Illustrasjonsbilde for rittet DrammEnduro 2021
2021-08-14 6 etapper
6 etapper på Drammens fineste stier, svaberg nok til alle og bittelitt gjørme var det også.
Ryttere i klasser med færre etapper enn maksimalt antall, er filtrert ut av total-listen da de automatisk får kortest totaltid. Bruk vanlig resultatvisning for å se resultater for disse klassene.

Alle klasser

Plass Navn Klasse Etappe 1 Etappe 2 Etappe 3 Etappe 4 Etappe 5 Etappe 6 Totaltid Etter vinner
1 Ola Jåvold Landmark Menn senior 04:59.0 05:21.0 05:33.0 03:24.0 03:25.0 04:03.0 26:45.0
2 William Scheele Menn junior 04:57.0 05:21.0 05:43.0 03:24.0 03:22.0 04:04.0 26:51.0 00:06.0
3 Oskar Omdal Menn senior 05:04.0 05:26.0 05:54.0 03:30.0 03:20.0 04:20.0 27:34.0 00:49.0
4 Bård Stærkebye Pettersen Menn senior 04:59.0 05:29.0 05:45.0 03:33.0 03:25.0 04:25.0 27:36.0 00:51.0
5 Anders Skarstein Menn senior 05:02.0 05:26.0 05:45.0 03:28.0 03:55.0 04:22.0 27:58.0 01:13.0
6 Tobias Hoel Sandengen Menn senior 05:07.0 05:31.0 05:54.0 03:39.0 03:29.0 04:21.0 28:01.0 01:16.0
7 Lars Vatnebryn Sandviken Menn senior 04:59.0 06:29.0 05:42.0 03:29.0 03:18.0 04:10.0 28:07.0 01:22.0
8 Jostein Hole Menn master 05:24.0 05:37.0 05:49.0 03:29.0 03:27.0 04:24.0 28:10.0 01:25.0
9 Erlend Hegrum Askjer Menn Åpen klasse 17+ 05:14.0 05:41.0 05:51.0 03:30.0 03:30.0 04:31.0 28:17.0 01:32.0
10 Jonas Oudalstøl Menn junior 05:13.0 05:28.0 05:58.0 03:34.0 03:34.0 04:31.0 28:18.0 01:33.0
11 Martin Østberg Menn master 05:07.0 05:37.0 05:57.0 03:35.0 03:28.0 04:50.0 28:34.0 01:49.0
12 Tom Ole Haukom Menn Åpen klasse 17+ 05:18.0 05:40.0 05:58.0 03:34.0 03:34.0 04:41.0 28:45.0 02:00.0
13 Simen Kalnæs Danielsen Menn master 05:21.0 05:44.0 06:19.0 03:45.0 03:35.0 04:35.0 29:19.0 02:34.0
14 Niklas Halvorsen Menn senior 05:21.0 05:51.0 06:22.0 03:40.0 03:38.0 04:51.0 29:43.0 02:58.0
15 Mikkel Pedersen Menn junior 05:28.0 05:55.0 06:11.0 03:52.0 03:40.0 04:43.0 29:49.0 03:04.0
16 Torjus Røn Sonerud Menn Åpen klasse 17+ 05:23.0 05:45.0 06:21.0 03:48.0 03:48.0 04:45.0 29:50.0 03:05.0
17 Pål Grotnes Menn master 05:23.0 06:03.0 06:16.0 03:49.0 03:41.0 04:43.0 29:55.0 03:10.0
18 Theodor Bakken Menn junior 05:27.0 05:54.0 06:22.0 03:45.0 03:45.0 04:53.0 30:06.0 03:21.0
19 Oscar Saksvik Menn junior 05:31.0 05:50.0 06:22.0 04:05.0 03:41.0 04:40.0 30:09.0 03:24.0
20 Per Jørgen Sletto Menn senior 05:40.0 06:02.0 06:16.0 03:48.0 03:40.0 04:43.0 30:09.0 03:24.0
21 Aslak Mørstad Menn master 05:30.0 05:53.0 06:17.0 03:53.0 03:44.0 04:54.0 30:11.0 03:26.0
22 Kristoffer Rakneberg Menn senior 05:29.0 06:02.0 06:24.0 03:48.0 03:45.0 04:46.0 30:14.0 03:29.0
23 Sam Mead Menn Åpen klasse 17+ 05:37.0 05:54.0 06:19.0 03:53.0 03:44.0 04:49.0 30:16.0 03:31.0
24 Tommy Pham Menn senior 05:33.0 05:58.0 06:18.0 03:49.0 03:43.0 04:56.0 30:17.0 03:32.0
25 Arild Heimli Johnsen Menn master 05:29.0 05:58.0 06:27.0 03:44.0 03:39.0 05:04.0 30:21.0 03:36.0
