbyn Nordfjord Grovsyklarlaug 1000
1922 Trygve Stansberg Veslum Oslo 1000
1923 Thomas Stene-Johansen Gjettum 1000
1924 Bjørn Jarle Kvande Gol Il - Sykkelgruppe / Trailguide.no 1000
1925 Francisco Macedo 1000
1926 Christopher Cassidy Svennevik Hemsedal 1000
1927 Trond Orheim Kleive Race 1000
1928 Gerhard Sørensen-Fuglem Trondheim 1000
1929 Faruk Dokara 1000
1930 Frank Juklestad 1000
1931 Sander Røsås If Frøy 1000
1932 Gjøran Sommarset Harstad Ck 1000
1933 Christian Eftedal Larvik Heldemperlaug 1000
1934 Christopher Ebbang 1000
1935 Even Nyhus Ntnui 1000
1936 Gonzalo Havgar-Galaz Team Wolfpack 1000
1937 Bjørn Thomas Melhus 1000
1938 Kim Olaussen Sk Rye 1000
1939 Frode Mikkelsen Trollheimen Sf 1000
1940 Andre Aamot 1000
1941 Mikkel Skotte Lauritzen Sk Rye Sykkel 1000
1942 Ludvik Lærum Bentzen Fossum If Sykkel 1000
1943 Colin Seljom 1000
1944 Stian Kristoffer Evensen Harstad Ck 1000
1945 Christoffer Djupvik Hansen Haugfoss 1000
1946 Ludvig Strand Heming 1000
1947 Fredrik Bjerknes Kongsvinger 1000
1948 Frode Nilsen 1000
1949 Petter Fagerhaug Lillehammer Ck / Ntg Lycra 1000
1950 Ståle Brun Aron Skiklubb 1000
1951 Viktor Linnerö Åre 1000
1952 Phillip Mayhew 1000
1953 Lars Krogstad Lien Ik Hero 1000
1954 Michael Lund 1000
1955 Erik Tønnessen Mck 1000
1956 Rune Sten Nilsen Drammen Ck 1000
1957 Aleksander Dysterud Harstad Cyckleklubb 1000
1958 Henrik Grytbakk Gauldal Sk 1000
1959 Stener Bjørnstad 1000
1960 Erik Almerud Tråtjukken Il 1000
1961 Audun Bugge Kreyszi G 1000
1962 Jon Terje Svendsen Aron Skiklubb 1000
1963 Sjur Huseby Tck/bremsespor 1000
1964 Ketil Lindberg Trondheim 1000
1965 Stian Storm Snake Oil 1000
1966 Sebastian Halvorsen Team Lapierre Norge 1000
1967 Emil Kloster Snekkevik Tromsø 1000
1968 Robert Hjellvoll Kragerø Sk 1000
1969 Christophe Pons 1000
1970 Vegard Skorpen Oslo 1000
1971 Magnus Jansson Åre 1000
1972 Vetle Slemdahl Kck (kristiansands Sykkel Klubb) 1000
1973 Geir Jacob Jensen 1000
1974 George Jones Skullerud Sportsklubb 1000
1975 Jack Corby 1000
1976 Simon Fischaa Bergen MTB klubb 1000
1977 Bård Olav Karlstrøm Vestnes Varfjell Il 1000
1978 Åmund Kirkeby Ck Nittedal 1000
1979 Fredrik Andersson Ck Kultur 1000
1980 Snorre Setrom Oppdal Sk 1000
1981 Martin Steen Krokskogen Ck 1000
1982 Marius Heggholmen 1000
1983 Kaspar Kvalø 1000
1984 Pål Kristian Gimmestad Nordfjord Grovsyklarlaug 1000
1985 Martin Strømstad 1000
1986 Anders Mobæk Ulstad 1000
1987 Erik Haug Follo Sk 1000
1988 Kim Norgård Ik Hero / Birk Sport 1000
1989 Jo Randar Holmøy Hadeland Ck 1000
1990 Jørn Inge Woldmo Ck Elverum 1000
1991 Petter Andreas Strøm Sti5 / Kattadiestøgg 1000
1992 Alexander Berg Olsen 1000
1993 Andreas Nome Oslo Sportslager 1000
1994 Kornelius Drange Hole Aas-Jakobsen Bil 1000
1995 Mats Kristian Svendsen 1000
1996 Mathias Nilsen Flytsti 1000
