2019-10-12 4 etapper
Vått, gjørmete og utfordrende etapper. Men også superfin flyt til tider og gratis boller, kaffe og lapskaus.
Ryttere i klasser med færre etapper enn maksimalt antall, er filtrert ut av total-listen da de automatisk får kortest totaltid. Bruk vanlig resultatvisning for å se resultater for disse klassene.

Alle klasser

Plass Navn Klasse Etappe 1 Etappe 2 Etappe 3 Etappe 4 Totaltid Etter vinner
1 Gard Brovold Menn senior 03:15.0 03:53.0 05:39.0 03:48.0 16:35.0
2 Andreas Aalby Menn senior 03:20.0 03:57.0 05:39.0 03:54.0 16:50.0 00:15.0
3 Bård Stærkebye Pettersen Menn senior 03:20.0 03:57.0 05:36.0 03:58.0 16:51.0 00:16.0
4 Ola Jåvold Landmark Menn senior 03:25.0 04:05.0 05:52.0 04:00.0 17:22.0 00:47.0
5 Tormod Weydahl Menn senior 03:34.0 04:12.0 05:46.0 04:04.0 17:36.0 01:01.0
6 Kristian Holiman Menn junior 03:32.0 04:14.0 05:55.0 04:09.0 17:50.0 01:15.0
7 Fredrik Lysakerrud Menn master 03:35.0 04:15.0 06:02.0 04:08.0 18:00.0 01:25.0
8 André Aamodt Menn senior 03:39.0 04:17.0 06:10.0 04:03.0 18:09.0 01:34.0
9 Arild Heimli Johnsen Menn master 03:26.0 04:14.0 06:21.0 04:13.0 18:14.0 01:39.0
10 Rune Høydahl Menn master 03:41.0 04:22.0 06:10.0 04:05.0 18:18.0 01:43.0
11 Anders Skarstein Menn senior 03:22.0 04:50.0 06:30.0 03:54.0 18:36.0 02:01.0
12 Kristoffer Ylven Westgaard Menn senior 03:41.0 04:26.0 06:15.0 04:18.0 18:40.0 02:05.0
13 Erlend Hegrum Askjer Menn senior 03:35.0 04:21.0 06:20.0 04:24.0 18:40.0 02:05.0
14 Christian Rief Menn senior 03:39.0 04:28.0 06:14.0 04:20.0 18:41.0 02:06.0
15 Stig Ove Simensen Menn master 03:49.0 04:28.0 06:11.0 04:23.0 18:51.0 02:16.0
16 Ola Bjølgerud Menn senior 03:36.0 04:26.0 06:22.0 04:30.0 18:54.0 02:19.0
17 Leo Solland Menn junior 03:41.0 04:34.0 06:23.0 04:18.0 18:56.0 02:21.0
18 Hedda Brenningen Bjørklund Kvinner junior 03:41.0 04:24.0 06:24.0 04:34.0 19:03.0 02:28.0
19 Anders Samnøy Menn senior 03:50.0 04:30.0 06:27.0 04:23.0 19:10.0 02:35.0
20 Jonas Olsson Menn junior 03:50.0 04:28.0 06:37.0 04:21.0 19:16.0 02:41.0
21 Kjetil Øygard Menn senior 03:57.0 04:21.0 06:44.0 04:22.0 19:24.0 02:49.0
22 Hans Jørgen Kvåle Menn senior 04:00.0 04:28.0 06:31.0 04:26.0 19:25.0 02:50.0
23 Tobias Hoel Sandengen Menn junior 03:53.0 04:30.0 06:31.0 04:41.0 19:35.0 03:00.0
24 Peter Seidel Menn senior 03:57.0 04:38.0 06:41.0 04:31.0 19:47.0 03:12.0
25 Harald Brekke Menn senior 04:09.0 04:30.0 06:44.0 04:26.0 19:49.0 03:14.0
26 Bjørn William Moe Menn senior 03:56.0 04:50.0 06:46.0 04:28.0 20:00.0 03:25.0
27 Kim-Erik Larsen Menn senior 03:42.0 04:22.0 06:33.0 05:25.0 20:02.0 03:27.0
28 Andreas Rief Menn senior 03:54.0 04:51.0 06:46.0 04:35.0 20:06.0 03:31.0
29 Per Jørgen Sletto Menn senior 03:45.0 04:38.0 07:02.0 04:44.0 20:09.0 03:34.0