26 Johannes Lund Menn senior 05:17.0 05:32.0 06:16.0 03:39.0 03:29.0 06:12.0 30:25.0 03:40.0
27 William Rø Menn Åpen klasse 17+ 05:30.0 06:03.0 06:30.0 03:47.0 03:41.0 05:06.0 30:37.0 03:52.0
28 Pål Johansen Menn master 05:26.0 06:00.0 06:24.0 03:48.0 03:42.0 05:24.0 30:44.0 03:59.0
29 Timothy Pedersen Menn Åpen klasse 17+ 05:34.0 05:55.0 06:20.0 03:53.0 03:46.0 05:17.0 30:45.0 04:00.0
30 Stian Bjørnli Menn Åpen klasse 17+ 05:27.0 06:03.0 06:30.0 04:00.0 03:49.0 04:57.0 30:46.0 04:01.0
31 Ola Myklatun Krosness Menn senior 05:33.0 06:10.0 06:26.0 04:02.0 03:47.0 05:00.0 30:58.0 04:13.0
32 Anette Røssum Bastnes Kvinner senior 05:27.0 06:13.0 06:33.0 03:53.0 03:48.0 05:04.0 30:58.0 04:13.0
33 Sindre Ødemark Menn senior 05:39.0 06:06.0 06:26.0 03:58.0 03:44.0 05:05.0 30:58.0 04:13.0
34 Hilde Sangesland Strædet Kvinner senior 05:36.0 06:08.0 06:28.0 03:47.0 03:47.0 05:24.0 31:10.0 04:25.0
35 Thomas Horgen Menn Åpen klasse 17+ 05:31.0 06:11.0 06:45.0 03:56.0 03:48.0 05:01.0 31:12.0 04:27.0
36 Peter Hjertson Menn Åpen klasse 17+ 05:41.0 06:09.0 06:34.0 04:02.0 03:46.0 05:05.0 31:17.0 04:32.0
37 Vetle Gikling Borthne Menn junior 05:41.0 06:06.0 06:55.0 03:53.0 03:47.0 05:06.0 31:28.0 04:43.0
38 Karsten Hjelseth Menn master 05:42.0 06:12.0 06:41.0 04:01.0 03:51.0 05:05.0 31:32.0 04:47.0
39 Alexander Sandengen Menn junior 05:41.0 05:52.0 06:58.0 04:05.0 03:56.0 05:00.0 31:32.0 04:47.0
40 Lene Pettersen Kvinner senior 05:51.0 06:21.0 06:41.0 03:56.0 03:53.0 04:57.0 31:39.0 04:54.0
41 Terje Unnerud Menn master 05:39.0 06:08.0 06:45.0 04:01.0 04:03.0 05:08.0 31:44.0 04:59.0
42 Kim-Erik Larsen Menn master 06:40.0 06:32.0 06:33.0 03:47.0 03:43.0 04:42.0 31:57.0 05:12.0
43 Jasem Rustad Downing Menn junior 05:43.0 06:10.0 07:04.0 03:57.0 03:57.0 05:21.0 32:12.0 05:27.0
44 Karl-Oskar Sæther Menn senior 05:30.0 06:05.0 07:27.0 04:05.0 03:55.0 05:11.0 32:13.0 05:28.0
45 Morten Pedersen Menn Åpen klasse 17+ 05:44.0 06:27.0 06:53.0 03:58.0 04:01.0 05:16.0 32:19.0 05:34.0
46 Sigurd Bjørndalen Mathisen Menn junior 05:44.0 06:13.0 07:23.0 04:03.0 03:50.0 05:14.0 32:27.0 05:42.0
47 Håvard Tverberg Menn Åpen klasse 17+ 05:40.0 06:30.0 06:59.0 04:05.0 04:01.0 05:13.0 32:28.0 05:43.0
48 Stian Rismyhr Menn senior 05:43.0 06:27.0 06:54.0 04:07.0 04:01.0 05:16.0 32:28.0 05:43.0
49 Karl Viktor Vatne Menn junior 06:01.0 06:22.0 06:38.0 04:10.0 03:53.0 05:31.0 32:35.0 05:50.0
50 Tom Ruud Menn master 05:38.0 07:04.0 06:53.0 04:06.0 03:56.0 05:16.0 32:53.0 06:08.0
51 Torbjørn Vedde Menn Åpen klasse 17+ 05:52.0 06:28.0 06:57.0 04:15.0 03:57.0 05:26.0 32:55.0 06:10.0
52 Jonas Ivar Søderberg Menn Åpen klasse 17+ 05:55.0 06:31.0 06:56.0 04:09.0 04:00.0 05:26.0 32:57.0 06:12.0
53 Andreas Horten Menn Åpen klasse 17+ 05:58.0 06:16.0 07:15.0 04:02.0 04:12.0 05:23.0 33:06.0 06:21.0