1997 Lars Kristian Günther Skjeberg Ck 1000
1998 Stian Østen Lille Toyen 1000
1999 Espen Torsbakken Østlien Raufoss & Gjøvik Sk 1000
2000 Per Christian Dahl Hemsedal Il Sykkel 1000
2001 Per Henrik Opsal Thorp Ik Hero 1000
2002 Martin Breving 1000
2003 Christian Sundsfjord Lillestrøm 1000
2004 Emil Hagen-Kristiansen 1000
2005 Jon Tøn 1000
2006 Håkon Klerud Johannessen Tvk / Sykkelhuset Molde 1000
2007 Emil Hustoft Bodø Freeride Team 1000
2008 Martin Glamsland Stoveland Kristiansands Ck 1000
2009 Oscar Øverlier Hadeland Ck 1000
2010 Fredrik Flatland Oslo 1000
2011 Mathias Johansen Team Lapierre Norge 1000
2012 Lars-Petter Riedl Tirsdagsklubben 1000
2013 Edgars Abols Sandnes Sykleklubb 1000
2014 Ronny Svensberget Elverum 1000
2015 Bartek Wichrowski Kristiansund N 1000
2016 Pål Thomas Kvil Kolbotn Sk 1000
2017 Frank Johansen Team Letth 1000
2018 Kim Andersen Kolbotn Sk 1000
2019 Thomas Henriksen 1000
2020 Martin Stene Nc Syglekogle 1000
2021 Jørgen Ertnes Sagene Sykkel 1000
2022 Morten Bertelsen Sk Rye Sykkel 1000
2023 Martin Innerdal Dalen Oppdal Sk 1000
2024 Runar Sagerud Kolbotn Sk 1000
2025 Fredrik Minde Bergen MTB klubb 1000
2026 Petter Salen Sk Rye Sykkel 1000
2027 Ola Engene Foreningen Frikransen / Ormåsen Stisykkellag 1000
2028 Jakob Høvik Gauldal Sk 1000
2029 Tarjei Hofset Team Sport Support 1000
2030 Frank Jonny Brenno Andebarkji Tsk 1000
2031 Christian Aronsen Bergen MTB klubb 1000
2032 Holm Grimsrud Sk Rye Sykkel 1000
2033 Robert Torp Gresvik If 1000
2034 Ola Alsterholm Trysil Sk / Team Tds 1000
2035 Øyvind Horgen Tønsberg Cykkelklubb 1000
2036 Adam Hahne Kolbotn 1000
2037 Erik Nilsen 1000
2038 Christopher Svennevik Nordea Bil 1000
2039 Kenneth Pedersen Lillestrøm 1000
2040 Even Børhaug 1000
2041 Anders Søyland Bergen Mtb Klubb 1000
2042 Petter D. Nygaard 1000
2043 Anders Brun Hennum Ntg Lillehammer 1000
2044 Sander Sølvberg Team Santacruz Norge 1000
2045 Rune Gundersen Oppdal Sk 1000
2046 Sivert Groven If Frøy 1000
2047 Kyrre Matheo Johannessen Gifs 1000
2048 Nikolai Sele Sandane 1000
2049 Odd Magnus Guldal Sk Rye Sykkel 1000
2050 Alexander Hauger Team Hakadal Enduro 1000
2051 Sindre Lidsheim Ck Nittedal 1000
2052 Øyvind Hem Flytsti 1000
2053 Geir Vidar Bjørndalen Romeriksåsen Sk 1000
2054 Olav Sengebusch Aron Sportsklubb 1000
2055 Erik Olsson Trysil Sk / Trysil Stisykkel Laug 1000
2056 Lukasz Szewczyk Tasta & Omegn Sykkelklubb / Baker Hughes 1000
2057 Marcus Nilsen Flytsti 1000
2058 Tony Gjessvåg Bergen Mtb Klubb / Bergen Mtb 1000
2059 Joakim Ericsson Kkm Cykel 1000
2060 Oscar Holst 1000
2061 Vegard Arnesen Oslo 1000
2062 Thomas Ramstad Nøtterøy 1000
2063 Mats Nyegaard Hhl 1000
2064 Tor Arne Holen Torp 1000
2065 Magnus Innerdal Ranheim 1000
2066 Aleksander Østerhus Kristiansands Ck 1000
2067 Simen Thorvaldsen Ik Hero 1000
