2019-06-24 3 etapper
3 etappers mini-enduro under ekstremsportveko på Voss. Noen må snart ta fra Preben Nøkleby seiersrekka.

Alle klasser

Plass Navn Klasse Etappe 1 Etappe 2 Etappe 3 Totaltid Etter vinner
1 Preben Alexander Nøkleby Menn senior 04:15.1 01:05.1 02:50.2 08:10.5
2 Kristoffer Apeland Menn senior 04:40.8 01:08.8 02:53.4 08:43.1 00:32.5
3 Adrian Hilde Menn senior 04:36.8 01:06.9 03:03.2 08:47.0 00:36.4
4 William Gibson Menn senior 04:39.5 01:11.4 03:04.3 08:55.3 00:44.7
5 Andrew Jephcott Menn senior 04:41.4 01:08.1 03:21.6 09:11.2 01:00.6
6 Håkon Skålnes Menn senior 04:44.9 01:07.9 03:19.7 09:12.5 01:02.0
7 Tom Custers Nedrebø Menn senior 05:05.2 01:06.9 03:05.4 09:17.5 01:07.0
8 Vegard Voll Bøyum Menn senior 04:45.4 01:14.1 03:20.4 09:20.0 01:09.4
9 Noah Holmefjord-Dalland Menn junior 04:51.9 01:11.8 03:18.4 09:22.2 01:11.6
10 Vetle Dirdal Menn senior 04:53.0 01:17.0 03:14.2 09:24.3 01:13.7
11 Kristoffer Rakneberg Menn senior 04:47.5 01:20.2 03:17.7 09:25.5 01:14.9
12 Sindre Aarøy Holtet Menn senior 04:50.0 01:12.1 03:24.5 09:26.6 01:16.0
13 Lars-Georg S. Paulsen Menn senior 04:55.7 01:14.5 03:17.1 09:27.4 01:16.8
14 Hilde Sangesland Strædet Kvinner senior 04:51.6 01:15.8 03:25.5 09:33.0 01:22.4
15 Mikal Dyngeland Vik Menn senior 04:42.3 01:15.0 03:36.5 09:33.9 01:23.3
16 Magne Hølland Menn senior 04:56.7 01:18.9 03:24.7 09:40.4 01:29.8
17 Mikel Latorre Menn senior 04:57.4 01:25.1 03:24.2 09:46.8 01:36.2
18 Oddbjørn Egge Ødegaard Menn senior 04:52.6 01:13.6 03:40.7 09:47.0 01:36.4
19 Fredrik Minde Menn senior 04:58.7 01:20.7 03:28.8 09:48.3 01:37.7
20 Vera Leivsdottir Kvinner senior 05:04.9 01:22.2 03:26.0 09:53.2 01:42.6
21 Anders Ekkje Slettebø Menn senior 05:06.1 01:24.5 03:25.6 09:56.3 01:45.8
22 Kristian Fauskanger Menn senior 05:16.2 01:19.8 03:52.5 10:28.5 02:18.0
23 Ove Tillung Menn senior 05:12.6 01:27.0 03:54.7 10:34.4 02:23.8
24 Magnus Jørgensen Menn senior 05:22.7 01:17.9 03:55.1 10:35.8 02:25.2
25 Håvard Gerner Menn senior 05:37.4 01:20.8 03:40.7 10:38.9 02:28.4
26 Jon Vabø Menn senior 05:36.5 01:16.0 03:48.3 10:40.9 02:30.4
27 Halvor Larsen Menn senior 05:28.0 01:22.8 03:54.3 10:45.2 02:34.7
28 Pål Tørud Menn senior 05:31.9 01:20.6 04:00.3 10:52.8 02:42.3
29 Asle Hansen Menn senior 05:21.0 01:31.2 04:02.3 10:54.6 02:44.0
30 Eline Moen Kvinner senior 05:33.1 01:23.9 03:57.5 10:54.6 02:44.1
31 Emily Nerland Kvinner senior 05:38.4 01:22.1 03:55.1 10:55.7 02:45.1
32 Daniel Meling Menn senior 05:46.0 01:21.0 03:59.7 11:06.8 02:56.2
33 Dennis Myrland Menn senior 05:48.5 01:27.6 04:16.2 11:32.3 03:21.8
34 Anne Bergesen Kvinner senior 05:50.0 01:26.0 04:27.5 11:43.6 03:33.1
35 Edvard Boge Menn senior 06:05.8 01:27.3 04:13.8 11:47.0 03:36.5
36 Geir Storesund Menn senior 06:13.7 01:23.5 04:13.9 11:51.1 03:40.6
37 Stian Fremmersvik Menn senior 06:20.9 01:23.4 04:27.3 12:11.7 04:01.2
38 Vilde Veum Kvinner senior 06:35.1 01:33.7 04:29.9 12:38.8 04:28.2
39 Nicole Portheim Kvinner senior 07:00.8 01:38.9 04:45.3 13:25.1 05:14.6
40 Espen Flage Menn senior 06:43.4 01:35.1 05:22.4 13:41.0 05:30.4
41 Vigdis Hove Kvinner senior 07:06.0 01:50.1 04:51.9 13:48.1 05:37.6
42 Klara Gunnarson Kvinner senior 07:05.2 01:51.3 05:53.2 14:49.8 06:39.2
43 Ole Henrik Østreng Nes Menn senior 06:22.8 DNF DNS DNF