54 Roar Olsen Menn Åpen klasse 17+ 05:45.0 06:38.0 07:03.0 04:17.0 04:01.0 05:27.0 33:11.0 06:26.0
55 Marcus Emil Sletten Menn Åpen klasse 17+ 06:00.0 06:29.0 07:01.0 04:11.0 04:05.0 05:26.0 33:12.0 06:27.0
56 Kristoffer Ylven Westgaard Menn senior 05:20.0 09:43.0 06:06.0 03:46.0 03:41.0 04:37.0 33:13.0 06:28.0
57 Marius Langum Menn master 06:04.0 06:26.0 07:02.0 04:23.0 04:06.0 05:24.0 33:25.0 06:40.0
58 Christopher Fredriksen Menn master 05:55.0 06:25.0 07:02.0 04:13.0 04:11.0 05:44.0 33:30.0 06:45.0
59 Øyvind Hofseth Menn Åpen klasse 17+ 06:05.0 06:33.0 07:11.0 04:13.0 04:06.0 05:32.0 33:40.0 06:55.0
60 Stian Carlsen Menn master 05:58.0 06:22.0 07:27.0 04:18.0 04:06.0 05:31.0 33:42.0 06:57.0
61 Mads Henrik Kjemperud Menn Åpen klasse 17+ 05:50.0 06:31.0 07:09.0 04:13.0 04:04.0 05:57.0 33:44.0 06:59.0
62 David Riiber Menn Åpen klasse 17+ 06:12.0 06:41.0 07:12.0 04:17.0 04:08.0 05:29.0 33:59.0 07:14.0
63 Knut Haugen Menn master 05:52.0 06:35.0 07:00.0 04:38.0 04:13.0 05:45.0 34:03.0 07:18.0
64 Stefano Baldari Menn master 06:11.0 06:51.0 07:25.0 04:10.0 04:05.0 05:22.0 34:04.0 07:19.0
65 Rune Kvalø Menn Åpen klasse 17+ 06:06.0 06:35.0 07:07.0 04:12.0 04:04.0 06:01.0 34:05.0 07:20.0
66 Henrik Jensen Menn Åpen klasse 17+ 06:15.0 06:39.0 07:07.0 04:20.0 04:09.0 05:37.0 34:07.0 07:22.0
67 Anna Littorin-Sandbu Kvinner senior 07:27.0 06:24.0 06:47.0 04:04.0 03:58.0 05:29.0 34:09.0 07:24.0
68 Morten Eilertsen Menn Åpen klasse 17+ 06:09.0 06:38.0 07:12.0 04:25.0 04:05.0 05:44.0 34:13.0 07:28.0
69 Petter Anthonsen Menn master 06:04.0 06:32.0 07:36.0 04:20.0 04:08.0 05:36.0 34:16.0 07:31.0
70 Tobias Bjerknes Menn senior 06:01.0 07:00.0 07:18.0 04:23.0 04:15.0 05:37.0 34:34.0 07:49.0
71 Christian Erga Menn master 06:00.0 06:39.0 07:31.0 04:38.0 04:12.0 05:46.0 34:46.0 08:01.0
72 Simon Nysæter Menn Åpen klasse 17+ 05:59.0 07:00.0 07:29.0 04:19.0 04:16.0 05:51.0 34:54.0 08:09.0
73 Kristian Eckhoff Menn master 06:03.0 06:38.0 07:20.0 04:24.0 04:18.0 06:11.0 34:54.0 08:09.0
74 Magnus Brandtzæg Menn Åpen klasse 17+ 06:09.0 06:59.0 07:24.0 04:27.0 04:18.0 05:42.0 34:59.0 08:14.0
75 Matthew Holland Menn Åpen klasse 17+ 06:12.0 06:50.0 07:19.0 04:39.0 04:27.0 05:38.0 35:05.0 08:20.0
76 Fredrik Nygaard Menn Åpen klasse 17+ 06:08.0 06:41.0 07:43.0 04:38.0 04:20.0 06:00.0 35:30.0 08:45.0
77 Terje Rasmussen Menn Åpen klasse 17+ 05:55.0 07:07.0 08:21.0 04:22.0 04:11.0 05:46.0 35:42.0 08:57.0
78 Jan Henrik Høilund Menn master 06:23.0 06:56.0 07:21.0 04:43.0 04:18.0 06:02.0 35:43.0 08:58.0
79 Linda Lønmo Kvinner master 06:23.0 07:06.0 07:28.0 04:35.0 04:22.0 06:06.0 36:00.0 09:15.0
80 Kim Larsen Menn Åpen klasse 17+ 06:15.0 06:52.0 08:01.0 04:29.0 04:29.0 06:17.0 36:23.0 09:38.0
81 Endre Aarvik Menn Åpen klasse 17+ 06:05.0 06:18.0 10:15.0 04:11.0 04:18.0 05:23.0 36:30.0 09:45.0
82 Nora Stang Kvinner Åpen klasse 17+ 06:33.0 07:26.0 07:36.0 04:38.0 04:23.0 06:03.0 36:39.0 09:54.0