2068 Tom Custers Nedrebø 1000
2069 Adam O'reilly Lillehammer Ck 1000
2070 Audun Foyn Sk Rye Sykkel 1000
2071 Kristoffer Berdal Ik Hero 1000
2072 Stian Lie Hansen Andebarkji Tsk 1000
2073 Nicklas Fastegård Oppdal Sk 1000
2074 Kenneth Bjørseth Molde Ck 1000
2075 Thomas Borthen Romeriksåsen Sk 1000
2076 Kristoffer Engen Hemsedal Il 1000
2077 Morten Ligård Kongsberg If Sykkel 1000
2078 Sindre Rasmussen Gresvik If 1000
2079 Preben Alexander Nøkleby Hashtagenduro / Bmk 1000
2080 Joar Sørvik Solem Drammen 1000
2081 Trond Brudeseth Molde Ck / Axess 1000
2082 Even Hægland Ck Henie 1000
2083 Martin Johannessen Bergen Mtb Klubb 1000
2084 Petter Nygaard Oslo 1000
2085 Ernst Andersen Raufoss 1000
2086 Arne Ask Kløfta 1000
2087 Sven Leininger Bergen Mtb Klubb 1000
2088 Bjørn Tscherning Hjulstad Sagene If Sykkel 1000
2089 Stian Bergeland Sk Rye Sykkel 1000
2090 Mads Pedersen Kristiansands Ck 1000
2091 Bård Smestad Trondheim Randoneeklubb 1000
2092 Alf Petter Syvertsen Oslo 1000
2093 Ole Henrik Eriksen Oslo 1000
2094 Hans Christian Kåsen Ik Hero 1000
2095 Joachim Ski Torp Aron Sportsklubb 1000
2096 Stian Gjelsvik Kongsberg 1000
2097 John Magee Statoil 1000
2098 Audun Resser Devinci Poc 1000
2099 Thomas Gajda Asbjørnhus Six Inch 1000
2100 Mads Øfsthus Bergen Mtb Klubb 1000
2101 Knut Espen Bryhn Drøbak-Frogn Il Sykkel 1000
2102 Ted Johansen If Frøy 1000
2103 Pål Neverdal Trail Cartel Avdeling Oldboys 1000
2104 Øyvind Sætra Sogndal Ck 1000
2105 Fredrik Tøien Ik Hero 1000
2106 Andreas Strømsvåg Francke If Frøy 1000
2107 Marius Diseth Ck Nittedal 1000
2108 Bendik Stubstad Henriksen Oslo 1000
2109 Colin Furmston Ottestad 1000
2110 Stian Wold Drammen 1000
2111 Trygve Loyd Sannesmoen Notodden 1000
2112 Even Braaten Ik Hero / Team Nullstress 1000
2113 Steinar Willassen Hemsedal Il Sykkel 1000
2114 Eivind Bjerke Ik Hero 1000
2115 Andreas Klette Bodø Freeride Team 1000
2116 Audun Wichmann Nesodden Sk 1000
2117 Dag Erik Kristoffersen Hadeland Ck 1000
2118 Eirik Jelstad Kjølstadkara 1000
2119 Jan Helge Aalbu Sogn Ck 1000
2120 Jostein Børresen Drammen Ck / Nedrebuskerudnerroverlag 1000
2121 Geir Nummedal Voss Mtb Klubb 1000
2122 Rune Tangen Romeriksåsen Sk 1000
2123 Jørgen Heir Aron Skiklubb 1000
2124 Andreas Øhrn Oppdal Sk 1000
2125 Thomas Svendsen Oslo 1000
2126 Bård Sturla Stokke Aron Sk 1000
2127 Simen Scharning Sk Rye Sykkel 1000
2128 Simon Johansson Ik Hero 1000
2129 Zakarias Blom Johansen Cube Action Team 1000
2130 Thomas Klingenberg Sk Rye 1000
2131 Truls Kristian Syvertsen Aron Skiklubb 1000
2132 Joar Nilsen Narvik Ck 1000
2133 Konrad Jakub Ogorek 1000
2134 Magnar Hauge 1000
2135 Trygve Jensen 1000
2136 Håvard Gardli 1000
2137 Fattig Industriarbeider Hhl 1000
2138 Vegard Vartdal 1000
2139 Tommy Lauritzen 1000
2140 Knut Myre Team Letth 1000