30 Sunniva Dring Kvinner senior 04:10.0 04:40.0 06:48.0 04:39.0 20:17.0 03:42.0
31 Roy Kjetil Håkelien Menn master 03:57.0 04:40.0 06:58.0 04:47.0 20:22.0 03:47.0
32 Karl Andreas Sagadalen Menn senior 04:03.0 05:00.0 06:51.0 04:39.0 20:33.0 03:58.0
33 Kristoffer Andresen Menn senior 03:51.0 04:40.0 07:11.0 04:56.0 20:38.0 04:03.0
34 Fredrik Nygaard Menn senior 04:03.0 04:45.0 07:09.0 04:45.0 20:42.0 04:07.0
35 Kristian Eckhoff Menn master 04:06.0 04:50.0 06:59.0 04:47.0 20:42.0 04:07.0
36 Frode Nysæter Menn master 04:05.0 04:49.0 07:00.0 04:49.0 20:43.0 04:08.0
37 Torbjørn Vedde Menn senior 04:11.0 04:51.0 07:06.0 04:47.0 20:55.0 04:20.0
38 Kristian Dyrset Menn master 04:15.0 04:52.0 07:13.0 04:44.0 21:04.0 04:29.0
39 Frode Kristian Menn senior 04:08.0 04:55.0 07:15.0 04:47.0 21:05.0 04:30.0
40 Nicolas Yann Couturier Menn senior 04:15.0 04:57.0 07:11.0 04:47.0 21:10.0 04:35.0
41 Anders Johnsrud Menn senior 03:59.0 04:46.0 07:18.0 05:09.0 21:12.0 04:37.0
42 Knut Haugen Menn master 04:28.0 04:52.0 07:04.0 04:53.0 21:17.0 04:42.0
43 Tor Ivan Rudi Menn senior 04:06.0 04:47.0 07:33.0 04:51.0 21:17.0 04:42.0
44 Lene Snerk Pettersen Kvinner senior 04:01.0 04:51.0 07:23.0 05:03.0 21:18.0 04:43.0
45 Anna Littorin-Sandbu Kvinner senior 04:07.0 04:52.0 07:24.0 04:56.0 21:19.0 04:44.0
46 Marius Rønningen Diseth Menn senior 04:08.0 04:51.0 07:30.0 04:53.0 21:22.0 04:47.0
47 Christoffer Borge Olsen Menn senior 04:18.0 04:53.0 07:18.0 04:54.0 21:23.0 04:48.0
48 Pål Johansen Menn senior 04:12.0 04:56.0 07:19.0 04:57.0 21:24.0 04:49.0
49 Jan Henrik Høilund Menn master 04:12.0 05:07.0 07:14.0 04:56.0 21:29.0 04:54.0
50 Henrik Langeland Nielsen Menn junior 04:05.0 06:49.0 06:09.0 04:26.0 21:29.0 04:54.0
51 Christian Skollevoll Menn senior 04:03.0 05:16.0 07:13.0 05:01.0 21:33.0 04:58.0
52 Tobias Bjerknes Menn senior 04:08.0 05:02.0 07:31.0 04:55.0 21:36.0 05:01.0
53 Jo Christer Frysjøenden Menn master 04:00.0 05:07.0 07:13.0 05:16.0 21:36.0 05:01.0
54 Joakim Melby Menn senior 04:53.0 04:54.0 06:59.0 04:53.0 21:39.0 05:04.0
55 Stian Eilifsen Menn senior 04:23.0 04:52.0 07:31.0 04:53.0 21:39.0 05:04.0
56 Levi Vøllestad Aakre Menn senior 04:16.0 05:04.0 07:29.0 04:55.0 21:44.0 05:09.0
57 Morten Pedersen Menn senior 04:22.0 05:10.0 07:16.0 05:01.0 21:49.0 05:14.0
58 Ottar Formodalen Menn master 04:20.0 05:04.0 07:35.0 05:01.0 22:00.0 05:25.0
59 Svein Arne Vestli Menn senior 04:24.0 05:10.0 07:26.0 05:03.0 22:03.0 05:28.0
60 Christian Erga Menn master 04:30.0 05:11.0 07:22.0 05:13.0 22:16.0 05:41.0
61 Øyvind Hofseth Menn master 04:25.0 05:33.0 07:32.0 05:10.0 22:40.0 06:05.0
62 Kent Scott Johnsen Menn master 04:35.0 05:20.0 07:39.0 05:10.0 22:44.0 06:09.0
63 Fredrik Hansen Menn senior 05:07.0 05:00.0 07:56.0 05:00.0 23:03.0 06:28.0
