2019-09-15 5 etapper
Uoffisielt NM i enduro for 2019, alltid med freshe stier og lange etapper.
Ryttere i klasser med færre etapper enn maksimalt antall, er filtrert ut av total-listen da de automatisk får kortest totaltid. Bruk vanlig resultatvisning for å se resultater for disse klassene.

Alle klasser

Plass Navn Klasse Etappe 1 Etappe 2 Etappe 3 Etappe 4 Etappe 5 Totaltid Etter vinner
1 Espen Bergli-Johnsen Menn senior 02:36.0 08:04.0 02:54.0 05:59.0 06:11.0 25:44.0
2 Magnus Slinger Sørli U21 Menn 17-20 år 02:48.0 08:22.0 02:57.0 06:12.0 06:16.0 26:35.0 00:51.0
3 Anders Skarstein Menn senior 02:48.0 08:40.0 02:51.0 06:26.0 06:24.0 27:09.0 01:25.0
4 Gard Brovold U21 Menn 17-20 år 02:56.0 08:37.0 03:05.0 06:42.0 06:24.0 27:44.0 02:00.0
5 Jostein Hole Menn senior 02:50.0 08:44.0 03:13.0 06:39.0 06:28.0 27:54.0 02:10.0
6 Emil Aamli Carlson Menn senior 02:49.0 09:01.0 03:00.0 06:36.0 06:29.0 27:55.0 02:11.0
7 Andreas Øhrn U21 Menn 17-20 år 02:51.0 08:39.0 03:13.0 06:38.0 06:35.0 27:56.0 02:12.0
8 Pontus Olofsson Menn senior 02:43.0 08:31.0 03:14.0 07:03.0 06:29.0 28:00.0 02:16.0
9 Ola Jåvold Landmark U21 Menn 17-20 år 02:49.0 08:38.0 03:22.0 06:49.0 06:26.0 28:04.0 02:20.0
10 Preben Alexander Nøkleby Menn senior 02:56.0 08:35.0 03:11.0 06:47.0 06:51.0 28:20.0 02:36.0
11 Johannes Lund Menn senior 02:54.0 09:07.0 03:10.0 06:48.0 06:44.0 28:43.0 02:59.0
12 Kristian Holiman U21 Menn 17-20 år 03:05.0 08:48.0 03:21.0 06:56.0 06:49.0 28:59.0 03:15.0
13 Andre Aamodt Menn senior 02:54.0 09:24.0 03:22.0 06:52.0 06:50.0 29:22.0 03:38.0
14 Thomas Klingenberg Menn senior 03:08.0 09:32.0 03:19.0 06:48.0 06:41.0 29:28.0 03:44.0
15 Daniel Swanbeck Menn senior 03:06.0 08:35.0 03:39.0 07:22.0 06:55.0 29:37.0 03:53.0
16 Magnus Grönberg Menn senior 03:05.0 09:13.0 03:18.0 07:14.0 07:06.0 29:56.0 04:12.0
17 Oskar Omdal U21 Menn 17-20 år 03:02.0 09:13.0 03:22.0 07:11.0 07:15.0 30:03.0 04:19.0
18 Arne Varhaug Menn senior 03:03.0 09:19.0 03:25.0 07:22.0 07:06.0 30:15.0 04:31.0
19 Sondre Lindkjølen Menn senior 03:13.0 09:31.0 03:28.0 07:09.0 07:04.0 30:25.0 04:41.0
20 Leo Solland U21 Menn 17-20 år 03:09.0 09:16.0 03:41.0 07:19.0 07:06.0 30:31.0 04:47.0
21 Niklas Bergström Menn senior 03:06.0 09:27.0 03:39.0 07:26.0 07:00.0 30:38.0 04:54.0
22 William Gibson Menn senior 03:16.0 09:30.0 03:26.0 07:23.0 07:06.0 30:41.0 04:57.0
23 Tom Custers Nedrebø Menn senior 03:08.0 09:36.0 03:19.0 07:06.0 07:35.0 30:44.0 05:00.0
24 Peder Kirkebøen U21 Menn 17-20 år 03:14.0 09:42.0 03:33.0 07:21.0 07:31.0 31:21.0 05:37.0
25 Tobias Hoel Sandengen U21 Menn 17-20 år 03:18.0 09:47.0 03:37.0 07:27.0 07:15.0 31:24.0 05:40.0
26 Jonas Olsson U21 Menn 17-20 år 03:26.0 09:57.0 03:27.0 07:33.0 07:12.0 31:35.0 05:51.0
27 Pål Grotnes Menn master 03:13.0 09:40.0 03:39.0 07:22.0 07:45.0 31:39.0 05:55.0
