2021-06-28 3 etapper
3 etappers mini-enduro under ekstremsportveko på Voss.

Alle klasser

Plass Navn Klasse Etappe 1 Etappe 2 Etappe 3 Totaltid Etter vinner
1 Eskil Hafskjold Gutter 12-17 02:21.5 01:40.1 00:47.0 04:48.6
2 Håkon Skålnes Samdal Menn senior 02:29.9 01:41.8 00:47.0 04:58.8 00:10.1
3 Jean-Christophe Barbier Menn senior 02:30.8 01:44.2 00:49.0 05:04.0 00:15.4
4 Mathias Hagen Skrede Menn senior 02:32.7 01:45.0 00:47.0 05:04.7 00:16.1
5 Bjørnar Heradstveit Menn senior 02:37.7 01:38.7 00:49.0 05:05.5 00:16.9
6 Markus Skeie-Lebreux Gutter 12-17 02:38.6 01:47.1 00:49.0 05:14.8 00:26.1
7 Hilde Sangesland Strædet Kvinner senior 02:42.9 01:44.4 00:48.0 05:15.3 00:26.7
8 Stian Torgunrud Monsen Menn senior 02:41.0 01:47.7 00:49.0 05:17.7 00:29.1
9 Noah Holmefjord-Dalland Menn senior 02:39.8 01:49.2 00:49.0 05:18.1 00:29.5
10 Daniel Rundereim Menn senior 02:42.3 01:47.8 00:50.0 05:20.1 00:31.5
11 Katarina Jorsback Kvinner senior 02:41.0 01:49.8 00:52.0 05:22.8 00:34.2
12 Vegard Bøyum Menn senior 02:43.6 01:49.4 00:53.0 05:26.0 00:37.4
13 Ove Tillung Menn senior 02:48.5 01:48.6 00:49.0 05:26.1 00:37.4
14 Sindre Martin Sollund Gutter 12-17 02:45.9 01:52.1 00:49.0 05:27.0 00:38.4
15 Daniel Sapak Menn senior 02:41.8 01:53.5 00:52.0 05:27.3 00:38.7
16 Jonas Orvik Menn senior 02:50.6 01:56.1 00:49.0 05:35.7 00:47.1
17 Knut Bolme Menn senior 02:40.4 02:05.1 00:56.0 05:41.5 00:52.9
18 Sondre Hafskjold Gutter 12-17 02:50.2 01:58.0 00:56.0 05:44.2 00:55.6
19 Geir Storesund Menn senior 02:58.3 01:56.6 00:53.0 05:48.0 00:59.3
20 Tord Irgens Kylling Menn senior 03:07.9 01:47.5 00:53.0 05:48.4 00:59.8
21 Steffen Johannesen Menn senior 02:56.3 02:00.8 00:55.0 05:52.1 01:03.4
22 Vilde Veum Kvinner senior 03:03.2 01:58.6 00:55.0 05:56.8 01:08.2
23 Christopher Hammersland Menn senior 03:12.7 02:01.1 00:53.0 06:06.9 01:18.2
24 Mark Basso Menn senior 03:25.1 01:57.5 00:50.0 06:12.6 01:23.9
25 Amund Groven Gutter 12-17 03:10.0 02:08.8 00:55.0 06:13.9 01:25.2
26 Vojtech Hejtmanek Menn senior 03:05.2 02:15.6 00:58.0 06:18.8 01:30.2
27 Heine Hagevik Moen Menn senior 03:13.6 02:10.6 00:55.0 06:19.3 01:30.7
28 Caroline Onarheim Kvinner senior 03:28.8 01:59.4 00:53.0 06:21.2 01:32.6
29 Fredrik Espeland Menn senior 03:17.1 02:11.3 00:57.0 06:25.4 01:36.7
30 Dominika Adamcová Kvinner senior 03:31.8 02:01.0 00:54.0 06:26.8 01:38.1
31 Margrethe Alm Kvinner senior 03:30.7 02:24.5 01:01.8 06:57.1 02:08.5
32 Eline Moen Kvinner senior 03:40.3 02:15.4 01:03.4 06:59.2 02:10.5
33 Inge Nilsen Menn senior 03:39.5 02:25.6 00:55.0 07:00.1 02:11.4
34 Ole Bakke Menn senior 03:35.1 02:23.9 01:05.7 07:04.8 02:16.2
35 Thomas Abrahamsen Menn senior 03:51.1 02:27.2 01:06.7 07:25.1 02:36.5
36 Rasmus Mackenzie Gutter 12-17 04:16.3 02:14.9 00:54.0 07:25.3 02:36.6
37 Kristoffer Hindseth Menn senior 04:08.0 02:28.9 00:58.0 07:34.9 02:46.2
38 Emily Nerland Kvinner senior 04:00.9 02:37.5 01:01.3 07:39.8 02:51.1
39 Nicole Portheim Kvinner senior 04:00.8 02:42.0 01:07.8 07:50.7 03:02.0
40 Per Arvid Høyum Menn senior 04:25.9 02:44.1 01:08.2 08:18.3 03:29.7
41 Eugenio Ferrario Gutter 12-17 04:32.9 02:54.5 01:10.7 08:38.3 03:49.6
42 Christopher Woldsund Menn senior 03:19.2 04:41.4 00:59.0 08:59.7 04:11.0
43 Audun Leikvoll Melvær Menn senior 05:16.1 02:55.4 01:17.3 09:28.9 04:40.3