2141 Daniel Waage Kyte Riviera Rumble 1000
2142 Shawn Marcussen If Frøy 1000
2143 Iver Pettersen Sk Rye Sykkel 1000
2144 Tor Sæthre Bergen MTB klubb 1000
2145 Fridtjof Digre 1000
2146 Frithjof Nilsen Bærum Ock 1000
2147 Simon Rylandsholm Bærum Ock 1000
2148 Marius Eskelund Drøbak-Frogn Il Sykkel 1000
2149 Per Nyberg Drøbak-Frogn Il Sykkel 1000
2150 Alex Sandengen Kongen’s Berg Sti Og Landeveisrøvere 1000
2151 Martin Thorvaldsen Venedik 1000
2152 Torbjørn Kalleklev 1000
2153 Georg Monsen Friluftsmafian Ck 1000
2154 Arnoldas Karpavicius 1000
2155 Tommy Madland Kragget 1000
2156 Morten Lauritzen 1000
2157 Pål Bakken 1000
2158 Erling Grøstad 1000
2159 Espen Evensen 1000
2160 Steffan Hartz Repshus Ck Elverum 1000
2161 Erlend Eggen 1000
2162 Carl Henrik Tvete 1000
2163 Eirik Berg 1000
2164 Birk Jørgensen Harstad Ck 1000
2165 Gunnar 1000
2166 Torstein Heen 1000
2167 Stijn Dubbelman 1000
2168 Zilvinas Ratkus 1000
2169 Håvard Hunstad 1000
2170 Stian Bakken 1000
2171 Øyvind Aas 1000
2172 Helge 1000
2173 Ask Jørgensen Harstad Ck 1000
2174 Jens Andre 1000
2175 Sondre Dan Lindkjølen 1000
2176 Henning Dybendal 1000
2177 Åsmund Storm Nesset 1000
2178 Erik Sæter 1000
2179 Roar Skalstad 1000
2180 Erlend Ulvik Paulsen 1000
2181 Erlend 1000
2182 Anders Lassen Kamvaag 1000
2183 Sigmund Ringdal 1000
2184 Kjetil Halset 1000
2185 Mats Engelund 1000
2186 Johannes Salthaug 1000
2187 Hallvard Aas 1000
2188 Morten Jørgensen 1000
2189 Jostein Næss Grådahl 1000
2190 Morten Flugeim 1000
2191 Andreas Nysæther Schie 1000
2192 Hans Inge Berg 1000
2193 Vegard Borgersen 1000
2194 Trygve Lefstad Garberg 1000
2195 Geir Falkevik 1000
2196 Nils Hillestad 1000
2197 Paal Flugeim 1000
2198 Markus Akerud 1000
2199 Thor Erik Lien 1000
2200 Morten Johnsen 1000
2201 Lars Thomassen 1000
2202 Børge Eriksen Team Vi Talas 1000
2203 Lasse Kjenner 1000
2204 Pettern Pettern På Kiwi 1000
2205 Geir Storberget 1000
2206 Greg Saw 1000
2207 Ole Kristian Silseth 1000
2208 Torgeir Bye 1000
2209 Kjetil Vaseng 1000
2210 Trond Svartvatn 1000
2211 Åge Vassdal 1000
2212 Tormod Rødshagen Sparebank 1. Oslo Akershus 1000
2213 Grim Ketil Nordhus Langhus 1000
2214 Kenneth Evensen Lørenskog 1000
2215 Peder Syre Haslum 1000
2216 Nikolai Nygaard Team Sigg 1000
2217 Øyvind Ødegaard Osdal Askøy Stk Sykkel 1000
2218 Bjørn Filip Johannessen Norsk Energi 1000
2219 Knut Gravdal Follo Sk / Blodsmaksk 1000
2220 Gjermund Dahl Cowi Bil 1000
2221 Miles Mason Team Shredalot 1000
2222 Magnus Espeland 1000
2223 Rolv Marius Faleide Il Norodd / Nordmøre Energiverk As 1000
2224 Pal Erik Engedahl 1000
2225 Håkon Laugerud Gilje Drammen Ck 1000
2226 Cornelius Poppe Oslo 1000
2227 David Marcos Oslo 1000
2228 Finn Nordgarden 1000
2229 Snorre Sverreson 1000
2230 Jorgen Tollefsrud 1000
2231 Nikolai Sebastian Engebretsen 1000