83 Kristian Akselsen Menn Åpen klasse 17+ 06:12.0 07:08.0 08:31.0 04:34.0 04:25.0 05:59.0 36:49.0 10:04.0
84 Ida Rydland Nærum Kvinner master 06:36.0 07:15.0 07:40.0 04:45.0 04:31.0 06:07.0 36:54.0 10:09.0
85 Embla Stol Øyan Kvinner senior 06:12.0 08:01.0 07:48.0 04:35.0 04:30.0 05:58.0 37:04.0 10:19.0
86 Fredrik Lingvall Menn master 06:33.0 07:04.0 08:05.0 04:44.0 04:32.0 06:14.0 37:12.0 10:27.0
87 Tore Nilsen Menn Åpen klasse 17+ 06:14.0 07:20.0 08:33.0 04:32.0 04:42.0 06:26.0 37:47.0 11:02.0
88 Andrea Kristiansen Rue Kvinner senior 06:34.0 07:40.0 07:51.0 04:56.0 04:37.0 06:10.0 37:48.0 11:03.0
89 Frithjof Narverud Menn Åpen klasse 17+ 06:29.0 07:34.0 08:09.0 04:37.0 04:39.0 06:20.0 37:48.0 11:03.0
90 Henrik Moberg Menn master 06:33.0 07:13.0 07:45.0 04:55.0 04:46.0 06:38.0 37:50.0 11:05.0
91 Jamieson Pothecary Menn master 06:34.0 07:31.0 08:31.0 04:48.0 04:31.0 06:21.0 38:16.0 11:31.0
92 Rodrigo Carrera Menn master 06:48.0 07:44.0 08:28.0 04:59.0 04:34.0 06:24.0 38:57.0 12:12.0
93 Markus Finholt Menn Åpen klasse 17+ 06:34.0 07:31.0 09:07.0 05:09.0 04:27.0 06:19.0 39:07.0 12:22.0
94 Arjan Boldingh Menn Åpen klasse 17+ 06:04.0 07:16.0 08:01.0 04:34.0 06:33.0 06:44.0 39:12.0 12:27.0
95 Celine Kirkeng Kvinner Åpen klasse 17+ 07:00.0 07:37.0 08:21.0 04:59.0 04:35.0 06:50.0 39:22.0 12:37.0
96 Roy Dahl Menn Åpen klasse 17+ 06:27.0 07:39.0 08:23.0 05:10.0 04:57.0 07:20.0 39:56.0 13:11.0
97 Fredrik Carlsen Menn Åpen klasse 17+ 06:30.0 08:35.0 08:09.0 04:53.0 04:39.0 07:14.0 40:00.0 13:15.0
98 Axel Torjesen Menn Åpen klasse 17+ 07:00.0 08:03.0 08:40.0 05:02.0 04:54.0 07:02.0 40:41.0 13:56.0
99 Håkon Ytterland Menn Åpen klasse 17+ 06:36.0 09:29.0 08:47.0 04:44.0 04:56.0 06:15.0 40:47.0 14:02.0
100 Øystein Molberg Menn Åpen klasse 17+ 06:46.0 07:44.0 08:40.0 05:42.0 04:55.0 07:18.0 41:05.0 14:20.0
101 Lars Lindgren Menn master 07:09.0 07:39.0 08:35.0 04:55.0 05:01.0 07:53.0 41:12.0 14:27.0
102 Andreas Gjærde Menn Åpen klasse 17+ 06:12.0 06:26.0 15:12.0 04:29.0 04:19.0 05:30.0 42:08.0 15:23.0
103 Martin Nielsen Menn Åpen klasse 17+ 06:59.0 08:25.0 09:56.0 05:29.0 05:41.0 07:04.0 43:34.0 16:49.0
104 Jonas Olsson Menn senior 19:42.0 05:55.0 06:15.0 03:36.0 03:35.0 04:43.0 43:46.0 17:01.0
105 Grete Westerlund Kvinner master 07:28.0 08:50.0 09:05.0 05:54.0 05:13.0 07:30.0 44:00.0 17:15.0
106 Silje Nedland Molnes Kvinner master 07:23.0 08:07.0 08:35.0 05:47.0 05:21.0 10:00.0 45:13.0 18:28.0
107 Marcus Lagerkvist Menn Åpen klasse 17+ 07:03.0 08:41.0 10:05.0 06:18.0 05:48.0 08:25.0 46:20.0 19:35.0
108 Silje Gjerde Kvinner master 07:24.0 08:30.0 09:10.0 05:44.0 05:26.0 12:24.0 48:38.0 21:53.0
109 Kenneth Magnussen Menn Åpen klasse 17+ 23:36.0 07:06.0 09:13.0 04:54.0 05:13.0 07:19.0 57:21.0 30:36.0
110 Stian Lunn Menn master 05:38.0 06:21.0 06:44.0 06:34.0 03:50.0 DNF DNF
