2019-08-25 5 etapper
Vått og teknisk underlag på Harstad enduro, men like fullt deltagerrekord i år. Resultatene for de yngste klassene kommer om litt når vi får støtte for uplasserte ryttere i de klassene.
Ryttere i klasser med færre etapper enn maksimalt antall, er filtrert ut av total-listen da de automatisk får kortest totaltid. Bruk vanlig resultatvisning for å se resultater for disse klassene.

Alle klasser

Plass Navn Klasse Etappe 1 Etappe 2 Etappe 3 Etappe 4 Etappe 5 Totaltid Etter vinner
1 Anders Røkenes Menn master 02:54.1 04:21.5 03:52.5 03:49.0 02:18.4 17:15.5
2 Edvard Vea Iversen Menn senior 02:49.0 04:20.5 03:55.5 03:59.3 02:15.5 17:19.8 00:04.3
3 Stian Storeng Menn master 03:12.5 04:32.5 04:00.8 03:55.4 02:19.7 18:00.9 00:45.4
4 Tord Nese Menn senior 03:03.2 04:31.0 04:14.1 04:03.8 02:26.5 18:18.6 01:03.1
5 Einar Frønum Menn senior 02:56.4 04:38.3 04:05.6 04:25.2 02:19.9 18:25.4 01:09.9
6 Christoffer Borge Olsen Menn senior 03:26.8 04:27.9 04:09.5 04:01.2 02:24.9 18:30.3 01:14.8
7 Håvard Torvanger Menn senior 03:21.7 04:37.4 04:11.2 04:03.0 02:25.4 18:38.7 01:23.2
8 Vidar Wensel Menn senior 03:17.6 04:36.7 04:11.8 04:07.8 02:27.3 18:41.2 01:25.7
9 William Salminen Menn master 03:25.2 04:45.5 04:14.0 04:14.8 02:24.7 19:04.2 01:48.7
10 Ole-Martin Kjellmo Menn senior 03:15.4 04:49.5 04:21.5 04:20.3 02:28.0 19:14.7 01:59.2
11 Rickard Wessberg Menn senior 03:08.8 04:49.7 04:18.0 04:19.9 02:40.3 19:16.7 02:01.2
12 Martin Liane Menn senior 03:18.7 04:48.2 04:29.9 04:15.0 02:32.0 19:23.8 02:08.3
13 Amund Korvald Menn senior 03:27.9 04:50.4 04:26.1 04:15.8 02:35.9 19:36.1 02:20.6
14 Carles Debart Menn senior 03:19.9 04:55.9 04:30.6 04:36.6 02:42.0 20:05.0 02:49.5
15 Knut Joramo Menn senior 03:29.0 05:13.4 04:28.7 04:26.9 02:32.2 20:10.2 02:54.7
16 Joakim Sletten Menn senior 03:39.7 04:56.7 04:34.8 04:33.8 02:36.7 20:21.7 03:06.2
17 Armands Zarins Menn senior 04:08.5 04:49.9 04:28.4 04:35.5 02:28.8 20:31.1 03:15.6
18 Martin Venås Menn senior 03:32.0 05:23.9 04:40.6 04:15.6 02:42.9 20:35.0 03:19.5
19 Stian Gjelsvik Menn senior 03:31.4 05:04.3 04:43.1 04:39.2 02:37.4 20:35.4 03:19.9
20 Stian Hallén Menn senior 03:41.7 05:05.1 04:36.4 04:43.5 02:39.6 20:46.3 03:30.8
21 Lars-Erik M. Solheim Menn master 03:49.3 05:00.0 04:34.5 04:48.6 02:34.5 20:46.9 03:31.4
22 Bjørn-Ståle Larsen Menn master 03:35.0 05:02.3 04:52.5 04:41.7 02:37.2 20:48.7 03:33.2
23 Per Helge Sæter Menn senior 03:36.0 05:16.0 04:49.6 04:30.3 02:48.0 20:59.9 03:44.4
24 Stian Nesslund Pedersen Menn senior 03:44.5 04:56.8 04:56.2 04:42.6 02:40.4 21:00.5 03:45.0
25 Reidar Melå Sæterhaug Menn master 04:04.6 05:10.7 04:46.0 04:28.5 02:39.6 21:09.4 03:53.9
26 Trond Kleven Menn senior 03:54.3 05:06.5 04:37.0 05:01.8 02:42.7 21:22.3 04:06.8
27 Fred Olsen Menn master 04:01.5 05:11.1 04:36.8 05:02.3 02:47.0 21:38.7 04:23.2
28 Frode Bredesen Menn master 03:56.6 05:02.9 05:22.9 04:46.0 02:36.6 21:45.0 04:29.5
29 Tore Joramo Menn senior 03:59.7 05:14.3 04:48.8 05:00.8 02:51.2 21:54.8 04:39.3
30 Eirik Djønne Menn senior 04:05.2 05:10.8 05:06.5 04:45.1 02:55.1 22:02.7 04:47.2