2232 Elliot Sjølie Rye 1000
2233 Magnus Eckeskog 1000
2234 Erlend Hegrum Aksjer Horten Og Omegn's Cykleklubb 1000
2235 Ole Kristian Bing Johnsen Helgeland Kvæssers Ab 1000
2236 Wilmer August Westberg Santa Shredders 1000
2237 Petter Svarstad Andresen Ola Hættenbætten 1000
2238 Emil Lilleby Mathisen Gåresågåre 1000
2239 Marius W. Berget Herkules 1000
2240 Erlend Gjelsvik 1000
2241 Andreas Røbech Il Norodd 1000
2242 Arnstein Svanholm Stifstaden Sk 1000
2243 Jonatan A. Nøstdahl Bodø Freeride Team 1000
2244 Magnus Jørgensen 1000
2245 Ole Henrik Østreng Nes 1000
2246 Lars Erik Mo 1000
2247 Mathias Skjedsvold Johansen 1000
2248 Aleksander Haukøya 1000
2249 Simen Bergmann-Paulsen 1000
2250 Håvard Homberset 1000
2251 Sindre Lillehaug Harstad 1000
2252 Stian Nesslund Pedersen Harstad 1000
2253 Janis Martinsons Velosolutions We Build Parks 1000
2254 Einar Andreas S. Bjørn-Lian Follo Sk 1000
2255 Aron Solheim 1000
2256 Ole Westersund 1000
2257 Magnus Hermann 1000
2258 Hendrik Kurrikoff Velosolutions 1000
2259 Sigurd Klefstad Harstad Ck 1000
2260 Jo-Inge Mandt Skytta Sti & Friski 1000
2261 Pål Erik Engedal 1000
2262 Truls Nystad 1000
2263 Martin Rødahl 1000
2264 Per Solberg 1000
2265 Thomas Haug 1000
2266 Even Western 1000
2267 Dirk Scholtholt 1000
2268 Jørgen Velure 1000
2269 Magne Hølland 1000
2270 Jonas Urianstad Bertelsen 1000
2271 Karl Marius Norschau Arendal Single Track 1000
2272 Lars Markus Sannebro Sogn Ck 1000
2273 Christian Arne Skollevoll Ik Hero 1000
2274 Daniel Kleppan Flytsti 1000
2275 Bjarte Nordås Bergen Mtb Klubb 1000
2276 Birger Patrick Sarpsborg Sykleklubb 1000
2277 Kjetil Søvik Rauma Sk 1000
2278 Martin Ellingsen 1000
2279 Lars Brataas Kristiansands Ck / Oslo Sportslager 1000
2280 Anders Kvalheim Sk Rye 1000
2281 Erik Noss Poissant Sogndal 1000
2282 Andreas Torgersen 1000
2283 Tobias Utne 1000
2284 Thomas Malme Team Vi Talas 1000
2285 Peder Numme 1000
2286 Eirik Finseth Vpg.no 1000
2287 Arne Litlere 1000
2288 Tore Nesset Ck Toten-Tråkk 1000
2289 Andreas Bache-Wiig Hesthest 1000
2290 Andreas Reutz Norefjell Ck 1000
2291 Jon Terje Leinaas Holmenkollen Cykleklubb 1000
2292 Rune Martinsen NBNL 1000
2293 Lars Tore Lesteberg I.l Noringen 1000
2294 Tarjei Lønning 1000
2295 Ådne Kvammen 1000
2296 Helge Tjelmeland 1000
2297 Espen Lunde 1000
2298 Roger Vigdal 1000
2299 Silvan Marfurt Grassi Bikes Aarau 1000
2300 Sten Normanseth Gresvik Stisykleklubb 1000
2301 Chris Lazenby Enger 1000
2302 Jesper Lundin Oslo 1000
2303 Øyvind Karlsen Sti5 1000
2304 Martin Stokke 1000
2305 Udvar Mihai 1000
2306 Sigurd Bjørkås Yeti Sykkeldelisk 1000
2307 Tom Khoa Van Le Oslo 1000
2308 Lubos Hladky Soblahov 1000
2309 Steinar Dahl Oslo 1000
2310 Morten Hauge Oslo 1000
2311 Daniel Haugstvedt Oslo 1000
2312 Arne Radmann Sti5 1000
2313 Matias Kallevik 1000