28 Kjetil Øygard Menn senior 03:19.0 10:12.0 03:25.0 07:34.0 07:13.0 31:43.0 05:59.0
29 Fredrik Lysakerrud Menn master 03:16.0 09:52.0 03:37.0 07:28.0 07:31.0 31:44.0 06:00.0
30 Ole-Herman Bergby U21 Menn 17-20 år 03:00.0 08:30.0 02:49.0 06:27.0 10:58.0 31:44.0 06:00.0
31 Hilde Sangesland Strædet Kvinner senior 03:22.0 09:55.0 03:29.0 07:32.0 07:31.0 31:49.0 06:05.0
32 Øyvind Sætra Menn senior 03:06.0 10:33.0 03:39.0 07:31.0 07:19.0 32:08.0 06:24.0
33 Kristoffer Rakneberg Menn senior 03:15.0 09:59.0 03:43.0 07:38.0 07:33.0 32:08.0 06:24.0
34 Andreas Aalby Menn senior 03:24.0 09:43.0 04:04.0 07:59.0 07:06.0 32:16.0 06:32.0
35 Martin Klette Menn senior 03:05.0 09:43.0 03:48.0 08:22.0 07:20.0 32:18.0 06:34.0
36 Simen Kalnæs Danielsen Menn master 03:25.0 09:49.0 03:38.0 08:10.0 07:24.0 32:26.0 06:42.0
37 Herman Ingebretsen Menn senior 03:10.0 10:14.0 03:46.0 07:41.0 07:44.0 32:35.0 06:51.0
38 Ola Bjølgerud Menn senior 03:30.0 10:26.0 03:46.0 07:29.0 07:27.0 32:38.0 06:54.0
39 Ola Ranes Menn senior 03:21.0 10:23.0 03:41.0 07:49.0 07:25.0 32:39.0 06:55.0
40 Anders Rekdal Menn senior 03:11.0 10:09.0 03:37.0 08:25.0 07:24.0 32:46.0 07:02.0
41 Lukas Szollos Menn senior 03:24.0 10:06.0 03:59.0 07:51.0 07:46.0 33:06.0 07:22.0
42 Petter Anthonsen Menn senior 03:24.0 10:27.0 03:49.0 07:57.0 07:30.0 33:07.0 07:23.0
43 Dag Lofthus Menn senior 03:33.0 09:55.0 03:56.0 07:57.0 07:53.0 33:14.0 07:30.0
44 Leiv Tvenning Menn master 03:15.0 10:19.0 03:51.0 07:57.0 07:53.0 33:15.0 07:31.0
45 Vera Leivsdottir Kvinner senior 03:25.0 10:19.0 03:51.0 07:57.0 07:44.0 33:16.0 07:32.0
46 Arild Gravdal Menn master 03:34.0 10:26.0 03:49.0 08:04.0 07:54.0 33:47.0 08:03.0
47 Karsten Hjelseth Menn master 03:29.0 10:36.0 03:48.0 08:14.0 07:51.0 33:58.0 08:14.0
48 Sindre Balstad Menn senior 03:36.0 10:44.0 03:54.0 07:57.0 08:12.0 34:23.0 08:39.0
49 Håvard Rishoff Menn master 03:35.0 10:59.0 03:49.0 08:02.0 07:59.0 34:24.0 08:40.0
50 Jonathan Paddon Menn senior 03:35.0 10:17.0 03:58.0 08:52.0 07:50.0 34:32.0 08:48.0
51 Stein Inge Dahle Menn master 03:22.0 10:46.0 03:55.0 08:28.0 08:03.0 34:34.0 08:50.0
52 Ivar Haug Menn senior 03:27.0 11:07.0 04:05.0 08:13.0 08:06.0 34:58.0 09:14.0
53 Anders Veland Menn senior 03:51.0 10:43.0 03:58.0 08:35.0 07:56.0 35:03.0 09:19.0
54 Mikael Vold Menn senior 03:40.0 10:54.0 03:52.0 08:37.0 08:03.0 35:06.0 09:22.0
55 Espen Strandbråten Menn senior 03:21.0 10:29.0 03:48.0 08:42.0 08:49.0 35:09.0 09:25.0
56 Raphael Wagner Menn senior 03:44.0 10:51.0 04:07.0 08:38.0 08:10.0 35:30.0 09:46.0
57 Rune Hennie Menn master 03:49.0 11:16.0 03:57.0 08:46.0 08:03.0 35:51.0 10:07.0
58 Peter Seidel Menn senior 03:36.0 11:15.0 04:04.0 09:07.0 07:53.0 35:55.0 10:11.0
59 Andreas Norwich Menn senior 03:46.0 11:23.0 04:01.0 08:59.0 08:25.0 36:34.0 10:50.0
