2019-09-08 3 etapper
Også et ritt med mye nedbør i uka før og under lørdagens gjennomkjøring, som lagde mye gjørme og tunge løyper. Med rundt 2 kilometer per etappe ble det en slitsom dag på jobben for mange. 4. etappe ble avlyst pga. forholdene.
Ryttere i klasser med færre etapper enn maksimalt antall, er filtrert ut av total-listen da de automatisk får kortest totaltid. Bruk vanlig resultatvisning for å se resultater for disse klassene.

Alle klasser

Plass Navn Klasse Etappe 1 Etappe 2 Etappe 3 Totaltid Etter vinner
1 Ola Jåvold Landmark Menn senior 05:24.0 05:28.0 07:48.0 18:40.0
2 Knut Røhme Menn senior 05:19.0 05:30.0 07:59.0 18:48.0 00:08.0
3 Sebastian Dietrich Menn senior 05:27.0 05:39.0 08:02.0 19:08.0 00:28.0
4 Jan Erik Kørra Menn senior 05:34.0 05:25.0 08:27.0 19:26.0 00:46.0
5 Bård Stærkebye Pettersen Menn senior 05:35.0 05:21.0 08:37.0 19:33.0 00:53.0
6 Jens Bergmann Menn senior 05:30.0 05:52.0 08:11.0 19:33.0 00:53.0
7 Daniel Bagge Menn senior 05:38.0 05:45.0 08:40.0 20:03.0 01:23.0
8 Gard Brovold Menn senior 05:53.0 05:43.0 08:29.0 20:05.0 01:25.0
9 Tormod Weydahl Menn senior 05:37.0 06:07.0 08:24.0 20:08.0 01:28.0
10 Anders Skarstein Menn senior 06:02.0 05:37.0 08:44.0 20:23.0 01:43.0
11 Kristian Holiman Menn junior 05:47.0 05:53.0 08:56.0 20:36.0 01:56.0
12 Fredrik Lysakerrud Menn master 06:01.0 05:55.0 08:44.0 20:40.0 02:00.0
13 Oskar Omdal Menn senior 06:02.0 05:44.0 08:55.0 20:41.0 02:01.0
14 Falk Håkenstad-Bråten G15-16 06:09.0 05:48.0 09:01.0 20:58.0 02:18.0
15 Andreas Aalby Menn senior 05:58.0 06:14.0 08:47.0 20:59.0 02:19.0
16 Pål Grotnes Menn master 06:07.0 06:13.0 08:46.0 21:06.0 02:26.0
17 Erlend Hegrum Askjer Menn senior 06:12.0 05:52.0 09:09.0 21:13.0 02:33.0
18 Kristoffer Engen Menn senior 06:03.0 05:42.0 09:52.0 21:37.0 02:57.0
19 Robin Dolgos Menn senior 06:08.0 05:56.0 09:34.0 21:38.0 02:58.0
20 William Scheele G15-16 06:24.0 06:18.0 09:16.0 21:58.0 03:18.0
21 Henrik Langeland Nielsen Menn junior 06:10.0 06:14.0 09:45.0 22:09.0 03:29.0
22 Jonas Olsson Menn junior 06:22.0 06:10.0 09:42.0 22:14.0 03:34.0
23 Tobias Hoel Sandengen Menn junior 06:32.0 06:03.0 09:41.0 22:16.0 03:36.0
24 Kristoffer Rakneberg Menn senior 06:33.0 06:24.0 09:25.0 22:22.0 03:42.0
25 Mikkel Pedersen G15-16 06:17.0 06:31.0 09:36.0 22:24.0 03:44.0
26 André Aamodt Menn senior 06:35.0 06:10.0 09:40.0 22:25.0 03:45.0
27 Christian Rief Menn senior 06:34.0 06:29.0 09:39.0 22:42.0 04:02.0
28 Ola Myklatun Krosness Menn senior 06:16.0 06:51.0 09:39.0 22:46.0 04:06.0
29 Aslak Lindsetmo Menn junior 06:39.0 06:15.0 09:55.0 22:49.0 04:09.0