2314 Vegar Harstad Råholt 1000
2315 Jeoffrey Thievemon 1000
2316 Steinar Halos 1000
2317 Torbjorn Fjeld 1000
2318 Ole Petter Moksnes 1000
2319 Jonas Beyer Strømquist 1000
2320 Andreas Vollheim Bogafjell Sykleklubb 1000
2321 Kjetil Haugersveen Eidanger Il / Luftetur 1000
2322 Bjørn Wilhelmsen Årvoll Øl- Og Sykkelklubb 1000
2323 Steffen Fjelldal Vpg 1000
2324 Marius Endresen Ålesund 1000
2325 Johan-Jørgen Lindgaard-Strømberg Bærum Ock / Team Oslo Sportslager 1000
2326 Eirik Volent Trondheim 1000
2327 Grunde Pellerud Sk Rye Sykkel 1000
2328 Magne Holand 1000
2329 Thormod Liljedahl Ulvund 1000
2330 Michael Elstob Enger 1000
2331 Hakon Skålnes 1000
2332 Petter Hobbelstad 1000
2333 Johan Larsson 1000
2334 William Wilde Bakpågutta 1000
2335 Jon Olav Bjervamoen Skagerrak Sportsklubb 1000
2336 Ib Trægde Tømmerholt If 1000
2337 Tobias Svenning Bamble If 1000
2338 Morten Eide 1000
2339 Johannes Raukola Pole Bicycles 1000
2340 Frank Myrbostad 1000
2341 Mads Hartz 1000
2342 Per-Anders Myrull Trailhead Nesbyen 1000
2343 Bjørn Ingar Skinnes 1000
2344 Marius Gjellum 1000
2345 Scott Hall 1000
2346 Henning Bergmann-Paulsen 1000
2347 Øyvind Waitz 1000
2348 Reidar Melå Sæterhaug Chickenrun 1000
2349 Arnulf O. Prestbakmo Harstad Ck / Hck 1000
2350 Frederic Sandengen Kongen's Berg Sti Og Landeveis Røvere 1000
2351 Arnstein Dahle Svanholm Stiftstaden Sykkelklubb 1000
2352 Eskil Norevkveim 1000
2353 Lukas König 1000
2354 Andreas Norwich 1000
2355 Joachim Rønnes 1000
2356 Martin Høydahl Bergen 1000
2357 Pål Tørud 1000
2358 Sigbjørn Helland Ålesund 1000
2359 Svein Øvsthus 1000
2360 Petter Strøm Sogn Ck / Sti5 1000
2361 Kenneth Sundal Skien 1000
2362 John Torvald Indrebø 1000
2363 Halvor Larsen 1000
2364 Sindre Rustan Sportsklubben Rye 1000
2365 Jan Erik Heltne Team Whisbar 1000
2366 Stian Langeland 1000
2367 Martin Hanger Kongsberg Maritime 1000
2368 Eddie Setekleiv Sk Rye Sykkel 1000
2369 Kristian Sørlie Teamsørlie 1000
2370 Marius Bakken Studenterhytta 1000
2371 Andreas Berglihn Team Syglekogle 1000
2372 Petter Solberg Svenne Aron Skiklubb 1000
2373 Magnus Fuglerud 1000
2374 Björn Olsson Åkersberga 1000
2375 Lars Stensløkken Lillehammer Ck 1000
2376 Anders Groa Herkules If 1000
2377 Jonas Lillevold Bremsespor 1000
2378 Daniel Bengtsson Duved 1000
2379 Ola Aarsland Sogn Ck 1000
2380 Terje B. Olsen Bremsespor 1000
2381 Ingebrigt Mogaard Tromsø Enduro 1000
2382 Fredrik Sætren 1000
2383 Runar Dankel 1000
2384 Elias Kaarstad 1000
2385 Stig Brudeseth 1000
2386 Håvard Bjerkeli 1000
2387 Otto Eikeset 1000
2388 Morten Sæther 1000
2389 Svenn Sørstrand Nesttun 1000
2390 Elisabeth Engström Göteborgs Stigcyklister 1000
2391 Guy Peter Gibbs Www.ride.io 1000
2392 Adrian Giménez Sáez Felt Spanish Team 1000
2393 Gude Nicolai Tokerud Oslo 1000