60 Jasem F. R. Downing Gutter 15-16 år 03:33.0 10:50.0 04:48.0 09:19.0 08:07.0 36:37.0 10:53.0
61 Vetle Gikling Borthne Gutter 15-16 år 03:43.0 11:10.0 04:24.0 09:14.0 08:25.0 36:56.0 11:12.0
62 Kristian Østlie Menn senior 03:28.0 10:16.0 03:55.0 08:36.0 10:42.0 36:57.0 11:13.0
63 Alex Sandengen Gutter 15-16 år 04:18.0 11:08.0 04:27.0 09:11.0 08:25.0 37:29.0 11:45.0
64 Håvard Solbakken Menn master 04:05.0 11:24.0 04:09.0 09:54.0 08:40.0 38:12.0 12:28.0
65 Anna Littorin-Sandbu U21 Kvinne 17-20 år 04:02.0 11:17.0 04:21.0 09:52.0 08:48.0 38:20.0 12:36.0
66 Morten Selje Oksnes Menn senior 03:39.0 12:07.0 04:06.0 09:51.0 08:53.0 38:36.0 12:52.0
67 Geir Hanssen Menn master 03:35.0 11:52.0 04:30.0 10:12.0 08:34.0 38:43.0 12:59.0
68 Ida Rydland Nærum Kvinner senior 04:14.0 12:23.0 04:26.0 09:33.0 09:05.0 39:41.0 13:57.0
69 Martin Thorvaldsen Venedik Menn senior 04:20.0 12:34.0 04:43.0 09:30.0 08:53.0 40:00.0 14:16.0
70 Tor Sæthre Menn master 03:52.0 13:57.0 04:04.0 09:35.0 09:10.0 40:38.0 14:54.0
71 Oskar Brodin Menn senior 04:17.0 12:20.0 04:46.0 09:59.0 09:34.0 40:56.0 15:12.0
72 Arnstein Dahle Svanholm Menn senior 03:55.0 13:26.0 04:22.0 11:01.0 09:12.0 41:56.0 16:12.0
73 Marius Rønningen Diseth Menn senior 04:09.0 13:17.0 04:34.0 10:45.0 09:20.0 42:05.0 16:21.0
74 Eline Moen Kvinner senior 04:18.0 12:41.0 05:12.0 11:09.0 09:49.0 43:09.0 17:25.0
75 Gry Svantesvold Kvinner senior 04:24.0 13:21.0 05:22.0 10:22.0 10:09.0 43:38.0 17:54.0
76 Christian Aronsen Menn master 04:23.0 13:46.0 05:41.0 10:23.0 10:12.0 44:25.0 18:41.0
77 Marita Damry Kvinner senior 04:02.0 13:10.0 05:09.0 11:03.0 11:03.0 44:27.0 18:43.0
78 Elinborg Ólafsdóttir Kvinner master 04:38.0 13:21.0 05:21.0 10:48.0 11:23.0 45:31.0 19:47.0
79 Annikken Grieg Sæthre Kvinner senior 04:45.0 13:38.0 05:13.0 11:50.0 10:36.0 46:02.0 20:18.0
80 Eirik Østenengen Gutter 15-16 år 04:18.0 14:07.0 05:31.0 12:09.0 10:10.0 46:15.0 20:31.0
81 Marie Sundheim Kvinner senior 04:29.0 14:04.0 05:18.0 13:03.0 10:10.0 47:04.0 21:20.0
82 Pål Henrik Bogen Menn master 04:10.0 13:44.0 06:00.0 11:51.0 11:21.0 47:06.0 21:22.0
83 Maria Leganger Kvinner senior 04:34.0 21:06.0 06:10.0 12:34.0 10:41.0 55:05.0 29:21.0
84 Ingrid Mork Nygård Kvinner senior 04:44.0 18:43.0 08:09.0 16:10.0 12:15.0 01:00:01.0 34:17.0
85 Bjørn Inge Larsen Menn master 04:05.0 15:20.0 05:14.0 DNF 08:53.0 DNF
86 Sivert Risheim Menn senior 03:17.0 10:19.0 DNF DNS DNS DNF
87 Max Moeschinger Menn senior 03:33.0 12:11.0 10:24.0 DNF DNS DNF
88 Joffrey Thevenon Menn senior 03:13.0 11:57.0 10:06.0 DNF DNS DNF
89 Andreas Klette Menn master 04:10.0 13:21.0 04:57.0 11:52.0 DNF DNF
90 Knut Erik Haugen Menn senior 03:35.0 11:37.0 04:19.0 DNF DNS DNF
91 Kristoffer Ylven Westgaard Menn senior 03:38.0 10:26.0 03:43.0 08:19.0 DNF DNF
92 Ivar Solberg Menn senior 09:17.0 DNF 04:53.0 10:16.0 08:52.0 DNF