30 Erik Tønnessen G15-16 06:34.0 06:32.0 09:46.0 22:52.0 04:12.0
31 Hedda Brenningen Bjørklund Kvinner junior 06:25.0 06:55.0 09:33.0 22:53.0 04:13.0
32 Anders Samnøy Menn senior 06:21.0 06:47.0 09:49.0 22:57.0 04:17.0
33 Per Jørgen Sletto Menn senior 06:24.0 06:27.0 10:07.0 22:58.0 04:18.0
34 Arild Heimli Johnsen Menn master 06:29.0 06:54.0 09:55.0 23:18.0 04:38.0
35 Tommy Pham Menn senior 06:50.0 06:34.0 09:56.0 23:20.0 04:40.0
36 Knut Harald Smette Menn senior 06:22.0 06:54.0 10:07.0 23:23.0 04:43.0
37 Hilde Sangesland Strædet Kvinner senior 06:40.0 06:32.0 10:17.0 23:29.0 04:49.0
38 Ola Gulbrandsen Menn senior 06:38.0 06:59.0 10:05.0 23:42.0 05:02.0
39 Kevin Scott Johnsen G15-16 06:46.0 06:42.0 10:22.0 23:50.0 05:10.0
40 Stian Bjørnli Menn senior 06:56.0 06:52.0 10:08.0 23:56.0 05:16.0
41 Kristoffer Apeland Menn senior 07:03.0 06:24.0 10:30.0 23:57.0 05:17.0
42 Theodor Bakken G15-16 07:02.0 06:51.0 10:05.0 23:58.0 05:18.0
43 Håkon Trydal Menn senior 06:41.0 07:13.0 10:05.0 23:59.0 05:19.0
44 Emil Aabye G15-16 06:39.0 06:31.0 10:51.0 24:01.0 05:21.0
45 Kristoffer Ylven Westgaard Menn senior 06:44.0 07:19.0 10:01.0 24:04.0 05:24.0
46 Henrik Olsen Menn senior 06:55.0 06:57.0 10:17.0 24:09.0 05:29.0
47 Karl Andreas Sagadalen Menn senior 06:43.0 06:50.0 10:38.0 24:11.0 05:31.0
48 Sindre Lidsheim Menn master 07:06.0 06:51.0 10:16.0 24:13.0 05:33.0
49 Sander Blomgren Menn senior 07:04.0 06:49.0 10:21.0 24:14.0 05:34.0
50 Joakim Melby Menn senior 06:52.0 06:32.0 10:51.0 24:15.0 05:35.0
51 Simen Kalnæs Danielsen Menn master 06:52.0 07:09.0 10:14.0 24:15.0 05:35.0
52 Andreas Rief Menn senior 06:29.0 07:16.0 10:32.0 24:17.0 05:37.0
53 Joakim Karlsson Menn senior 06:55.0 06:46.0 10:37.0 24:18.0 05:38.0
54 Stanley Geyersbach Menn senior 06:46.0 07:05.0 10:46.0 24:37.0 05:57.0
55 Joachim Bøhler Menn senior 07:00.0 07:02.0 10:37.0 24:39.0 05:59.0
56 Alexander Sandengen G15-16 07:08.0 06:58.0 10:44.0 24:50.0 06:10.0
57 Magnus Innerdal Menn senior 06:50.0 07:29.0 10:33.0 24:52.0 06:12.0
58 Jostein Authen Menn senior 06:53.0 06:49.0 11:13.0 24:55.0 06:15.0
59 Lukas Ellingsen Menn junior 06:48.0 07:01.0 11:24.0 25:13.0 06:33.0
60 Knut Haugen Menn master 06:55.0 07:45.0 10:37.0 25:17.0 06:37.0
61 William Rø G15-16 07:02.0 07:39.0 10:40.0 25:21.0 06:41.0
62 Oscar Saksvik G15-16 07:21.0 07:06.0 11:09.0 25:36.0 06:56.0
63 Tobias Bjerknes Menn senior 07:18.0 07:26.0 10:53.0 25:37.0 06:57.0
64 Przemyslaw Glowinkowski Menn senior 06:48.0 07:33.0 11:16.0 25:37.0 06:57.0
65 Kristoffer Andresen Menn senior 06:58.0 08:15.0 10:26.0 25:39.0 06:59.0
66 Kim Andersen Menn master 06:51.0 07:10.0 11:40.0 25:41.0 07:01.0