2394 Rasmus Huss Yeti Sykkeldelisk 1000
2395 Oyvind Østvedt 1000
2396 Alex Rufibach Tromsø 1000
2397 Chris Brynjulsen Trømsø 1000
2398 Ola Marius Sagli Oslo 1000
2399 Sondre Kristiansen Sk Rye Sykkel 1000
2400 Morten Torp Drammen 1000
2401 Pat Gould Eidsvoll Sk 1000
2402 Sondre Nygård Sellebakk 1000
2403 Espen Hermans 1000
2404 Preben Halseth 1000
2405 Vegard Vereide 1000
2406 Jean Christopher Barbier 1000
2407 Daniel Holt Oslo 1000
2408 Christoffer Schack Fmc Technologies 1000
2409 Bertil Endresen Kristiansund 1000
2410 Frank Have Olesen Lerheim Gravity 1000
2411 Martin Eriksson Cykloteket Racing Team 1000
2412 Sigve Swensen Gjettum 1000
2413 Arne Runde Sunnfjord Trimklubb 1000
2414 Jostein Thorvaldsen Oslo 1000
2415 Vebjørn Solemsli Bærums Verk 1000
2416 Sondre Brøste Follo Sk 1000
2417 Morten Trædal Kristiansands Ck 1000
2418 Torbjørn Engedal Flekkerøy 1000
2419 Sondre Frost Urstad Oslo 1000
2420 Fredrik Oma 1000
2421 Simen Bjerke Bekken Oppdal Sk 1000
2422 Samuel Jacobsson 1000
2423 Magnus Faanes 1000
2424 Sandro Ender 1000
2425 Martin Borlaug 1000
2426 Sverker Gustafsson Göteborg 1000
2427 Lars Enfjord Hägersten 1000
2428 Ronnie Hansen 1000
2429 Adrian Czajkowski 1000
2430 Marcin żelazo 1000
2431 Gard Johannes Gauteplass 1000
2432 Gaute Brenna Mortensen 1000
2433 Terje Dypfest 1000
2434 Erik Hjemgaard Nilsen 1000
2435 Stian Sørensen 1000
2436 Hallstein Engelsen Finne 1000
2437 Søyland Nor 1000
2438 Campbell Stannard 1000
2439 Eirik Monsen 1000
2440 Pål Sletsjøe Bodø Terrengsykkelklubb 1000
2441 Fredrik Haslestad Hansen Aron Sk 1000
2442 Erik Opheim Vikane 1000
2443 Preben Ukvitne 1000
2444 Anders Ulimoen 1000
2445 Erik Hjertaas Sylling If 1000
2446 Magnus Sjöström 1000
2447 Philip Fagerberg Ik Hakarpspojkarna 1000
2448 Stian Halvorsen 1000
2449 Olivet Vedahl Mysen 1000
2450 Ola Skeie Gamkinn Gran 1000
2451 Victor Martinez 1000
2452 Håkon Torseth 1000
2453 Morten Firing Ck Jarlsberg 1000
2454 James Leahy 1000
2455 Cato Lassen Tønsberg Ck 1000
2456 Noah Møller Nyegaard Hhl’s Sønner 1000
2457 Philipp Garbers 1000
2458 Marius Bergdal Hopen Team Sykleriet 1000
2459 Magnus Hartz Bft 1000
2460 Nils Norling 1000
2461 Viktor Engelhardt 1000
2462 Jørgen Anmarkrud 1000
2463 Even Martinsen 1000
2464 Sigurd Rolland Pettersen 1000
2465 Olav Seljeseth 1000
2466 Kjetil Håkelien 1000
2467 Andre Fjærestrand Bratli 1000
2468 Tommy Sørensen Harstad Ck 1000
2469 Peder Sagmo Tromsø 1000
2470 Mees Van Weerdhuizen If Frøy 1000
2471 Even Sandberg Ck Nittedal 1000
2472 Espen Maage Sk Odda 1000
2473 Jonas Jøssund Oslo 1000
2474 Erlend Berget Østrem Hafrsfjord Sk 1000
2475 Stig Solheim Harstad Ck 1000
2476 Even Bjørheim Skarphedin Il 1000
2477 Matthew Wheeldon 1000
2478 Carl Van Den Boom 1000
2479 Edvard Boge 1000
2480 Svein Solem Trollheimen Sk 1000