64 Kjetil Voldhaug Menn senior 04:29.0 05:39.0 07:41.0 05:16.0 23:05.0 06:30.0
65 Mats Meinseth Menn senior 04:29.0 05:23.0 08:04.0 05:16.0 23:12.0 06:37.0
66 Simon Nysæter Menn senior 04:29.0 05:24.0 07:54.0 05:31.0 23:18.0 06:43.0
67 Stine Torgersbråten Kvinner senior 04:40.0 05:15.0 07:37.0 05:55.0 23:27.0 06:52.0
68 Ida Rydland Nærum Kvinner senior 04:32.0 05:34.0 07:51.0 05:43.0 23:40.0 07:05.0
69 Stein Kåre Øfjord Menn master 04:21.0 05:32.0 08:28.0 05:37.0 23:58.0 07:23.0
70 Marte Lund Kvinner master 04:29.0 05:47.0 08:02.0 05:43.0 24:01.0 07:26.0
71 Håkon Sletmoen Knutsen Menn senior 04:12.0 05:40.0 08:27.0 05:45.0 24:04.0 07:29.0
72 Linda Lønmo Kvinner master 04:46.0 05:38.0 08:07.0 05:38.0 24:09.0 07:34.0
73 André Fjæra Bratli Menn senior 04:31.0 05:39.0 08:32.0 05:32.0 24:14.0 07:39.0
74 Iver Holiman Menn master 04:59.0 05:36.0 08:15.0 05:26.0 24:16.0 07:41.0
75 Geir Byberg Menn senior 03:33.0 04:22.0 11:58.0 04:25.0 24:18.0 07:43.0
76 Knut Glad Menn master 04:57.0 05:33.0 08:23.0 05:31.0 24:24.0 07:49.0
77 Remi Bjerknes Menn master 04:31.0 05:42.0 08:45.0 05:59.0 24:57.0 08:22.0
78 Janniche Ødegård Kvinner master 04:45.0 05:47.0 08:26.0 06:20.0 25:18.0 08:43.0
79 Christopher Omtvedt Menn master 05:00.0 05:38.0 08:56.0 05:48.0 25:22.0 08:47.0
80 Eirik André Melby Menn senior 04:33.0 05:55.0 08:52.0 06:03.0 25:23.0 08:48.0
81 Andreas Moen Arnet Menn master 05:09.0 05:40.0 09:01.0 05:40.0 25:30.0 08:55.0
82 Anne Trahaug Kvinner senior 05:02.0 06:05.0 08:40.0 06:09.0 25:56.0 09:21.0
83 Cecilie Bergli Kvinner senior 04:48.0 05:40.0 09:11.0 06:18.0 25:57.0 09:22.0
84 Henrik Sandaker Palm Menn senior 04:33.0 06:00.0 09:01.0 06:28.0 26:02.0 09:27.0
85 Sofie Thomassen Kvinner junior 05:04.0 06:11.0 09:03.0 06:05.0 26:23.0 09:48.0
86 Andris Jaugietis Menn senior 05:16.0 06:22.0 09:02.0 06:26.0 27:06.0 10:31.0
87 Rufus Preiss Menn senior 05:30.0 06:15.0 09:08.0 06:17.0 27:10.0 10:35.0
88 Kristine Skeie Kvinner master 05:13.0 06:24.0 09:40.0 06:48.0 28:05.0 11:30.0
89 Solveig Mostad Kvinner senior 05:27.0 06:24.0 09:32.0 06:45.0 28:08.0 11:33.0
90 Thomas Kristiansen Menn master 05:15.0 06:22.0 09:40.0 07:03.0 28:20.0 11:45.0
91 Nina Strand Ølnes Kvinner master 05:36.0 06:47.0 09:35.0 07:06.0 29:04.0 12:29.0
92 Sander Blom Menn junior 05:42.0 06:13.0 09:38.0 07:38.0 29:11.0 12:36.0
93 Hanne Hansen Kvinner master 05:54.0 07:19.0 09:36.0 07:01.0 29:50.0 13:15.0
94 Kine Lidsheim Kvinner master 06:01.0 06:54.0 10:02.0 07:08.0 30:05.0 13:30.0
95 Fredrik Holter Menn senior 05:48.0 06:42.0 10:29.0 07:10.0 30:09.0 13:34.0
96 Glenn Salterød Menn senior 06:02.0 07:01.0 12:07.0 07:28.0 32:38.0 16:03.0
97 Ivar Haug Menn senior DNS DNS DNS DNS DNS
98 Sigrid Stjernvang Kvinner senior DNS DNS DNS DNS DNS
99 Kari Gulden Olstad Kvinner master DNS DNS DNS DNS DNS