67 Kristian Eckhoff Menn master 07:00.0 07:50.0 10:56.0 25:46.0 07:06.0
68 Jan Henrik Høilund Menn master 07:20.0 07:47.0 10:42.0 25:49.0 07:09.0
69 Peter Hjertson Menn senior 06:34.0 07:17.0 12:04.0 25:55.0 07:15.0
70 Fredrik Nygaard Menn senior 07:15.0 07:51.0 10:49.0 25:55.0 07:15.0
71 Ivar Haug Menn senior 07:31.0 07:48.0 10:43.0 26:02.0 07:22.0
72 Anna Littorin-Sandbu Kvinner senior 07:16.0 07:17.0 11:42.0 26:15.0 07:35.0
73 Espen Kebely Menn master 06:40.0 09:11.0 10:35.0 26:26.0 07:46.0
74 Petter Brochmann G15-16 07:22.0 07:18.0 11:55.0 26:35.0 07:55.0
75 Marcus Emil Sletten Menn senior 07:26.0 07:46.0 11:27.0 26:39.0 07:59.0
76 Lene Snerk Pettersen Kvinner senior 07:26.0 07:58.0 11:27.0 26:51.0 08:11.0
77 Sverre Storli Bjørnland Menn junior 06:58.0 07:29.0 12:27.0 26:54.0 08:14.0
78 Christopher Fredriksen Menn senior 07:56.0 07:38.0 11:27.0 27:01.0 08:21.0
79 Levi Vøllestad Aakre Menn senior 07:46.0 07:51.0 11:26.0 27:03.0 08:23.0
80 Sebastien Amat Finstad G15-16 07:36.0 07:50.0 11:57.0 27:23.0 08:43.0
81 Marte Lund Kvinner master 08:09.0 07:43.0 11:38.0 27:30.0 08:50.0
82 Torkel Røisli Menn master 07:26.0 08:13.0 12:08.0 27:47.0 09:07.0
83 Fredrik Lingvall Menn master 07:43.0 08:03.0 12:30.0 28:16.0 09:36.0
84 Jonas Øien Skare G15-16 07:48.0 08:41.0 11:58.0 28:27.0 09:47.0
85 Marius Rønningen Diseth Menn senior 07:31.0 08:30.0 12:28.0 28:29.0 09:49.0
86 Linda Lønmo Kvinner master 07:59.0 08:23.0 12:11.0 28:33.0 09:53.0
87 Ida Rydland Nærum Kvinner senior 07:49.0 08:05.0 12:43.0 28:37.0 09:57.0
88 Frode Kristian Møller Ditlefsen Menn senior 07:07.0 10:33.0 12:23.0 30:03.0 11:23.0
89 Kent Scott Johnsen Menn master 09:07.0 09:03.0 12:03.0 30:13.0 11:33.0
90 Lars Thomte Menn master 08:12.0 09:01.0 13:02.0 30:15.0 11:35.0
91 Stine Torgersbråten Kvinner senior 08:51.0 09:16.0 12:41.0 30:48.0 12:08.0
92 Andreas Birkeland Menn senior 08:06.0 09:11.0 13:39.0 30:56.0 12:16.0
93 Erik Haugstulen Menn senior 08:01.0 11:03.0 12:10.0 31:14.0 12:34.0
94 Tonje Sameien Kvinner senior 08:36.0 09:52.0 14:36.0 33:04.0 14:24.0
95 Even Sandberg G15-16 08:47.0 11:30.0 13:08.0 33:25.0 14:45.0
96 Kari Gulden Olstad Kvinner master 09:35.0 10:56.0 15:38.0 36:09.0 17:29.0
97 Petter Strømme Menn senior 09:26.0 12:27.0 15:01.0 36:54.0 18:14.0
98 Kine Lidsheim Kvinner master 10:24.0 11:31.0 15:40.0 37:35.0 18:55.0
99 Rufus Preiss Menn senior 09:22.0 10:26.0 DNF DNF
100 Lars Strømme Menn senior 14:42.0 DNF DNS DNF
101 Karl-Oskar Sæther Menn senior 07:14.0 09:53.0 DNF DNF
102 Marius Wilberg Menn master 07:40.0 08:14.0 DNF DNF
103 Ole-Herman Bergby Menn senior 05:33.0 07:47.0 DNF DNF