31 Tommy Sørensen Menn master 04:09.3 05:30.8 04:52.4 04:48.1 02:46.1 22:06.7 04:51.2
32 Aleksander Dysterud Menn senior 04:27.4 05:22.2 04:54.8 04:48.9 02:45.8 22:19.1 05:03.6
33 Arnulf O. Prestbakmo Menn master 04:25.5 05:47.2 04:59.8 04:36.7 02:42.2 22:31.4 05:15.9
34 Gaute Sandnes Menn senior 03:58.7 05:49.3 05:26.4 04:50.4 02:41.1 22:45.9 05:30.4
35 Lasse Gammel Menn senior 03:09.3 04:45.4 04:22.0 07:57.0 02:34.4 22:48.1 05:32.6
36 Gisle Enge Menn master 04:43.0 05:17.7 04:38.0 05:11.7 03:01.9 22:52.3 05:36.8
37 Trym Slyngstad Menn senior 04:27.0 05:30.7 05:14.5 04:51.5 02:54.0 22:57.7 05:42.2
38 Lars A. Uttakleiv Menn master 05:19.0 05:23.6 04:40.8 04:58.5 02:38.1 23:00.0 05:44.5
39 Bjørn-Tore Wik Menn senior 05:08.5 05:14.3 04:59.4 04:59.7 02:44.5 23:06.4 05:50.9
40 Knut-Geir Aga Menn senior 04:26.5 05:49.3 05:09.6 05:19.5 02:50.1 23:35.0 06:19.5
41 Andreas Mikkelsen Menn senior 04:34.3 05:49.8 05:16.7 05:02.6 02:52.7 23:36.1 06:20.6
42 Peter Nilsson Menn master 04:13.2 05:30.6 05:49.0 05:12.7 02:55.7 23:41.2 06:25.7
43 Ida Kristine Sletta Kvinner senior 04:04.8 06:24.3 05:07.8 05:10.2 03:09.4 23:56.5 06:41.0
44 Fredrik Leonhardsen Menn senior 04:54.1 05:52.0 05:09.2 05:10.7 03:12.0 24:18.0 07:02.5
45 Marius Markussen Menn senior 05:04.5 05:51.5 06:01.8 05:05.1 02:54.4 24:57.3 07:41.8
46 Jimmy Johansen Menn master 04:52.5 06:22.7 05:04.7 05:15.2 03:22.2 24:57.3 07:41.8
47 Line Tjetland Kvinner senior 04:17.5 05:37.5 06:31.0 05:33.1 02:59.2 24:58.3 07:42.8
48 Jan-Arne Pettersen Menn master 05:08.7 06:16.3 05:53.6 05:21.4 03:02.2 25:42.2 08:26.7
49 Thomas Backer-Grøndahl Menn senior 05:31.2 06:09.2 05:47.9 05:31.7 03:00.0 26:00.0 08:44.5
50 May Kristin Vespestad Kvinner master 04:25.1 08:00.0 05:39.3 05:09.8 03:13.1 26:27.3 09:11.8
51 Stian Kristoffer Evensen Menn senior 06:34.2 06:02.5 05:37.4 06:08.5 03:04.4 27:27.0 10:11.5
52 Paul Silester Menn master 06:17.5 06:37.2 05:59.0 05:48.5 03:19.1 28:01.3 10:45.8
53 Jahn-Erik Solheim Menn senior 07:03.8 06:45.7 06:25.0 05:45.8 03:09.6 29:09.9 11:54.4
54 Roger Berge Menn senior 04:16.4 05:22.8 04:43.6 17:30.3 02:49.3 34:42.4 17:26.9
55 René Christian Schultz Menn senior 05:05.3 06:00.4 17:22.8 04:57.2 03:05.8 36:31.5 19:16.0
56 Jim-André Andreassen Menn senior 06:56.7 06:49.7 18:05.9 06:17.8 04:03.2 42:13.3 24:57.8
57 Enzo Bustos Menn master 07:32.6 09:08.0 29:07.3 07:25.0 04:01.2 57:14.1 39:58.6
58 Finn Kuntze Menn master DNS DNS DNS DNS DNS DNS
59 Stian Aarstad Johnsen Menn senior 30:14.5 DNF DNS DNS DNS DNF
60 Sindre Lillehaug Menn master 03:27.6 04:58.9 DNF DNS DNS DNF
61 Gurid Ivarhus Næss Kvinner master DNS DNS DNS DNS DNS DNS
62 Peder Sagmo Menn senior DNS DNS DNS DNS DNS DNS
63 Sondre Exposito Holmen Menn senior DNS DNS DNS DNS DNS DNS
64 Janis Martinsons Menn senior DNS DNS DNS DNS DNS DNS
65 Jonas Aksmo Menn senior DNS DNS DNS DNS DNS DNS
66 Martin Klette Menn senior 03:09.0 04:36.7 04:04.7 04:15.2 DNF DNF
67 Joar Nilsen Menn master DNS DNS DNS DNS DNS DNS
68 Håvar Marsteen Menn senior 04:17.8 05:29.0 05:40.9 DNF 02:49.9 DNF