2019-08-11 5 etapper
Ordentlig høyfjellsenduro på Beitostølen, arrangert for første gang i 2019 under det som virker å ha vært krevende forhold.

Alle klasser

Plass Navn Klasse Etappe 1 Etappe 2 Etappe 3 Etappe 4 Etappe 5 Totaltid Etter vinner
1 Arne Varhaug Menn senior 03:18.0 03:09.0 01:56.0 06:11.0 03:11.0 17:45.0
2 Gard Brovold Menn senior 03:30.0 03:08.0 01:57.0 06:17.0 03:01.0 17:53.0 00:08.0
3 Albin Littorin-Sandbu U21 Menn 17-20 år 03:31.0 03:12.0 01:53.0 06:20.0 03:11.0 18:07.0 00:22.0
4 Andreas Aalby Menn senior 03:45.0 03:05.0 02:04.0 06:16.0 03:07.0 18:17.0 00:32.0
5 Thomas Klingenberg Menn senior 03:43.0 03:16.0 01:57.0 06:12.0 03:15.0 18:23.0 00:38.0
6 Ola Jåvold Landmark U21 Menn 17-20 år 03:41.0 03:13.0 01:57.0 06:27.0 03:07.0 18:25.0 00:40.0
7 Anders Skarstein Menn senior 03:30.0 03:13.0 01:54.0 06:47.0 03:11.0 18:35.0 00:50.0
8 Magnus Slinger Sørli U21 Menn 17-20 år 03:26.0 03:15.0 01:51.0 06:51.0 03:13.0 18:36.0 00:51.0
9 Kristian Holiman U21 Menn 17-20 år 03:50.0 03:17.0 02:01.0 06:28.0 03:10.0 18:46.0 01:01.0
10 Johannes Lund Menn senior 03:51.0 03:13.0 02:06.0 06:33.0 03:14.0 18:57.0 01:12.0
11 Andre Aamodt Menn senior 03:40.0 03:13.0 01:48.0 07:04.0 03:14.0 18:59.0 01:14.0
12 Magnus Grönberg Menn senior 03:52.0 03:16.0 01:58.0 06:54.0 03:16.0 19:16.0 01:31.0
13 Fredrik Lysakerrud Menn master 03:52.0 03:26.0 02:09.0 06:48.0 03:23.0 19:38.0 01:53.0
14 Thomas Rambekk Henriksen Menn senior 03:59.0 03:21.0 02:05.0 06:57.0 03:20.0 19:42.0 01:57.0
15 Ola Ranes Menn senior 03:50.0 03:22.0 02:15.0 07:11.0 03:23.0 20:01.0 02:16.0
16 Bastian Haug Menn senior 03:54.0 03:19.0 02:11.0 07:18.0 03:23.0 20:05.0 02:20.0
17 Erlend Hegrum Askjer Menn senior 03:53.0 03:31.0 02:07.0 07:07.0 03:29.0 20:07.0 02:22.0
18 Sigve Ulleland U21 Menn 17-20 år 04:01.0 03:27.0 02:15.0 07:07.0 03:25.0 20:15.0 02:30.0
19 Jannik Eschler Gutter 15-16 år 04:11.0 03:27.0 02:11.0 07:01.0 03:44.0 20:34.0 02:49.0
20 Benjamin Plaisance Menn senior 03:50.0 03:29.0 02:11.0 07:45.0 03:22.0 20:37.0 02:52.0
21 Bjørn William Moe Menn senior 04:13.0 03:30.0 02:18.0 07:15.0 03:29.0 20:45.0 03:00.0
22 Mikael Vold Menn senior 04:07.0 03:29.0 02:27.0 07:17.0 03:28.0 20:48.0 03:03.0
23 Arild Gravdal Menn master 04:09.0 03:34.0 02:12.0 07:25.0 03:32.0 20:52.0 03:07.0
24 Olav Seljeseth Menn senior 04:20.0 03:31.0 02:09.0 07:44.0 03:30.0 21:14.0 03:29.0
25 Joakim Ericsson Menn senior 04:49.0 03:22.0 02:22.0 07:31.0 03:21.0 21:25.0 03:40.0
26 Hans Kristian Blichfeldt Menn senior 04:40.0 03:31.0 02:29.0 07:24.0 03:34.0 21:38.0 03:53.0
27 Peder Kirkebøen U21 Menn 17-20 år 04:10.0 03:29.0 02:50.0 07:51.0 03:26.0 21:46.0 04:01.0
28 Mikal Dyngeland Vik U21 Menn 17-20 år 04:37.0 03:37.0 02:30.0 07:16.0 03:50.0 21:50.0 04:05.0
29 Will Clark Menn senior 04:28.0 03:46.0 02:13.0 07:40.0 03:46.0 21:53.0 04:08.0
30 Jonas Pablo Sletten Gomez Gutter 15-16 år 04:35.0 03:42.0 02:36.0 07:35.0 03:44.0 22:12.0 04:27.0
31 Andreas Smithies Menn master 04:25.0 03:41.0 02:22.0 08:12.0 03:33.0 22:13.0 04:28.0
32 Erik Andreas Kleven Menn senior 04:42.0 03:38.0 02:36.0 07:57.0 03:39.0 22:32.0 04:47.0
33 Vetle Gikling Borthne Gutter 15-16 år 04:37.0 03:50.0 02:46.0 08:07.0 03:19.0 22:39.0 04:54.0
34 Daniel Ronacher Menn senior 04:58.0 03:38.0 02:35.0 07:51.0 03:45.0 22:47.0 05:02.0
35 Martin Kleven Menn senior 04:39.0 03:59.0 02:46.0 08:13.0 03:57.0 23:34.0 05:49.0
36 Stanley Geyersbach Menn senior 04:51.0 03:48.0 02:49.0 08:17.0 03:55.0 23:40.0 05:55.0
37 Mats Meinseth Menn senior 05:18.0 03:57.0 03:15.0 08:07.0 04:03.0 24:40.0 06:55.0
38 Samuel Hunt Menn senior 05:50.0 03:50.0 02:33.0 08:36.0 04:03.0 24:52.0 07:07.0
39 Oskar Brodin Menn senior 05:33.0 03:59.0 03:03.0 08:32.0 03:58.0 25:05.0 07:20.0
40 Kristian Hanstad Menn senior 06:04.0 03:54.0 02:36.0 08:47.0 04:03.0 25:24.0 07:39.0
41 Henning Bergmann-Paulsen Explorer klasse 05:09.0 04:04.0 03:27.0 08:46.0 04:14.0 25:40.0 07:55.0
42 Sigrid Stjernvang Kvinner senior 06:28.0 04:19.0 02:57.0 09:41.0 04:13.0 27:38.0 09:53.0
43 Gry Svantesvold Kvinner senior 05:55.0 04:28.0 03:09.0 10:20.0 04:31.0 28:23.0 10:38.0
44 Marie Wisborg Kvinner senior 06:29.0 04:34.0 03:43.0 09:55.0 04:25.0 29:06.0 11:21.0
45 Simen Bergmann-Paulsen Explorer klasse 07:05.0 04:47.0 03:54.0 10:30.0 05:04.0 31:20.0 13:35.0
46 Per Einar Brovold Gutter 15-16 år 04:11.0 03:29.0 02:10.0 07:05.0 DNF DNF
47 Jonas Supphellen Gutter 15-16 år 06:16.0 05:34.0 02:53.0 DNF 03:25.0 DNF
48 Ivar Haug Menn senior 04:41.0 03:28.0 02:35.0 DNF DNS DNF