2481 Erik Birkeland Stiftsstaden 1000
2482 Andreas Mikkelsen Tromsø Ck / Andreas Mikkelsen 1000
2483 Dimitri Georgiu 1000
2484 Håkon Bakken NBNL 1000
2485 Andreas Grytnes Sk Rye Sykkel 1000
2486 Edgars Cirulis 1000
2487 Nils Mo Storaas Bergen 1000
2488 Jonas Franzén Göteborg 1000
2489 Tor Einar Løberg Eidanger 1000
2490 Steinar Holøs Oslo 1000
2491 Mathias Nuland Sokndal Sti Og Sykkel 1000
2492 Mårten Blixt 1000
2493 Mikkel Tysland 1000
2494 Hans Petter Gjevik 1000
2495 Ole-Erich Haas 1000
2496 Svein Arne Lindø 1000
2497 Geir Bjerke Oslo 1000
2498 Jesper Lemming 1000
2499 Vebjørn Sjåstad Opil 1000
2500 Snorre Boasson Sk Rye Sykkel 1000
2501 Liem Vo Lørenskog Ck 1000
2502 Fredrik Stormo 1000
2503 Hallvard Barlaup 1000
2504 Nils Ivar Nilsen Noras Ryttere 1000
2505 Martin Von Heimburg Kongsberg Maritime 1000
2506 Frank C. Aase Oslo 1000
2507 Asmund Jordet 1000
2508 Bjorn Ellingsen 1000
2509 Magnus Edvardsen 1000
2510 Kim Stale Haugero 1000
2511 Sevat Molven Hokksund 1000
2512 Marius Rønningen Brødrene Dahl As 1000
2513 Even Ingjær Oslo 1000
2514 Jon Lindgren Göteborgs Stigcyklister 1000
2515 Test Test Gjøvik 1000
2516 Mathias Juklestad 1000
2517 Inge Aarnæs 1000
2518 Henrik Vågen Aas Jakobsen Trondheim 1000
2519 Thomas Liane Stokka 1000
2520 Georg Breda 1000
2521 Carl Davidson Enger 1000
2522 Oskar Hassellöf 1000
2523 Glenn Arthur Kanebog Circle K. Evenes 1000
2524 Ronny Iversen Harstad Ck 1000
2525 Ørjan Bohinen Harstad Ck 1000
2526 Christian Granbakken Team Santa Cruz 1000
2527 Eirik Stærkeby Jelstad Vikersund 1000
2528 Viggo Steen Oslo 1000
2529 Kristian Bye Ck Nittedal 1000
2530 Wictor Dahlström Hägersten 1000
2531 Gard Haakenstad Lillehammer Ck 1000
2532 Truls Røed Oslo 1000
2533 Daniel Philip Aaby Holt 1000
2534 Christoffer Groseth 1000
2535 Peder Heyerdahl Utne 1000
2536 Vetle Cappelen 1000
2537 Martin Uthus 1000
2538 Åsmund Grinilia 1000
2539 Henrik Johnsrud 1000
2540 Mateusz Styk 1000
2541 Henrik Lilja 1000
2542 Hans Hellsmark 1000
2543 Remi Skauge 1000
2544 Jon Årvar Rø 1000
2545 Tony Stabu 1000
2546 Martin Venås Tromsø 1000
2547 Lars Strømme 1000
2548 Sverre Storli Bjørnland Lillehammer Ck 1000
2549 Daniel Swanbeck Ok Hammaren Team Pp Cykel 1000
2550 Christopher Leachman Oslo 1000
2551 David Brekken Team Sykleriet 1000
2552 Karl Henrik Nordbakken Romeriksåsen Sk 1000
2553 Simen Harila Bye 1000
2554 Øystein Nesse 1000
2555 Even Jahnsen 1000
2556 Kristian Fauskanger 1000
2557 Peter Seidl 1000
2558 Tor-øyvind Sandnes Bodø Terrengsykkelklubb 1000
2559 Christopher Wilsgaard Oslo 1000
2560 Sondre Folkedal 1000
2561 Thomas Paulsen Birk Sport 1000
2562 Henrik Myhrvold Sk Rye Sykkel 1000
2563 Kristian Hægeland 1000
2564 Terje Løvstad Romeriksåsen Sk / Outdoorsport-Qloom 1000
2565 Atle Kleiven Kristiansand S 1000
2566 Kristoffer Haugland Oslo 1000