111 Alexander Berg Olsen Menn Åpen klasse 17+ 06:15.0 07:51.0 10:04.0 05:01.0 DNF DNS DNF
112 Else Bratteland Kvinner senior 08:14.0 07:05.0 07:39.0 07:06.0 DNF DNS DNF
113 Erlend Berget Østrem Menn junior 05:57.0 06:50.0 08:14.0 DNF DNS DNS DNF
114 Anders Skaarer Menn Åpen klasse 17+ 06:19.0 07:04.0 08:44.0 DNF DNS DNS DNF
115 Marius Rønningen Diseth Menn senior 06:56.0 08:51.0 10:28.0 DNF DNS DNS DNF
116 Vidar Berentsen Folden Menn master 05:54.0 06:15.0 DNF DNS DNS DNS DNF
117 Truls Baksetersveen Menn Åpen klasse 17+ 06:44.0 07:45.0 DNF DNS DNS DNS DNF
118 Fredrik Lia Menn Åpen klasse 17+ 06:56.0 09:11.0 DNF DNS DNS DNS DNF
119 Bendik Walle Menn Åpen klasse 17+ 07:41.0 09:49.0 DNF DNS DNS DNS DNF
120 Jørn Huseby Menn Åpen klasse 17+ 05:46.0 11:23.0 DNF DNS DNS DNS DNF
121 Erlend Gustad Menn Åpen klasse 17+ 05:44.0 DNF DNS DNS DNS DNS DNF
122 Linn Cathrine Owe Kvinner Åpen klasse 17+ 08:42.0 DNF DNS DNS DNS DNS DNF
123 Alice Grindheim Kvinner senior DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
124 Trond Johannessen Menn Åpen klasse 17+ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
125 Nicolas Yann Couturier Menn Åpen klasse 17+ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
126 Henrik Olsen Menn Åpen klasse 17+ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
127 Berit Nordsæter Resell Kvinner senior DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
128 Henrik Langeland Nielsen Menn senior DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
129 Kristian Østlie Menn senior DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
130 Marius Wilberg Menn master DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
131 Tom Are Grøv Menn senior DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
132 Simen Brekke Menn Åpen klasse 17+ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
133 Daniel Melilla Menn Åpen klasse 17+ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
134 Kristoffer Haugen Menn Åpen klasse 17+ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
135 Olav Helland Stenersen Menn Åpen klasse 17+ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
136 Silje Faleide Kvinner senior DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
137 Liam Hart Menn Åpen klasse 17+ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
138 Arne Hanto Moen Menn Åpen klasse 17+ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
139 Magnus Hermann Menn Åpen klasse 17+ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
140 Hein Volden Menn Åpen klasse 17+ DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
141 Johan Anda Aronsen Menn master DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
142 Frode Dalen Menn master DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS
143 Isak Solomon Menn senior DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS